Fenerbahce Stambuł

Artykuły - Fenerbahce Stambuł (175)

Filmy - Fenerbahce Stambuł (3)

• Audi Cup. Hat-trick Benzemy. Real Madryt - Fenerbahce 5-3 - skrót. Wideo

Real Madryt zajął trzecie miejsce w turnieju Audi Cup. Podopieczni Zidane'a pokonali Fenerbahce 5-3. Trzy bramki dla "Królewskich" zdobył Karim Benzema, ale ozdobą meczu było trafienie Ozana Tufana dla tureckiego zespołu.
  • Piłkarz przerwał grę z powodu gwizdów kibiców podczas meczu Bayern - Fenerbahce (6-1). Wideo

W meczu Bayern Monachium - Fenerbahce (6-1) rozgrywanym w ramach letniego turnieju Audi Cup doszło do niecodziennej sytuacji. Piłkarz tureckiego klubu Nabil Dirar z powodu gwizdów na trybunach przerwał akcję swojego zespołu i nie chciał kontynuować gry. Zachowanie kibiców było spowodowane sytuacją, po której padł gol dla Bayernu. Wówczas Dirar wykazał się nieodpowiedzialnością i stracił piłkę we własnym polu karnym i po jego błędzie padł gol dla "Bawarczyków".