Felix Bamugartner

Artykuły - Felix Bamugartner (6)

 • Nowe nagrania ze skoku Felixa Baumgartnera

  Nowe nagrania ze skoku Felixa Baumgartnera

  Minął już rok od rekordowego Felixa Baumgartner'a. Niedawno opublikowano nagrania z kamer zainstalowanych na skafandrze skoczka.
 • "Naćpany lis" - najpopularniejszy mem Rosji

  "Naćpany lis" - najpopularniejszy mem Rosji

  Rosjanie także mają swoje własne internetowe memy, czyli twórczość internautów, która rozprzestrzenia się dzięki sieciom społecznościowym. Co zrobiło furorę w zeszłym roku u naszych wschodnich sąsiadów? Wypchany lis, nazywany także "Naćpanym lisem".
 • Skoczyli ze "Szkieletora" w 80-metrową przepaść

  Skoczyli ze "Szkieletora" w 80-metrową przepaść

  ​Co tam Felix Baumgartner i jego kosmiczny lot! Kilku śmiałków z Krakowa postanowiło skoczyć z najwyższego wieżowca w mieście - straszącego od lat w centrum, nigdy nieukończonego 80-metrowego "Szkieletora".
 • Klocki nie tylko dla dzieci. Co można zrobić z Lego

  Klocki nie tylko dla dzieci. Co można zrobić z Lego

  Klocki lego to świetna zabawka edukacyjna dla maluchów. Mają pobudzać ich koordynację ruchową i wyobraźnię. Okazuje się jednak, że nie tylko dziecięcą wyobraźnie pobudza. Pomysłowość fanów Lego nie ma sobie równych.
 • Mirosław Hermaszewski: Felix Baumgartner jest bohaterem

  Mirosław Hermaszewski: Felix Baumgartner jest bohaterem

  - Bardzo zaniepokoił mnie moment, kiedy ciało Felixa Baumgartnera zaczęło wirować - mówi w rozmowie z INTERIA.PL Mirosław Hermaszewski. Przyznaje, że jest pełen podziwu dla austriackiego skoczka i nazywa go bohaterem.
 • Eksperci: To wielkie wydarzenie w podbijaniu kosmosu

  Eksperci: To wielkie wydarzenie w podbijaniu kosmosu

  - To wielkie wydarzenie w podbijaniu kosmosu. Ten skok był ważny z kilku powodów: padł rekord w locie balonem, rekord w najdłuższym skoku spadochronowym i do tego wszystko się powiodło - powiedział dr Szymon Gburek z Centrum Badań Kosmicznych PAN we Wrocławiu.