felgi

Artykuły - Felgi (19)

 • Polacy stworzyli ultralekkie felgi – niebawem trafią do produkcji

  Polacy stworzyli ultralekkie felgi – niebawem trafią do produkcji

  Felgi wykonane z kompozytu węglowego według projektu Fibratech będą lżejsze i sztywniejsze od standardowych aluminiowych, dostępnych na rynku.
 • Polacy produkują koła do BMW, Jagura, Mercedesa, Audi...

  Polacy produkują koła do BMW, Jagura, Mercedesa, Audi...

  ​Ponad 250 osób zamierza zatrudnić w nowej fabryce w Polsce spółka Uniwheels, europejski potentat w produkcji felg samochodowych. Zasadniczą część pieniędzy na tę inwestycję firma zamierza pozyskać na warszawskiej giełdzie. 17 kwietnia rozpoczynają się zapisy inwestorów indywidualnych na jej akcje nowej emisji.
 • W Wałbrzychu otwarto nową fabrykę firmy Ronal Polska

  W Wałbrzychu otwarto nową fabrykę firmy Ronal Polska

  Ponad 500 mln zł kosztowała budowa nowej fabryki producenta felg aluminiowych firmy Ronal Polska, którą w piątek otwarto w Wałbrzychu (Dolnośląskie). W nowym zakładzie zatrudnienie znalazło 480 osób.
 • Wadliwe niemieckie felgi Royal Wheels. Producent przyznaje, że mogą pękać

  Wadliwe niemieckie felgi Royal Wheels. Producent przyznaje, że mogą pękać

  Niemiecka firma wypuściła w październiku 2012 kilka typów felg samochodowych bez wymaganego certyfikatu. Teraz okazuje się, że felgi sprowadzane także do Polski, są wadliwe i mogą pękać.
 • To prawdziwa plaga. Ciebie też okradli?

  To prawdziwa plaga. Ciebie też okradli?

  Kołpaki, lusterka, radia, listwy ozdobne, felgi. Tak, przynajmniej do niedawna, wyglądała policyjna lista przedmiotów, które najczęściej ginęły z samochodów zaparkowanych na osiedlowych parkingach.
 • Sprawdź czy twoje felgi nie są podróbką

  Sprawdź czy twoje felgi nie są podróbką

  Ponad 1,2 tys. felg samochodowych z zastrzeżonymi wzorami i znakami towarowymi znanych producentów aut zabezpieczyła policja podczas akcji, którą przeprowadzono jednocześnie w przeszło 60 punktach w kraju.
 • 50 tysięcy niebezpiecznych chińskich felg

  50 tysięcy niebezpiecznych chińskich felg

  Włoska Gwardia Finansowa skonfiskowała w czwartek 50 tysięcy wadliwych felg samochodowych - chińskich podróbek znanych firm, które sprzedawane były w całych Włoszech.
 • Alfy romeo są OK, to policjanci uszkodzili felgę!

  Alfy romeo są OK, to policjanci uszkodzili felgę!

  Nie milkną echa przetargu na policyjne alfy romeo 159. Oto wyjaśnienia, jakie w sprawie "odpadających kół" otrzymaliśmy od policji.
 • Uruchomienie hiszpańskiego serwisu internetowego z felgami

  Raport bieżący nr 20/2010Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 1 Ustawy o ofercie - informacje poufne Zarząd Spółki OPONEO.PL S.A. informuje, że w dniu dzisiejszym uruchomiony został internetowy serwis z felgami w hiszpańskiej wersji językowej, który dostępny jest pod adresem www.llantas.oponeo.es. Wersja obcojęzyczna portalu, podobnie jak Felgi.pl, posiada system programów partnerskich skierowanych do producentów felg pozwalających na zamieszczenie ich oferty w portalu łącznie z rozwiązania
 • Uruchomienie francuskiego serwisu internetowego z felgami

  Raport bieżący nr 16/2010Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 1 Ustawy o ofercie - informacje poufne Zarząd Spółki OPONEO.PL S.A. informuje, że w dniu dzisiejszym uruchomiony został internetowy serwis z felgami w francuskiej wersji językowej, który dostępny jest pod adresem www.jantes.oponeo.fr. Wersja obcojęzyczna portalu, podobnie jak Felgi.pl, posiada system programów partnerskich skierowanych do producentów felg pozwalających na zamieszczenie ich oferty w portalu łącznie z rozwiązaniami

Filmy - Felgi (1)

 • Oryginalne felgi

  Takie oto "dorodne" felgi zaprezentowano podczas jednej z imprez motoryzacyjnych. Hit, czy kit?