FC Nantes

Artykuły - FC Nantes (54)

 • Ligue 1. Kłopoty podatkowe Waldemara Kity, skonfiskowano jego jacht

  Ligue 1. Kłopoty podatkowe Waldemara Kity, skonfiskowano jego jacht

  Według informacji zdobytych przez francuskie media, właściciel FC Nantes - Waldemar Kita ma problemy z francuską prokuraturą finansową. Państwo zajęło jacht polskiego przedsiębiorcy.
 • Ligue 1. Waldemar Kita sprzeciwia się zakończeniu sezonu

  Ligue 1. Waldemar Kita sprzeciwia się zakończeniu sezonu

  Waldemar Kita, który jest właścicielem FC Nantes, narzeka na francuskie władze. Przypomina, że przez zakończenie sezonu jego klub stracił duże pieniądze.
 • Nantes zagra w specjalnych koszulkach w rocznicę śmierci Sali

  Nantes zagra w specjalnych koszulkach w rocznicę śmierci Sali

  Piłkarze Nantes uczczą rocznicę śmierci swojego kolegi Emiliano Sali zakładając biało-niebieskie koszulki, w których wystąpią w niedzielę w meczu ligowym z Bordeaux. Zawodnik zginął 21 stycznia ubiegłego roku w katastrofie lotniczej.
 • FC Nantes. Christian Gourcuff nowym trenerem

  FC Nantes. Christian Gourcuff nowym trenerem

  Christian Gourcuff został trenerem piłkarzy Nantes - poinformował klub występujący we francuskiej ekstraklasie. 64-letni szkoleniowiec zastąpi na tym stanowisku Bośniaka Vahida Halihodżicia, który zrezygnował na początku sierpnia.
 • Waldemar Kita - prezes Nantes, który ciągle gra w ekstraklasie. Jedyny taki

  Waldemar Kita - prezes Nantes, który ciągle gra w ekstraklasie. Jedyny taki

  Sprzedaż była już na ostatniej prostej, ale Waldemar Kita – biznesmen, który dorobił się wielkich pieniędzy w Szwajcarii i we Francji – na razie nie pozbędzie się drużyny FC Nantes, zasłużonej i z tradycjami. Kim jest jedyny polski prezes dużego klubu na Zachodzie, potentat najpierw w branży okulistycznej i ortopedycznej, potem kosmetycznej, który niedawno zaskoczył pomysłem inwestycji w spółkę poprawiającą to, co… natura dała mężczyznom?
 • Ligue 1. Waldemar Kita nie sprzedaje Nantes

  Ligue 1. Waldemar Kita nie sprzedaje Nantes

  Mimo wielomiesięcznych negocjacji z brytyjskim funduszem inwestycyjnym, Waldemar Kita, polski właściciel FC Nantes, wcale nie zamierza pozbywać się klubu. Przynajmniej na razie. Taki jest oficjalny komunikat, który został dzisiaj wydany.
 • Ligue1. Prezes Waldemar Kita coraz bliżej sprzedaży Nantes

  Ligue1. Prezes Waldemar Kita coraz bliżej sprzedaży Nantes

  Polski prezes FC Nantes Waldemar Kita poprosił, wspólnie z potencjalnymi nowymi inwestorami o spotkanie z przedstawicielami tzw. Dyrekcji Kontroli Zarządzania (DNCG), która pilnuje finansów francuskich klubów. To oznacza, że sprzedaż „Kanarków” jest coraz bliżej.
 • Puchar Francji. FC Nantes w półfinale

  Puchar Francji. FC Nantes w półfinale

  Piłkarze Nantes uzupełnili stawkę półfinalistów Pucharu Francji. W środę wygrali w Laval z występującą w roli gospodarza czwartoligową drużyną AS Vitre 2-0.
 • FC Nantes kieruje do FIFA sprawę rozliczeń z Cardiff za transfer Sali

  FC Nantes kieruje do FIFA sprawę rozliczeń z Cardiff za transfer Sali

  Francuski FC Nantes skierował do FIFA skargę na Cardiff City w sprawie braku zapłaty za transfer tragicznie zmarłego Emiliano Sali. Argentyński piłkarz nie zdążył zadebiutować w zespole angielskiej ekstraklasy - zginął w katastrofie awionetki w drodze do nowego klubu.
 • Ligue 1. Nantes zostało ukarane za złożenie hołdu Emiliano Sali

  Ligue 1. Nantes zostało ukarane za złożenie hołdu Emiliano Sali

  Komisja Dyscypliny Ligue 1 nałożyła grzywnę na drużynę FC Nantes za użycie przez kibiców środków pirotechnicznych w czasie meczów, w których fani żegnali zaginionego byłego piłkarza klubu Emiliana Salę.

Filmy - FC Nantes (3)