Gry - FC Barcelona

Synonimy:
Barca, Barcelona Blaugrana
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - FC Barcelona (3)

 • FIFA 14 i Barcelona - oficjalna współpraca

  FIFA 14 i Barcelona - oficjalna współpraca

  ​Firma Electronic Arts i klub piłkarski FC Barcelona ogłosiły zawarcie trzyletniej umowy partnerskiej, na której mocy EA Sports stanie się wyłącznym i oficjalnym partnerem w zakresie gier wideo jednego z najpopularniejszych i największych klubów świata.
 • Mistrzostw Polski FIFA 07 - podsumowanie

  Electronic Arts Polska poinformowało o zakończeniu Mistrzostw Polski FIFA 07. W minioną niedzielę, w warszawskim centrum handlowym Promenada odbył się wielki finał rozgrywek w popularną grę piłkarską w Polsce. W rozgrywkach wzięło udział 200 osób. W imprezie uczestniczyli piłkarze Legii Warszawa, a atmosferę piłkarskiej rywalizacji podgrzewał legendarny komentator sportowy - Dariusz Szpakowski. Mistrzostwa Polski FIFA 07 składały się z sześciu imprez eliminacyjnych w na
 • Rooney i Ronaldinho na okładkach FIFA 2006

  Korporacja Electronic Arts podała, że podjęła współpracę z dwoma znanymi gwiazdami piłki nożnej. Zgodnie z podpisanymi umowami na pudełkach tegorocznej edycji popularnej serii gier sportowych "FIFA" pojawi się Wayne Rooney - zawodnik Manchester United, oraz Ronaldinho z zespołu FC Barcelona. Jak twierdzą wydawcy, obaj gracze są znakomitymi przykładami młodych i zdolnych talentów, które pasują do uwieńczenia na okładce najlepiej sprzedającej się grze sportowej firmy.