Nowe Technologie - FC Barcelona

Synonimy:
Barca, Barcelona Blaugrana
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - FC Barcelona (18)

 • Barcelona kolejnym miastem, które stawia na system Linux

  Barcelona kolejnym miastem, które stawia na system Linux

  W poszukiwaniu oszczędności, w Barcelonie zadecydowano o porzuceniu Windowsa i pakietu Office od Microsoftu na rzecz darmowych rozwiązań.
 • ​Intel i FC Barcelona ogłaszają partnerstwo

  ​Intel i FC Barcelona ogłaszają partnerstwo

  Intel Corporation oraz FC Barcelona podpisały umowę o partnerstwie łączących obie marki, dla których najważniejsze są innowacje oraz doskonałe wyniki. Pozwoli to również wspomagać i rozwijać społeczności skupione wokół nich na całym świecie.
 • Spa z zerową grawitacją w jednym z barcelońskich hoteli

  Spa z zerową grawitacją w jednym z barcelońskich hoteli

  Mobilona Space Hotel chce wybudować w Barcelonie superluksusowy hotel, który zaoferuje gościom m.in. spa bez grawitacji.
 • FC Barcelona - Manchester United w 3D

  FC Barcelona - Manchester United w 3D

  W sobotę, 28 maja, telewizja n zaprosi swoich abonentów na najważniejsze piłkarskie wydarzenie sezonu 2010/2011. Finałowe starcie w Lidze Mistrzów UEFA na londyńskim stadionie Wembley pomiędzy FC Barceloną a Manchesterem United tylko w telewizji n będzie dostępne w technologii 3D.
 • Transmisja meczu 3D także w pubach

  Transmisja meczu 3D także w pubach

  W poniedziałek (29 listopada 2010 roku) CANAL+ przeprowadzi transmisję 3D z meczy FC Barcelona - Real Madryt. Z tej okazji telewizja organizuje specjalne pokazy w pubach w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu i Gdańsku.
 • Mecz FC Barcelona - Real Madryt w 3D

  Mecz FC Barcelona - Real Madryt w 3D

  Cyfra miała już swoje pierwsze próby z trójwymiarowym sportem. Teraz będzie powtórka. Już w poniedziałek, 29 listopada, można będzie obejrzeć mecz FC Barcelona - Real Madryt w 3D - 29 listopada.
 • AMD w końcu sprzedaje procesory Barcelona

  AMD w końcu sprzedaje procesory Barcelona

  Korporacja AMD w końcu zaczyna sprzedaż długo oczekiwanych procesorów o kodowej nazwie Barcelona. Firma zapowiedziała już, że czterordzeniowe Opterony, które póki co w limitowanej liczbie trafią do producentów, będą ogólnie dostępne od środy.
 • Barcelona lepsza od Intela?

  Barcelona lepsza od Intela?

  Standard Performance Evaluation opublikowała testy porównawcze czterordzeniowych procesorów Intela z Barceloną AMD. Wykazały one, że Barcelona jest zdecydowania bardziej wydajna z operacjach zmiennoprzecinkowych, ustępuje jednak układom Xeon w operacjach na liczbach całkowitych.
 • 2,5-gigahercowa Barcelona jeszcze w tym roku

  2,5-gigahercowa Barcelona jeszcze w tym roku

  Randy Allen, wiceprezes ds. serwerów i stacji roboczych w AMD powiedział, że jeszcze w grudniu jego firma zaoferuje czterordzeniowego Opterona (Barcelonę), taktowanego zegarem o częstotliwości 2,5 GHz.
 • Barcelona oficjalnie

  Barcelona oficjalnie

  Dziesiąty września to dzień oficjalnej rynkowej premiery procesora Barcelona firmy AMD. Długo oczekiwany i opóźniony o pół roku układ jest pierwszym w historii "prawdziwym" czterordzeniowcem, a jego producent liczy, iż Barcelona wydobędzie go z kłopotów finansowych i pozwoli na ponowne nawiązanie równorzędnej walki z Intelem.