menway - FC Barcelona

Synonimy:
Barca, Barcelona Blaugrana
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - FC Barcelona (5)

 • Pep Guardiola oczami innych

  Pep Guardiola oczami innych

  Jak widzą Pepa Guardiolę inni? Co myślą o nim jego podopieczni? Jak postrzegają prezesi Barcelony? Jakie anegdoty wyjawią dawni koledzy ze szkółki La Masia i boiskowi rywale? Tego wszystkiego dowiecie się z książki Jordiego Ponsa - "Pep Guardiola oczami innych". Książki, która odkrywa wiele sekretów jednego z najlepszych piłkarskich trenerów XXI wieku.
 • Nike ACC - panuj nad piłką nawet w ulewnym deszczu

  Nike ACC - panuj nad piłką nawet w ulewnym deszczu

  Opracowana przez projektantów Nike technologia All Conditions Control umożliwia zachowanie niezmiennego poziomu przyczepności, czucia i kontroli nad piłką nawet w ulewnym deszczu.
 • Młodzi Polacy trenowali z gwiazdami Barcy

  Młodzi Polacy trenowali z gwiazdami Barcy

  O możliwości treningu z piłkarzami Barcelony marzą miliony młodych adeptów futbolu. Taką szansę otrzymali dwaj Polacy - Michał Morawski i Kamil Piotrowski.
 • Turysta w wielkim mieście, coraz mniej mile widziany....

  Turysta w wielkim mieście, coraz mniej mile widziany....

  Mieszkańcy europejskich metropolii coraz mniej lubią turystów. Jak pokazują najnowsze badania, mimo że odwiedzający znacznie wpływają na rozwój miasta, nie są mile widziani. Powód? Hałasują i śmiecą.
 • Krótko o NFL Europe

  W NFL Europe, która jest zapleczem amerykańskiego giganta, rywalizuje sześć drużyn w systemie każdy z każdym.

Filmy - FC Barcelona (1)

 • "Do zobaczenia..." w Barcelonie

  Katalońska Barcelona kusi słońcem, śródziemnomorskimi plażami, wybornymi tapas i wyjątkową modernistyczną architekturą. Trzecie najczęściej odwiedzane miasto w Europie szczyci się także swoją słynną drużyną piłkarską z najbardziej utytułowanym piłkarzem świata Leo Messim na czele. Futbol w tym zakątku świata, to coś więcej niż sport. Lokalnemu klubowi poświęcono nawet jeden z witraży w XIV wiecznym kościele Santa María del Mar. Co ciekawego do zobaczenia poza utartym szlakiem kryją uporządkowany układ ulic Barcelony i wzgórza otaczające miasto?