Fates Warning

Artykuły - Fates Warning (17)

 • Fates Warning: Płyta "Long Day Good Night" w szczegółach

  Fates Warning: Płyta "Long Day Good Night" w szczegółach

  Tytani prog metalu z amerykańskiego Fates Warning szykują się do premiery nowego albumu.
 • Fates Warning: Nowa płyta "Theories Of Flight"

  Fates Warning: Nowa płyta "Theories Of Flight"

  Progmetalowcy z amerykańskiego Fates Warning szykują się do premiery nowego longplaya.
 • Fates Warning na jedynym koncercie w Polsce

  Fates Warning na jedynym koncercie w Polsce

  3 listopada w Fabryce w Krakowie zagrają amerykańscy mistrzowie progresywnego metalu z grupy Fates Warning.
 • Fates Warning w nowym świetle (nowa płyta)

  Fates Warning w nowym świetle (nowa płyta)

  Klasycy progresywnego metalu z amerykańskiej formacji Fates Warning ujawnili szczegóły nowej płyty "Darkness In A New Light".
 • "Wolne" OSI

  "Wolne" OSI

  Znany jest już tytuł drugiej płyty progmetalowego projektu OSI (Office Of Strategic Influence), w składzie którego znajdują się muzycy Dream Theater, Fates Warning i Chroma Key. Album "Free" trafi do sklepów 21 kwietnia, a nie jak wcześniej zapowiadano 31 marca. Na osłodę muzycy podali, że "Free" ukaże się także w specjalnej podwójnej wersji z dodatkową płytą CD (prawie 20 minut muzyki).
 • Fates Warning bez Marka Zondera

  Fates Warning bez Marka Zondera

  Jim Matheos, gitarzysta amerykańskiej grupy Fates Warning, potwierdził, że po sesji nagraniowej nowego albumu z zespołem pożegna się jego perkusista, Mark Zonder. Nowy album Amerykanów ma już tymczasowy tytuł - "FWX". Premierę ma mieć w październiku.
 • Fates Warning bez Marka Zondera?

  Fates Warning bez Marka Zondera?

  Niewykluczone jest, że Mark Zonder nie zasiądzie już za zestawem perkusyjnym jako członek amerykańskiej formacji Fates Warning. Nie jest to jeszcze nic pewnego, ale na pewno Marka nie zobaczymy z ta grupą podczas koncertów promujących nową płytę.
 • Limitowana edycja OSI

  Limitowana edycja OSI

  Supergrupa OSI, w której grają między innymi Jim Matheos (Fates Warning), Mike Portnoy (Dream Theater) i Kevin Moore (Chroma Key), przygotowała wersję limitowaną swojej debiutanckiej płyty. Wydawnictwo będzie składać się z dwóch płyt kompaktowych.
 • John Arch przybliża EP-kę

  John Arch przybliża EP-kę

  John Arch, były wokalista amerykańskiego zespołu Fates Warning, niedawno podpisał kontrakt z wytwórnią Metal Blade. Muzyk pracuje już nad EP-ką, która będzie nosić tytuł "A Twist Of Fate" i ukaże się pod koniec bieżącego roku.
 • DVD Fates Warning w lutym

  DVD Fates Warning w lutym

  "The View From Here", to tytuł DVD amerykańskiej grupy Fates Warning. Na rynku europejskim zadebiutuje ono 24 lutego. Materiał wydała wytwórnia Metal Blade. Wydawnictwo będzie dokumentacją kariery jednego z najlepszych zespołów wykonujących progresywny metal. Złożą się na nie dwie płyty.