fast food

Artykuły - Fast food (65)

Filmy - Fast food (9)

 • Niecodzienni klienci restauracji. Kto to?

  Niecodzienny klient w restauracji. Kto to?
 • Polskie fast foody według Szymona Czerwińskiego

  W kuchni „Dzień Dobry TVN” Szymon Czerwiński przygotowywał polskie fast foody, czyli dania sprytne, pyszne i proste. W jego menu znalazły się, m.in. paszteciki szczecińskie z czerwonym barszczykim, kanapki cieszyńskie ze śledziem, zapiekanki z pieczarkami z domowym keczupem. (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Sprzedawczyni fast-foodu napluła na oczach klientki do zamówionej przez nią pity

  Sprzedawczyni w restauracji fast-food w Missouli w stanie Montana na oczach klientów napluła do zamówionej przez jednego z nich pity. Klientka, która nagrała film powiedziała, że pracownica fast-foodu była zmęczona i poganiała ich, by szybciej dokonali wyboru. Była druga w nocy, a jej zmiana dobiegała końca. Po tym, jak ekspedientka napluła do pity, klientka gwałtownie wychyliła się przez ladę chcąc chwycić kanapkę, pracownica fast-foodu była jednak szybsza i rzuciła nią w klientkę. Po całym zajściu między sprzedawczynią a klientką doszło do ostrej wymiany zdań. Restauracja opublikowała na Facebooku przeprosiny i zwolniła pracownicę. Zrobione przez klientkę nagranie incydentu cieszyło się ogromną popularnością w internecie. (STORYFUL/x-news)
 • Mrówki kochają fast food. Oto dowody

  Mrówki potrafią zmobilizować się, gdy chodzi o dobre jedzenie. Tym mrówkom udało się wynieść... skrzydełko kurczaka. Na pewno miały obfitą ucztę. (STORYFUL/x-news)