fason

Artykuły - Fason (13)

 • Kostium idealny podkreśli zalety, ukryje niedoskonałości figury

  Kostium idealny podkreśli zalety, ukryje niedoskonałości figury

  Dobrze dobrany będzie ci służył dłużej niż jeden sezon. Dzięki niemu na plaży poczujesz się kobieco i swobodnie. Dlatego warto w niego zainwestować
 • Spodnie dobrane na miarę

  Spodnie dobrane na miarę

  Dobre fasony to prawdziwi sprzymierzeńcy twojej sylwetki. Odpowiednio dobrane pomogą „zgubić” kilka centymetrów i nadać sylwetce upragniony kształt.
 • Wakacje od stylu

  Wakacje od stylu

  Zrobiły je sobie nasze gwiazdy. Beztrosko łamią dress code, akcentując wady sylwetki. Lato wcale nie zwalnia z elegancji!
 • Fantazja z fasonem

  Fantazja z fasonem

  Ekstrawagancja wymaga konsekwencji! Niebanalny materiał potrzebuje też niebanalnego kroju. Ale dopasowanie stroju do okazji obowiązuje zawsze...
 • Kryzys i fason

  Jestem ciągle w Belgii. Wybory odbyły się tu 13 czerwca, ale nowego rządu jak nie było, tak nie ma. Negocjacje przeciągają się. Wczoraj Elio Di Rupo, polityk, któremu powierzono misję sformowania rządu, udał się był do króla. Rano jeszcze spekulowano, że albo po to, żeby - w obliczu nieprzekraczalnych jak dotąd trudności - zrezygnować z misji, albo też po to, aby prosić głowę państwa o dodatkowy czas na negocjacje. Wieczorem okazało się, że król zgodził się na przedłużenie misji Di Rupo.
 • Cracovia: Straciliśmy fason

  Cracovia: Straciliśmy fason

  - Do stanu 1:1, gdzie mieliśmy dogodną sytuację do objęcia prowadzenia, Paweł Nowak powinien zdobyć gola, nasza gra mogła się podobać - mówił po 179. Wielkich Derbach Krakowa trener Cracovii Artur Płatek.
 • "Z klasą i fasonem"

  "Z klasą i fasonem"

  Krakowska Firma to czołówka ulicznego hip hopu. Ich wydane w 2005 roku "Nielegalne rytmy" rozeszły się bez żadnej promocji lepiej niż większość płyt wypuszczonych w tym czasie przez wielkie wytwórnie. Na czym polega siła zespołu, próbował odpowiedzieć Szymon Jadczak, któremu Kali, Boski i Tadek, członkowie Firmy, opowiedzieli również o traktowaniu dziennikarzy, nowej płycie, na której nie zarapuje na pewno Mezo, skradzionym hip hopie, pobycie w więzieniu i popularności składu w zakładach karnych.