farba

Synonimy:
farby,
Inne znaczenia:
Farba (Wykonawca muzyczny) , Farba (film)

Artykuły - Farba (57)

 • Farba do betonu - rodzaje, opinie, zastosowanie, właściwości

  Farba do betonu - rodzaje, opinie, zastosowanie, właściwości

  Farby do betonu są coraz częściej stosowanymi produktami. Tym bardziej, jeżeli zdecydujemy się na wykonanie samodzielnej wylewki. Do wyboru mamy przynajmniej kilka typów farb do betonów, spośród których możemy swobodnie zakupić tę o najcenniejszych według nas właściwościach.
 • Zwizualizuj kolor w swoim wnętrzu z nową aplikacją Dulux

  Zwizualizuj kolor w swoim wnętrzu z nową aplikacją Dulux

  Marzysz o energetycznej, intensywnie pomarańczowej ścianie w salonie? A może myślisz o zmianie koloru sypialni na turkus, ale boisz się zaryzykować? Dzięki nowej, wykorzystującej rzeczywistość rozszerzoną, aplikacji Dulux Visualizer zobaczysz inne kolory na ścianach swojego pokoju.
 • Świecące autostrady pojawiają się w Holandii

  Świecące autostrady pojawiają się w Holandii

  ​Już jakiś czas temu w Holandii zaproponowano stworzenie dróg świecących w ciemności. Teraz powstał pierwszy odcinek takiej autostrady.
 • Warszawa: Projekcja "Adoracji" w CSW obrzucona czerwoną farbą

  Warszawa: Projekcja "Adoracji" w CSW obrzucona czerwoną farbą

  Policja zatrzymała w czwartek wieczorem mężczyznę, który w Centrum Sztuki Współczesnej oblał czerwoną farbą ścianę, na której wyświetlano film "Adoracja" Jacka Markiewicza. Widać na nim nagiego mężczyznę ocierającego się o figurę Chrystusa na krzyżu.
 • Impregnacja drewna - 6 najczęstszych błędów

  Impregnacja drewna - 6 najczęstszych błędów

  Gołe deski na tarasie, charakterystyczne chrupanie w ścianie, na które machamy ręką, czy nakładanie środków ochronnych według swojego uznania - to bardzo częste grzeszki majsterkowiczów. Niefrasobliwość może się jednak na nas odbić w przyszłości. Dlaczego? Z błędami najczęściej popełnianymi przy impregnacji rozprawia się doradca techniczny Altax, Andrzej Wójcik.
 • Drewno w łazience - plusy i minusy

  Drewno w łazience - plusy i minusy

  Warunki panujące w łazience znacznie różnią się od tych w innych pomieszczeniach domu. Praktycznie cały czas jest w niej wilgotno, wahania temperatury są stosunkowo duże, a powierzchnie są zachlapywane wodą i bezlitośnie traktowane detergentami. Czy w takiej sytuacji warto decydować się na zastosowanie w niej drewna jako materiału wykończeniowego?
 • Odświeżamy wnętrza - szybki remont w jeden dzień

  Odświeżamy wnętrza - szybki remont w jeden dzień

  Odnowienie drewnianych wnętrz i mebli w domu to zajęcie, które łatwo odkładać w nieokreśloną przyszłość. Tymczasem stary stolik straszy, a obdrapane drzwi aż proszą się o pomalowanie. Może w tym roku warto zebrać się w sobie? Szybki remont to zadanie na tyle proste, że możemy z łatwością sami się do tego zabrać. Jeśli starannie przemyślimy plan pracy i odpowiednio dobierzemy produkty, całość może zabrać nam mniej niż jeden dzień! Podpowiadamy jak ułatwić sobie to zadanie.
 • Zabezpieczenie drewnianej architektury na zewnątrz

  Zabezpieczenie drewnianej architektury na zewnątrz

  Drewno użytkowane na zewnątrz w największym stopniu narażone jest na zniszczenie przez grzyby, pleśń czy robaki oraz czynniki atmosferyczne. Dlatego wymaga trwałego zabezpieczenia. Jakim preparatem najlepiej zabezpieczyć wybraną powierzchnię i jak często odnawiać ochronę?
 • Materiały elewacyjne: Technologie wykończenia ścian zewnętrznych

  Materiały elewacyjne: Technologie wykończenia ścian zewnętrznych

  Elewacja często uznawana jest za wizytówkę domu. Nic dziwnego, bowiem jej kolor, struktura, materiał, z jakiego jest wykonana, składają się na wygląd budynku i jego postrzeganie. Często oddaje ona charakter budynku, podkreśla go lub tworzy. Decyzji o sposobie wykończenia elewacji, oprócz względów estetycznych, powinny towarzyszyć względy praktyczne.
 • Pielęgnacja i ochrona włosów już w trakcie farbowania

  Pielęgnacja i ochrona włosów już w trakcie farbowania

  Farba do włosów natura styl firmy Marion Kosmetyki

Filmy - Farba (6)

 • Zdjął okulary, ale nie nogę z gazu. Emeryt wjechał autem prosto w sklepową witrynę

  Kilka sekund zniszczyło życiowy dorobek ojca rodziny. Irlandczyk przez całe życie oszczędzał na własny sklep z farbami, a teraz wszystko zniszczone. Nie tylko sklep, w który zainwestował całe pieniądze, ale i zdrowie mężczyczny. Po wypadku musiał spędzić kilka tygodni w szpitalu, odbudowa sklepu zajmie mu kilka miesięcy. A wszystko przez 85-letniego emeryta, który nie ściągając nogi z gazu po prostu wjechał mu przez okno do sklepu. (STORYFUL/x-news)
 • Dziewczynka dobrała się do farby. Oto efekty

  Matka nie mogła wyjść z szoku po widoku jaki zastała po powrocie do domu. Córka dobrała się do farby, którą maluje się ściany. Oto efekty.
 • Stempel z balonów

  Dzieci bezustannie wymagają nowości - nie cierpią nudy, więc albo same szukają nowych przygód, zajęć i sposobów na dobrą zabawę, albo liczą na pomoc dorosłych. Jeśli brakuje wam już pomysłów, jak zająć swoje dziecko, spróbujcie pokazać mu nietypowy sposób na tworzenie obrazów - oto jak zrobić stempel z balonów. Wystarczy trochę farby, nadmuchane baloniki i trochę papieru - dzieci będą zachwycone!
 • Jak zrobić wałek dekoracyjny?

  Jak zrobić dekoracyjne wałki? Wbrew pozorom to bardzo proste! Dzięki takim wałkom można w prosty, szybki sposób udekorować przeróżne malowanie rzeczy. Niewielkie, zrobione gąbki wałeczki mogą być bazą do drobnych wzorów - wystarczą filcowe pomponiki czy choćby sam klej na gorąco! Możliwości tworzenia wzorków są niemalże nieograniczone - zobaczcie, jak prosto zrobić wałek dekoracyjny do malowania!