FAP

Artykuły - FAP (39)

 • Związkowcy w fabryce Fiata zawiesili planowany strajk

  Związkowcy w fabryce Fiata zawiesili planowany strajk

  Związkowcy z Solidarności zawiesili planowany na najbliższy czwartek strajk w tyskiej fabryce Fiata. Taką decyzję podjęli po tym jak dyrekcja spółki zaprosiła ich na rozmowy; ma do nich dojść we wtorek.
 • 10 tys. straci pracę? Fiat dementuje

  Spółka Fiat Auto Poland (FAP), do której należy tyska fabryka samochodów Fiata, zaprzecza, aby z powodu zmniejszenia produkcji w tym zakładzie pracę w południowej Polsce mogło stracić nawet 10 tys. osób.
 • Fiat Auto Poland osiągnie zysk

  Spółka Fiat Auto Poland (FAP), do której należy tyska fabryka samochodów Fiata, zamknie 2011 r. pozytywnym wynikiem finansowym, mimo spodziewanego spadku produkcji aut - poinformował w piątek członek zarządu spółki ds. finansowych, Czesław Świstak.
 • Cztery miliony diesli z Bielska-Białej

  Cztery miliony diesli z Bielska-Białej

  Czteromilionowy egzemplarz silnika 1,3 Multijet euro 5 zjechał z taśmy produkcyjnej zakładu Fiat Powertrain w Bielsku-Białej - poinformował we wtorek Fiat Auto Poland (FAP).
 • Zawarcie umowy przez FAP Pafal SA na dostawę indukcyjnych liczników energii elektrycznej.

  Raport bieżący nr 43/2010Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 1 Ustawy o ofercie - informacje poufne Zarząd Apator SA informuje, że w dniu 8 listopada 2010 r. spółka zależna FAP Pafal SA zawarła z firmą Linter Sp. z o. o. z siedzibą w Łobzowie, umowę na dostawę indukcyjnych liczników energii elektrycznej o łącznej wartości netto 3.289 tys. EUR, tj. 12.912 tys. PLN wg średniego kursu NBP z dnia 8 listopada 2010 r. wynoszącego 1 EUR = 3, 9258 PLN (Tabela kursów NBP nr 217/A/NBP/2010). Realizac
 • Fiat Auto Poland może liczyć na dotacje

  Pomoc publiczna dla Fiat Auto Poland (FAP), w związku z uruchomieniem w Tychach produkcji nowej lancii ypsilon, może wynieść 39 mln zł. Wsparcie będzie miało formę programu wieloletniego w postaci dotacji z budżetu państwa - podał resort gospodarki.
 • Zawarcie znaczącej umowy przez Konsorcjum w składzie Apator SA i FAP Pafal SA z ENERGA-OPERATOR SA

  Raport bieżący nr 25/2010Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 1 Ustawy o ofercie - informacje poufne Zarząd Apator SA informuje, że w dniu 18 czerwca 2010 r. Konsorcjum w składzie Apator SA oraz spółka zależna FAP Pafal SA zawarło z ENERGA-OPERATOR SA z siedzibą w Gdańsku umowę na dostawy jednofazowych i trójfazowych liczników energii elektrycznej oraz oprogramowania do obsługi powyższych liczników. Wartości umowy wynosi 19,7 mln zł netto. Dostawy będą realizowane przez 12 miesięcy od dnia z
 • Punkty zapalne

  Typowym mankamentem trapiącym 607-ki HDi FAP są problemy z filtrem cząstek stałych. Ich nasilenie zależy od dwóch czynników - po pierwsze od techniki jazdy, po drugie od jakości paliwa i dbałości o uzupełnianie specjalnego płynu odpowiedzialnego za dopalanie sadzy (Eolys, cena ok. 170 zł za litr). FAP-y - w warunkach serwisowych można regenerować.
 • Sprzedaż udziałów przez spółkę zależną FAP PAFAL SA.

  Raport bieżący nr 67/2009Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 1 Ustawy o ofercie - informacje poufne Zarząd APATOR SA informuje, że spółka zależna FAP PAFAL SA dniu 12 maja 2009 roku w Mińsku na Białorusi sprzedała swoje wszystkie udziały w spółce Gran-Systema-Pafal Sp. z o.o. z siedzibą w Mińsku na Białorusi pozostałym współudziałowcom za kwotę 17.250 USD. Spółka FAP PAFAL SA posiadała 50% udziałów o wartości nominalnej 15.000 USD. Kapitał spółki Gran-Systema-Pafal Sp. z o.o. wynosi 30.0
 • Zawarcie znaczącej umowy przez spółkę zależną FAP PAFAL SA.

  Raport bieżący nr 9/2008Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 1 Ustawy o ofercie - informacje poufne Zarząd APATOR SA informuje, spółka zależna FAP PAFAL SA z siedzibą w Świdnicy wygrała przetarg na dostawę liczników energii elektrycznej dla Grupy E.ON na rynek niemiecki i węgierski. Łączna wartość kontraktu wynosi 14 mln zł. Dostawy liczników zostaną zrealizowane w okresie do końca pierwszego kwartału 2009 roku. Kryterium uznania powyższej umowy za umowę znaczącą są kapitały własne emitenta