fantazja

Artykuły - Fantazja (60)

 • 7 trendów w zdobieniu paznokci

  7 trendów w zdobieniu paznokci

  Zadbane dłonie staną się twoim prawdziwym urodowym atutem, gdy na zdrowych, ładnie opiłowanych paznokciach pojawi się modny kolor lub wzór. Oto tendencje w manikiurze, jakie będą królowały w tym sezonie!
 • Kłamstwo czy dziecięca fantazja?

  Kłamstwo czy dziecięca fantazja?

  Gdy przedszkolak bawi się z niewidzialnym kolegą, rodzice myślą że fantazjuje. Kiedy twierdzi, że wazon zbił bajkowy kot, obawiają się że ich dziecko zaczyna kłamać. Jak reagować na takie zachowania malca?
 • Zamiast welonu - ozdoby do włosów

  Zamiast welonu - ozdoby do włosów

  Niemal każdy, wyobrażając sobie pannę młodą, ma przed oczami dziewczynę w śnieżnobiałej sukni z długim welonem na głowie.
 • Nie-grzeszne fantazje

  Nie-grzeszne fantazje

  Siła pożądania bywa czasem tak duża, że tylko prawdziwa miłość potrafi ją przezwyciężyć. O ile rokowania dla związków opartych jedynie na miłości mogą być pomyślne, o tyle samo pożądanie zwykle nie wystarcza na długo.
 • Mężczyźni i kobiety mają podobne fantazje seksualne

  Mężczyźni i kobiety mają podobne fantazje seksualne

  Wiadomo, że kobiety są z Wenus, a mężczyźni z Marsa. A jednak hiszpańscy naukowcy stwierdzili, że i kobiety, i mężczyźni nie różnią się znacząco pod względem treści marzeń o seksie. Wszyscy marzą o romantycznej relacji erotycznej z ukochaną osobą...
 • Co oznaczają nasze fantazje erotyczne

  Co oznaczają nasze fantazje erotyczne

  W wyobraźni często realizujemy ukryte pragnienia. Czy mówią coś o nas?
 • Z ułańską fantazją

  Z ułańską fantazją

  Po wypiciu toastów przemówił major Jerzy Szpaczyński, wzywając obecnych do koleżeńskiej współpracy w służbie i współżycia towarzyskiego poza służbą.
 • Timberlake spełnił swoje fantazje

  Timberlake spełnił swoje fantazje

  Dzięki roli w filmie "Wyścig z czasem" Justin Timberlake spełnił kilka ze swoich dziecięcych fantazji. Wszystko ze względu na liczne sceny akcji, w których brał udział.
 • Dziecięce fantazje Karola Strasburgera

  Dziecięce fantazje Karola Strasburgera

  Pokazy filmów o tematyce lotniczej, wystawy i spotkania z osobistościami ze świata lotnictwa - to niektóre z atrakcji II Międzynarodowego Festiwalu Filmów Lotniczych "Fly Film Festiwal 2011", który odbędzie się pod koniec września w Warszawie.
 • Lenczyk: Obrońców poniosła fantazja i zostaliśmy skarceni

  Lenczyk: Obrońców poniosła fantazja i zostaliśmy skarceni

  - Po dziesięciu miesiącach drużyna, której jestem trenerem przegrała drugi mecz na swoim boisku. Mecz niesamowicie ważny. Żadnym pocieszeniem jest dla mnie fakt, że to była drużyna lepsza bez słabych punktów - powiedział Orest Lenczyk po przegranym meczu z Rapidem Bukareszt (1-3).

Filmy - Fantazja (6)

 • Właścicieli tego kota poniosła fantazja. Kot nie wygląda na zadowolonego

  Niektórych właścicieli zwierząt ponosi fantazja i przebierają swoje pupile w najróżniejsze stroje. Może im się to wydawać zabawne, jednak czworonogi nie zawsze są zadowolone z ich pomysłów. Bohater materiału czuł się skompromitowany przebraniem, w jakie go ubrano, co widać po jego nietęgiej minie. (STORYFUL/x-news)
 • Fantazja czy wariactwo?

  Paznokcie długie na sześć metrów, podziurawione genitalia, monstrualne afro - bohaterowie nowej edycji Księgi Rekordów Guinnessa zdumiewają i... przerażają.
 • One pobudzą twoją fantazję!

  Targi Zabawek i Gier w Hongkongu to raj dla dzieci - także tych, które już dawno nie chodzą do przedszkola. To tutaj kształtują się trendy, które będą obowiązywać w przyszłorocznym sezonie świątecznym, rozpalając wyobraźnię małych klientów. /źródło: The NewsMarket/
 • "Macież wy fantazję?"

  Kabaret Macież powstał w 2005 roku. Tworzą go absolwenci warszawskiej Akademii Teatralnej. W tym roku zdobyli Grand Prix 25. Paki!