fan klub

Artykuły - Fan klub (25)

 • Czy jesteś prawdziwą "belieberką"?

  Czy jesteś prawdziwą "belieberką"?

  Na facebookowej stronie polskich fanów Justina Biebera pojawił się emocjonalny apel, by nie wstydzić się swojego idola przed rówieśnikami.
 • Feel nie interesują się fanami?

  Oficjalny fan klub najpopularniejszego obecnie polskiego zespołu zawiesił działalność. Z winy muzyków?
 • Metallica: Kolejny zlot fanów

  Metallica: Kolejny zlot fanów

  W sobotę, 5 marca, odbędzie się kolejny zlot fanów Metalliki organizowany przez fan klub "Overkill.pl". W warszawskim klubie "Warkot" zagrają m.in. grupy Shahid, Mikotallica i Mens Rea. Gościnnie na scenie pojawi się także Przemysław "Bayer" Witkowski, wokalista zespołu Hedfirst.
 • Pierwszy autograf narzeczonego Britney

  Pierwszy autograf narzeczonego Britney

  Kevin Federline do tej pory żył w cieniu Britney Spears, swojej słynnej narzeczonej. Teraz sytuacja zmieniła się odrobinę na jego korzyść. Okazało się, że Kevin ma swój fan klub, a niedawno dał pierwszy autograf.
 • Zlot fanów Metalliki

  Zlot fanów Metalliki

  Już po raz piąty polski fan klub grupy Metallica organizuje zlot jej fanów. Odbędzie się on 14-15 sierpnia, w Domu Kultury w Grodkowie (woj. opolskie).
 • B. Springsteen: Nowa płyta?

  B. Springsteen: Nowa płyta?

  Jak poinformował nas polski fan klub Bruce'a Springsteena "Blood Brothers", kolejny raz w ciągu kilku ostatnich miesięcy pojawiła się pogłoska o tym, że jeszcze w tym roku ukaże się nowa płyta artysty.
 • Zlot fanów Metalliki

  Zlot fanów Metalliki

  "Overkill.pl", polski fan klub grupy Metallica, organizuje po raz pierwszy w 2004 roku zlot jej fanów. Odbędzie się on 13 marca w klubie "Underground" w Gdańsku. Atrakcji będzie sporo - do wygrania jest m.in. bilet na koncert zespołu 31 maja, na stadionie w Chorzowie.
 • The Beatles: Inicjatorka beatlemanii poszukiwana

  Fani The Beatles ogłosili na konferencji prasowej, że poszukują 55-letniej dziś Marthy Albert z Maryland. Jest ona w dużym stopniu odpowiedzialna za narodziny beatlemanii w USA. Fan klub The Fab 40! chce zaprosić panią Albert na uroczystości związane z 40. rocznicą przyjazdu The Beatles do Ameryki i znalezienia się ich pierwszego utworu na szczycie amerykańskiej listy przebojów.
 • Metallica w Polsce!

  Metallica w Polsce!

  Jak poinformował nas polski fan klub grupy Metallica, 31 maja zespół wystąpi po raz kolejny w Polsce. Koncert odbędzie się na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Bilety - w cenie od 95 zł do 150 złotych - mają pojawić się w sprzedaży od 2 lutego.
 • Metallica: Hetfield i Ulrich w kreskówce

  Metallica: Hetfield i Ulrich w kreskówce

  Jak podał oficjalny polski fan klub Metalliki, James Hetfield i Lars Ulrich pojawią się w disney'owskiej kreskówce "Dave The Barbarian". Premiera filmu z ich udziałem planowana jest na styczeń 2004 roku.

Filmy - Fan klub (2)

 • Kamil Stoch: Cele będą coraz wyższe

  W proszowickim Centrum Kultury i Wypoczynku odbyło się otwarcie Pierwszej w Polsce Wystawy Trofeów Kamila Stocha. Na takim wydarzeniu nie mogło zabraknąć jego bohatera, który specjalnie dla nas podsumował miniony sezon PŚ i zdradził nam swoje plany na najbliższą przyszłość.
 • Trofea Kamila Stocha w Proszowicach!

  31 marca w Proszowicach miało miejsce otwarcie Pierwszej w Polsce Wystawy Trofeów Kamila Stocha. - Pomysł na zorganizowanie tego typu ekspozycji zrodził się już na początkowym etapie naszej działalności - mówi Rafał Chmiela, prezes Fan Klubu Kamila Stocha.