fala

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Fala (Film (1986) Reż.Piotr Łazarkiewicz) , Fala (Film (2008)[Die Welle] Reż.Dennis Gansel)

Artykuły - Fala (366)

Filmy - Fala (14)

 • Gigantyczna iluzja optyczna na ekranie LED w Seulu. Zobaczcie największą wirtualną falę

  Gigantyczna iluzja optyczna na ekranie LED w Seulu. Tak właśnie wygląda największa wirtualna fala. Pojawia się co godzinę i przez jedną minutę „zalewa przechodniów”. Projekt wykonała firma D'strict, specjalizująca się w wykorzystaniu technologii immersyjnej do tworzenia sztuki w przestrzeni publicznej.
 • Rowerzysta kontra fala. Mężczyzna był bez szans

  Zabawa mogła skończyć się tragicznie. We wtorek (14.01) młody mężczyzna jeździł po deptaku na rowerze i został zepchnięty przez falę do wody. Na filmie wideo widać, jak mężczyzna podnosi się ze skał i odzyskuje swój rower. Meteorolodzy ostrzegali, że w hiszpańskim mieście mogą pojawić się podmuchy wiatru do 85 km/h. (STORYFUL/x-news)
 • Chcieli mieć ładne zdjęcie. Nie pomyśleli o fali

  Dla niektórych turystów ładne zdjęcie jest dużo ważniejsze od bezpieczeństwa. Tak też było w tym wypadku. Rodzinę, która pozowała na skale, zaskoczyła wielka fala. Na szczęście nikomu nic się nie stało! (STORYFUL/x-news)
 • Mieli oglądać wieloryby, gdy na pokład wdarła się ogromna fala

  Nie tak wyobrażali sobie oglądanie wielorybów z pokładu łodzi turyści u wybrzeży Gold Coast w Australii. W pewnym momencie na pokład wdarła się ogromna fala. Na szczęście skończyło się jedynie na niegroźnych obrażeniach. (STORYFUL/x-news)