fail

Artykuły - Fail (8)

 • Jak nie jeździć na Segwayu. Film!

  Jak nie jeździć na Segwayu. Film!

  Jak nie jeździć na Segwayu? Oto trzyminutowy film, który odpowiada na to pytanie. Obejrzyjcie go uważnie i wyciągnijcie wnioski, bo przecież najlepiej uczyć się na cudzych błędach...
 • Irlandia: Zakończyły się wybory prezydenckie

  O godz. 22 czasu lokalnego (godz. 23 czasu polskiego) w czwartek w Republice Irlandii zakończyły się wybory prezydenckie. Ich faworytem jest kojarzony z opozycyjną partią Fianna Fail gwiazdor reality show Sean Gallagher. Frekwencja oceniana jest na ok. 50 proc.
 • Irlandia: Zakończyły się wybory parlamentarne

  Irlandczycy wybierali nowy parlament. Głosowanie zakończyło się o godzinie 22 czasu lokalnego (godz. 23 czasu polskiego). Sondaże przedwyborcze przewidywały klęską partii rządzącej Fianna Fail.
 • Irlandia: Premier zrezygnował z kierowania partią

  Irlandia: Premier zrezygnował z kierowania partią

  Premier Irlandii Brian Cowen ustąpił z funkcji przywódcy partii Fianna Fail, ale do przedterminowych wyborów parlamentarnych, wyznaczonych na 11 marca, pozostanie szefem rządu. Fianna Fail rządzi w Irlandii przy poparciu Partii Zielonych od 2007 roku.
 • Irlandia: Cowen uzyskał wotum zaufania od swej partii

  Irlandia: Cowen uzyskał wotum zaufania od swej partii

  Premier Irlandii Brian Cowen uzyskał poparcie parlamentarzystów własnej partii Fianna Fail w tajnym głosowaniu nad wotum zaufania. Pozostanie przywódcą partii i poprowadzi ją do przedterminowych wyborów spodziewanych z końcem marca.
 • Irlandia: Będzie głosowanie ws. premiera Cowena

  Premier Irlandii Brian Cowen wzywany do podania się do dymisji przez członków swej partii Fianna Fail odmówił złożenia rezygnacji. Jednak powiedział w niedzielę, że zastosuje się do decyzji partii po wtorkowym głosowaniu ws. jego przywództwa.
 • Irlandia: Historyczna przewaga opozycji w sondażach

  Irlandia: Historyczna przewaga opozycji w sondażach

  Popularność urzędującego zaledwie od sześciu miesięcy irlandzkiego premiera Briana Cowena topnieje w dramatycznym tempie, podobnie jak poparcie dla jego ugrupowania Fianna Fail. Po raz pierwszy większym poparciem Irlandczyków cieszy się główna partia opozycyjna Fine Gael - podaje dziennik "Irish Times", publikując wyniki najnowszego sondażu ośrodka TNS.
 • 11th January; 19:30

  Asia Donor nations must speed up delivery of aid pledges for the Asian tsunami relief effort and face public shame if they fail to live up to their promises, a senior UN official said at the start of a key conference. Asia The Indonesian military imposed sweeping restrictions on foreign aid workers in tsunami-hit Aceh as donor countries convened in Geneva to firm up billions of dollars in aid pledges. Asia Plans to create a global early warning system that could

Filmy - Fail (10)