fachowcy

Artykuły - Fachowcy (40)

 • Remont mieszkania: Gdzie szukać fachowców?

  Remont mieszkania: Gdzie szukać fachowców?

  Planujesz remont? Połowa jego sukcesu to rzetelni fachowcy, którzy dadzą gwarancję wysokiej jakości usługi. Jak znaleźć takich ekspertów?
 • 2015: W jakich branżach będzie najwięcej ofert pracy?

  2015: W jakich branżach będzie najwięcej ofert pracy?

  W 2015 roku, nasz rynek pracy będzie bardziej przychylny pracownikom. Spodziewany jest dalszy spadek bezrobocia (nawet do 9,7 proc.), a także wzrost zatrudnienia. Z danych firmy Work Service wynika, że najwięcej nowych ofert pracy będzie dla wykwalifikowanych pracowników z wykształceniem zawodowym i technicznym.
 • Jak znaleźć pewnego fachowca?

  Niestety, nic nie trwa wiecznie, a co więcej - większość rzeczy psuje się w najmniej stosownym momencie. Niemalże każdy boryka się czasami z drobnymi i prostymi z pozoru usterkami, które w miarę upływu czasu, wydawanych pieniędzy i poświęcanej uwagi urastają do rangi wręcz niemożliwych do rozwiązania problemów.
 • Rynek pracy: Fachowcy mogą przebierać w ofertach

  Rynek pracy: Fachowcy mogą przebierać w ofertach

  Duże bezrobocie nie musi być przeszkodą w znalezieniu zatrudnienia. Nie dla osób mających określone, najlepiej unikalne kompetencje, a do tego legitymujących się dużym doświadczeniem w zawodzie.
 • Komu płacą za siedzenie na Fejsie?

  Komu płacą za siedzenie na Fejsie?

  Dane portalu Pracuj.pl pokazują, że w I kwartale tego roku, w porównaniu do poprzedniego roku, nastąpił znaczący, bo aż 35-proc. wzrost liczby ofert pracy w branży marketing, media i reklama. Z pewnością coraz większy popyt na pracowników w tym sektorze generuje rozwój social media, ale jak sprawdzili eksperci Pracuj.pl nie tak łatwo znaleźć dobrego fachowca w tej dziedzinie.
 • Dylemat polskiego fachowca: Niemcy czy Szwajcaria?

  Dylemat polskiego fachowca: Niemcy czy Szwajcaria?

  Polski fachowiec stojący przed wyborem wyjazdu do Niemiec lub Szwajcarii z dużym prawdopodobieństwem postawi na kraj Helwetów. Głównie dlatego, że może tam liczyć na znacznie wyższe stawki i lepsze warunki zatrudnienia.
 • Polska powinna przyjąć system niemiecki

  Polska powinna przyjąć system niemiecki

  Albo będziemy inwestować w szkolnictwo zawodowe, albo będziemy musieli sprowadzać fachowców z innych krajów. Związek Rzemiosła Polskiego apeluje, aby w Polsce przyjąć rozwiązania, które u nas w kraju będą rozwijać wykwalifikowaną siłę roboczą.
 • Stawki za Odrą: Ile zarabiają Polacy?

  Stawki za Odrą: Ile zarabiają Polacy?

  To, na jakie stawki mogą liczyć Polacy zatrudnieni za Odrą, pokazały pierwsze miesiące po otwarciu niemieckiego rynku pracy. Zgodnie z przewidywaniami są one niższe od zarobków oferowanych miejscowym pracownikom.
 • Fachowcy uciekną do Niemiec

  Fachowcy uciekną do Niemiec

  Pół miliona polskich specjalistów wybiera się do pracy za Odrę. Aby ich zatrzymać nasze firmy będą podnosić płace, co napędzi inflację - przewiduje "Dziennik Gazeta Prawna".
 • Polscy fachowcy górą

  Polscy fachowcy górą

  Największe szanse na pracę w Niemczech, oprócz polskich opiekunek i pracowników sezonowych, mają nasi fachowcy zajmujący się remontami domów i mieszkań. Niestety, wielu z nich, nawet po otwarciu rynku pracy, nadal zamierza pracować na czarno.

Filmy - Fachowcy (1)