facet

Artykuły - Facet (361)

 • Jesteś jednym z tych 3 typów? Kobiety będą za tobą szaleć

  Jesteś jednym z tych 3 typów? Kobiety będą za tobą szaleć

  Mięśniak, badboy, młody ambitny z korporacji czy hipster? Jaki jest ulubiony mężczyzna Polek? Koniec ze spekulacjami i domysłami - "sklep z mężczyznami" ZaadoptujFaceta.pl udostępnił prawdziwe preferencje kobiet i podpowiada, jak dać się im odnaleźć.
 • Facet u kosmetyczki to już nie "ciota"?

  Facet u kosmetyczki to już nie "ciota"?

  Przyjęło się, że to kobiety narzekają na niedoskonałości urody. Jednak mogą być one źródłem kompleksów także panów. Stąd pojawia się coraz więcej kosmetyków przeznaczonych dla mężczyzn. Specjalne propozycje dla nich mają także gabinety kosmetyczne.
 • Jak faceci mówią o kobietach, gdy one nie słyszą...

  Jak faceci mówią o kobietach, gdy one nie słyszą...

  - Ty, patrz jaka sztuka! - No fakt, niezła dupeczka. A jakie ma nogi! - jeśli jesteś facetem, to dobrze wiesz, że tak właśnie rozmawiają ze sobą samcy, gdy wychodzą polować na samice. Bo tajemnicą poliszynela jest, że o kobietach mówimy zupełnie inaczej, gdy one nas nie słyszą...
 • Jedna noc może zmienić całe życie

  Jedna noc może zmienić całe życie

  Zaczyna się od niezobowiązującego spotkania – dobra kolacja, upojny wieczór… A następnego dnia – telefon milczy jak zaklęty? Niekoniecznie! Według badań 27 procent użytkowników „jednonocną przygodę” zamieniło w stały, szczęśliwy związek.
 • Testerki wierności - prowokują czy wykrywają zdradę?

  Testerki wierności - prowokują czy wykrywają zdradę?

  Pojawił się nowy zawód! Testerka wierności to osoba, dzięki której nasza kobieta może sprawdzić, czy nie mamy czasem ochoty na "skok w bok". Kwestia etyki takiego postępowania, to już inna kwestia. Pewne jest jedno: zatrudnienie testerki świadczy o tym, że w związku źle się dzieje.
 • Dlaczego facet nie ma ochoty na seks?

  Dlaczego facet nie ma ochoty na seks?

  Uważa się, że mężczyźni cały czas myślą o seksie i w każdej chwili mają ochotę na seks. Prawda jest taka, że nie zawsze facet ma ochotę na figle. Psycholodzy i seksuolodzy podają coraz więcej powodów, dla których mężczyźni rezygnują z tej przyjemności.
 • Czego nie przegapić przed wieczorem kawalerskim

  Czego nie przegapić przed wieczorem kawalerskim

  Pożegnanie wolności nadeszło. Ślub się zbliża i trzeba będzie zrobić przyjacielowi wieczór kawalerski. Co wziąć pod uwagę, żeby impreza nie wymknęła się spod kontroli?
 • Zapach naszego ciała jak eliksir miłości?

  Zapach naszego ciała jak eliksir miłości?

  Stosowanie perfum, które podkreślają naturalny zapach naszego ciała, przyciąga płeć przeciwną. Naukowcy sugerują, że naturalny zapach człowieka odgrywa znacznie większą wagę w doborze partnera niż pierwotnie sądzono.
 • Jak zdobyć kobietę idealną?

  Jak zdobyć kobietę idealną?

  Nikt nie może dać żadnej gwarancji, że związek będzie trwał wiecznie. Jednak odpowiednio dobierając sobie partnerkę możemy z wielkim prawdopodobieństwem zwiększyć szansę na udany związek.
 • Co w spodniach piszczy

  Co w spodniach piszczy

  Utarło się powiedzenie, że spodnie w domu powinien nosić tylko mężczyzna. Jednak jak to z tymi spodniami było? Czy naprawdę były takie męskie od zawsze?

Filmy - Facet (19)