Facebook

Artykuły - Facebook (2108)

 • Airbnb od grudnia na lepszych warunkach. Facebook na cenzurowanym

  Airbnb od grudnia na lepszych warunkach. Facebook na cenzurowanym

  Serwis Airbnb jeszcze przed Bożym Narodzeniem wprowadzi zmiany zażądane przez KE, w tym jasne ceny. Komisja oczekuje, że do końca roku do unijnego prawa dostosuje się też Facebook. W przeciwnym razie czekają go sankcje.
 • Straż miejska wezwała internautę za przeklinanie na Facebooku

  Straż miejska wezwała internautę za przeklinanie na Facebooku

  Jeden z użytkowników Facebooka mieszkający w Poznaniu stał się uczestnikiem ciekawej sytuacji. Straż Miejska wezwała go na przesłuchanie w związku z użyciem niecenzuralnego wyrażenia.
 • Facebook testuje reklamy z opcją przymierzania produktów

  Facebook testuje reklamy z opcją przymierzania produktów

  Reklamy dynamiczne, kolekcje, czy zakupy na Instagramie - to tylko niektóre z udogodnień Facebooka wprowadzonych w ostatnich latach z myślą o reklamodawcach z branży e-commerce. Kolejnym krokiem ma być wprowadzenie opcji przymierzania produktów na poziomie reklam, dzięki wykorzystaniu rzeczywistości rozszerzonej (AR).
 • Facebook Watch, czyli autorska kopia YouTube’a

  Facebook Watch, czyli autorska kopia YouTube’a

  Facebook oficjalnie udostępnił platformę Watch, która w zamyśle ma być konkurencją dla YouTube’a od Google. Funkcja jest już dostępna globalnie dla wszystkich użytkowników portalu.
 • Facebook prosił banki o dane. M. Zuckerberg chce poznać stan konta swoich użytkowników

  Facebook prosił banki o dane. M. Zuckerberg chce poznać stan konta swoich użytkowników

  Menlo Park, Kalifornia, USA. Facebook kontaktował się z amerykańskimi bankami ws. dostępu do szczegółowych danych ich klientów - poinformował "Wall Street Journal" we wtorkowym wydaniu. Koncern założony przez Marka Zuckerberga chciał poznać stan konta oraz historię transakcji użytkowników.
 • Nasdaq w dół po 19-proc. spadkach Facebooka, zwyżki DJI

  Nasdaq w dół po 19-proc. spadkach Facebooka, zwyżki DJI

  Największy w historii amerykańskich giełd jednodniowy spadek kapitalizacji dotknął w czwartek akcje Facebooka, co zaciążyło na notowaniach Nasdaq. Spadek obaw o wojnę handlową po porozumieniu USA-UE sprzyjał wzrostom spółek z DJI. EBC nie zaskoczył rynku i utrzymał dotychczasowe parametry polityki monetarnej.
 • Spadek wartości Facebooka będzie największy w historii?

  Spadek wartości Facebooka będzie największy w historii?

  Jęk zawodu inwestorów po publikacji wyników finansowych Facebooka sprawił, że wartość akcji spadła o blisko jedną czwartą. Czy to koniec najpopularniejszego serwisu społecznościowego na świecie? A może panika inwestorów jest przedwczesna i przed firmą Zuckerberga jest jeszcze świetlana przyszłość? - pisze Bartosz Grejner, analityk rynkowy Cinkciarz.pl.
 • Twitter w maju i czerwcu usunął ponad 70 mln fałszywych kont

  Twitter w maju i czerwcu usunął ponad 70 mln fałszywych kont

  Twitter w maju i czerwcu usunął ponad 70 mln fałszywych kont. Oznacza to, że dziennie z serwisu społecznościowego usuwano około miliona nieprawdziwych profili. Twitter ma nadzieję podobne tempo utrzymać w lipcu - podaje dziennik "Washington Post".
 • Facebook nie zapłacił nad Wisłą ani złotówki podatku. Robią to za niego polscy przedsiębiorcy

  Facebook nie zapłacił nad Wisłą ani złotówki podatku. Robią to za niego polscy przedsiębiorcy

  Mark Zuckerberg, właściciel FB, zapewnia, że internetowy gigant płaci podatki w każdym z krajów, w których działa. Ale ta zasada nie dotyczy Polski. Robią to za niego nasi przedsiębiorcy. Firma, która kupi reklamę na portalu społecznościowym Zuckerberga, dopłaca z własnej kieszeni jedną piątą ceny. To wszystko przez skostniałe podejście fiskusa - uważają eksperci.
 • Facebook usunął 583 milionów kont. Dlaczego?

  Facebook usunął 583 milionów kont. Dlaczego?

  Portal Marka Zuckerberga opublikował statystyki dotyczące pierwszego kwartału bieżącego roku.

Filmy - Facebook (24)

 • Facebook testuje reklamy z opcją przymierzania produktów

  Reklamy dynamiczne, kolekcje, czy zakupy na Instagramie – to tylko niektóre z udogodnień Facebooka wprowadzonych w ostatnich latach z myślą o reklamodawcach z branży e-commerce. Kolejnym krokiem ma być wprowadzenie opcji przymierzania produktów na poziomie reklam, dzięki wykorzystaniu rzeczywistości rozszerzonej (AR).
 • Gigantyczna afera "Cambridge Analytica Files".

  Gigantyczna afera "Cambridge Analytica Files".
 • Facebook będzie mocniej rozwijał treści wideo

  Kluczowym celem rozwoju Facebooka w naszym regionie będą treści wideo – informuje Robert Bednarski, szef Facebooka na Europę Środkowo-Wschodnią. Portal zauważa coraz większe zainteresowanie biznesu treściami wideo w przekazach na platformach społecznościowych. Dlatego zamierza oferować usługi dopasowane do ich potrzeb. – Większość ludzi korzysta dzisiaj z platformy mobilnej. To jest 11 mln ludzi miesięcznie. Codziennie 8 mln ludzi korzysta z Facebooka za pośrednictwem sprzętu mobilnego, więc niewątpliwie ten kanał jest dla nas bardzo ważny, a wręcz fundamentalny dla wszystkiego tego, co robimy – mówi Robert Bednarski, country director Central Eastern Europe w Facebooku. – Za tym idzie bardzo duże zainteresowanie biznesu możliwościami, które daje platforma, czyli kontakt z ludźmi, na czym małym, jak i dużym biznesom zależy.
 • Magda Gessler o fenomenie swojej popularności w sieci

  Na jednym z portali społecznościowych Magda Gessler ma już ponad milion fanów. W dodatku restauratorka ma najbardziej aktywnych fanów ze wszystkich gwiazd, które funkcjonują w mediach społecznościowych! Jak ona to robi? Posłuchajcie! (Dzień Dobry TVN/x-news)