fabuła

Artykuły - Fabuła (19)

 • Gwiazdy TVN podekscytowane pracą w nowych kanałach stacji

  Gwiazdy TVN podekscytowane pracą w nowych kanałach stacji

  W czwartek ruszyły dwa nowe kanały telewizyjne: TVN Meteo Active i TVN Fabuła. W pierwszym prowadzącymi codziennego programu "na żywo" zostały m.in. Dorota Gardias i Agnieszka Cegielska, zaś w drugim m.in. Anna Wendzikowska. Gwiazdy są podekscytowane nową pracą i liczą, że kanały zdobędą sympatię widzów oraz pozwolą im rozwinąć kariery.
 • Startuje TVN Fabuła

  Startuje TVN Fabuła

  TVN Fabuła to nowy kanał filmowo-serialowy, który debiutuje w czwartek, 16 kwietnia. Stacja emituje seriale oraz filmy z portfolio TVN, w tym zarówno produkcje własne, jak i zakupione od zewnętrznych dystrybutorów.
 • TVN z nowymi kanałami: TVN Fabuła i TVN Meteo Active

  TVN z nowymi kanałami: TVN Fabuła i TVN Meteo Active

  16 kwietnia TVN uruchomi dwa nowe kanały tematyczne: TVN Fabuła i TVN Meteo Active.
 • Atmosfera gęstnieje z rozwojem fabuły

  Atmosfera gęstnieje z rozwojem fabuły

  "Kręcenie tego filmu przypominało trwający 500 godzin lot, w ramach którego samolot nie ruszył się nawet o milimetr" - mówi o realizacji thrillera "Non-Stop" reżyser Jaume Collet-Serra.
 • Allen na wakacjach w Polsce

  Allen na wakacjach w Polsce

  Chociaż fabuła "Blue Jasmine" pozostaje owiana tajemnicą, mamy informację, która z pewnością zelektryzuje wszystkich miłośników twórczości Woody'ego Allena. Wyczekiwany następca "Zakochanych w Rzymie" i "O północy w Paryżu" zagości na polskich ekranach już w sierpniu.
 • "Mroczny rycerz powstaje": Kto zna fabułę?

  "Mroczny rycerz powstaje": Kto zna fabułę?

  Ostatni film z serii o Batmanie, "Mroczny Rycerz powstaje", do kin wejdzie już 20 lipca, ale jego fabuła wciąż jest owiana tajemnicą. W obawie przed wypłynięciem jakiejkolwiek informacji, nawet aktorzy nie dostali własnej kopii scenariusza.
 • Johnny Depp: Nie zawiodę fanów

  Johnny Depp: Nie zawiodę fanów

  Johnny Depp czuł, że był winny fanom "Piratów z Karaibów" czwarty film z tej serii. Aktor przyznał, że chciałby w ten sposób wynagrodzić im to, że fabuła drugiej i trzeciej części tej produkcji była zbyt skomplikowana.
 • Kożuchowska: Tęsknię za fabułą

  Kożuchowska: Tęsknię za fabułą

  Już niebawem Małgorzatę Kożuchowską będzie można oglądać w nowym serialu Telewizji Polskiej - "Rodzinka.pl".
 • TVP: Fabuły i powtórki

  TVP: Fabuły i powtórki

  Ponad połowę czasu antenowego (51 proc.) jedynego publicznego nadawcy telewizyjnego w Polsce - TVP, stanowi fabuła - wynika z opublikowanego w czwartek raportu Ofcom, regulatora brytyjskiego rynku mediów elektronicznych i telefonii. Polska jest pod tym względem na drugim miejscu po Irlandii, gdzie wskaźnik ten wynosi 54 proc.
 • Tom Cruise rezygnuje z filmu

  Tom Cruise rezygnuje z filmu

  Tom Cruise zrezygnował z udziału w politycznym thrillerze "The 28th Amendment", bo jego fabuła za bardzo przypominała mu... inny film z jego udziałem.

Filmy - Fabuła (1)

 • Co skrywa "Wiedźmin 3: Dziki Gon"?

  "Wiedźmin 3: Dziki Gon" to najbardziej spektakularna polska produkcja kulturowa ostatnich czasów i nasza wizytówka na świecie. To nie tylko zbierająca nagrody gra, ale też ogromne i wielowątkowe przedsięwzięcie artystyczne. O projekcie opowiada Konrad Tomaszkiewicz, Game Director w CD PROJEKT RED. Chociaż gra debiutowała 19 maja (na komputerach PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4), to już zdążyła zdobyć ponad 200 nagród, gościła na ponad 90 okładkach magazynów z całego świata i została uznana za jedną z najbardziej wyczekiwanych premier 2015 roku na świecie w dziedzinie gier. - Nasze gry bardzo mocno bazują na fabule, i to takiej, która tworzona jest przez samego gracza, poprzez jego wybory. Dodajmy, że nie są to wybory czarno-białe, jak w książkach Sapkowskiego, tylko wybory między większym a mniejszym złem - mówi Tomaszkiewicz. - "Wiedźmin 3" jest około 40 razy większy niż "Wiedźmin 2", jeśli chodzi o świat gry. Jest tam bardzo dużo rzeczy do roboty. Wzbogaciliśmy też fabułę o liczne małe wydarzenia, stanowiące unikalne, nowe historie i wprowadzające gracza w kontekst świata przedstawionego.