Nowe Technologie - Expo

Artykuły - Expo (24)

 • Komputerowa wizja przyszłości - Microsoft kontra Apple

  Komputerowa wizja przyszłości - Microsoft kontra Apple

  W jednym tygodniu odbyły się targi technologii użytkowej Consumer Electronics Show oraz wystawa Macworld Expo. Z czego będziemy korzystać przez najbliższe lata?
 • EXPO 2005

  EXPO 2005

  24 marca wieczorem (naszego czasu) oficjalnie otwarto Wystawę Światową EXPO 2005. Potrwa pół roku - do 25 września 2005. Tym razem EXPO umiejscowione jest w japońskiej prefekturze Aichi niedaleko miasta Nagoya. Tematem wiodącym wystawy jest "Mądrość Natury - Ekspozycja globalnej harmonii". Poprzednie wystawy światowe pokazywały szybki rozwój technologiczny. Czasem zbyt szybki. W związku z tym tym razem postanowiono udowodnić, że natura może współgrać z techniką. Tegoroczne EXPO nie ma także swojego "symbolu" jakim stały się wybudowane z okazji wcześniejszych takich wystaw: paryska wieża Eiffla czy brukselskie Atomium. Powierzchnia wystawy obejmuje 173 hektary. W odróżnieniu od poprzednich wystaw światowych wszystkie zabudowania są do siebie bardzo podobne i różnią się jedynie kolorystyką. Wszystko zaś jest wkomponowane w specjalnie zaprojektowaną roślinność.
 • Komputer EXPO 2004

  Komputer EXPO 2004

  W dniach 21 - 24 stycznia 2004 r. w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie odbywać się będą targi KOMPUTER EXPO 2004, organizowane przez Zarząd Targów Warszawskich Biura Reklamy S.A. Na targach prezentowana będzie oferta ponad 120 firm.