ewakuacje

Artykuły - Ewakuacje (2)

 • Seria ewakuacji szpitali i prokuratur

  Seria ewakuacji szpitali i prokuratur

  Na podstawie mailowych informacji o podłożeniu bomb ewakuowano 21 budynków użyteczności publicznej w całej Polsce. Szef MSW Bartłomiej Sienkiewicz poinformował, że wszystkie te alarmy są fałszywe i nie istnieje zagrożenie dla osób przebywających w tych instytucjach. Policja i ABW namierzają autorów wiadomości.
 • Seria ewakuacji szpitali i prokuratur

  Ewakuowano budynek prokuratury w Krakowie - donosi stacja TVN24. Prawdopodobnie do ewakuacji doszło na skutek alarmu bombowego. Wcześniej stacja informowała o ewakuacji szpitala na Bródnie w Warszawie. Do podobnych zdarzeń miało dojść dziś także w Katowicach i Koszalinie.
 • RMF24: Ewakuacja gimnazjum. Ktoś rozpylił gaz

  Ewakuacja gimnazjum w Połczynie-Zdroju. Po tym, jak ktoś rozpylił w szkole gaz, prawie 30 osób z objawami zatrucia trafiło do szpitali.
 • Warszawa: Panika w metrze - doszło do ewakuacji

  Warszawa: Panika w metrze - doszło do ewakuacji

  Niewielka paczka pozostawiona na stacji warszawskiego metra Ratusz Arsenał była przyczyną ewakuacji około tysiąca osób i wstrzymania ruchu kolejki. Gdy na miejsce przyjechali pirotechnicy, by sprawdzić podejrzany pakunek, okazało się, że w środku jest... potłuczony wazon.
 • Ewakuacja w zakładach drobiarskich

  Sześć osób z objawami podtrucia substancją chemiczną w Rzeszowskich Zakładach Drobiarskich trafiło w poniedziałek do szpitala. 217 pozostałych pracowników ewakuowano - poinformował rzecznik rzeszowskiej policji podkom. Adam Szelag.
 • Szczecin: Ewakuacja szpitala

  Wróciło zasilanie na oddział położniczo-noworodkowego szpitala w Pomorzanach.
 • Ewakuacja we Wrocławiu - znaleziono niewybuch.

  Niewybuch z czasów II wojny światowej znaleźli w czwartek pracownicy budowlani przy ul. Piłsudskiego w Wałbrzychu (woj. dolnośląskie). Na czas akcji unieszkodliwiania pocisku konieczna okazała się ewakuacja mieszkańców kilku okolicznych bloków.
 • Ewakuacja w gmachu Sejmu Śląskiego

  Poniedziałkowa sesja budżetowa Sejmiku Woj. Śląskiego została przerwana do czwartku. To efekt przedpołudniowego alarmu bombowego w gmachu Sejmu Śląskiego. Podczas sesji radni mieli zająć się budżetem regionu na 2013 r. oraz rezygnacją marszałka Adama Matusiewicza (PO).