Ewa Pacuła

Artykuły - Ewa Pacuła (5)

 • Nicole Saleta straciła kontakt z ojcem

  Nicole Saleta straciła kontakt z ojcem

  Przemysława Saletę i jego córkę Nicole łączyła szczególna więź. Bokser oddał jej swoją nerkę, gdy dziewczynka potrzebowała przeszczepu.
 • Ewa Pacuła o nieuleczalnej chorobie córki

  Ewa Pacuła o nieuleczalnej chorobie córki

  Ewa Pacuła dementuje informacje o pogarszającym się stanie zdrowia córki. Twierdzi, że samopoczucie Nicole jest obecnie całkiem niezłe. Zaznacza też, że obie z córką zaakceptowały fakt, że Nicole zmaga się z nieuleczalną chorobą i starają się prowadzić normalne życie.
 • Ewa Pacuła w "Celebrity Salon": 16 zabiegów

  Ewa Pacuła w "Celebrity Salon": 16 zabiegów

  Modelka i prezenterka Ewa Pacuła wzięła udział w programie "Celebrity Salon", w którym wraz z innymi gwiazdami uczyła się wykonywania zabiegów kosmetycznych. Prywatnie Pacuła najwięcej uwagi poświęca fryzurze. Swoje naturalnie kręcone włosy regularnie prostuje.
 • Ewa Pacuła w programie o seksie "Dobrenocki"

  Ewa Pacuła w programie o seksie "Dobrenocki"

  W programie "Dobrenocki" w Polsat Cafe Ewa Pacuła rozmawia o seksie, poruszając nieraz kwestie stanowiące tabu w polskim społeczeństwie. Najnowszy sezon będzie poświęcony życiu seksualnemu par i ich codziennym problemom.
 • "Znamy wszystkie kobiece oblicza"

  "Znamy wszystkie kobiece oblicza"

  Nieprzypadkowo, bo 8 marca w Dniu Kobiet, stacja Polsat Cafe zorganizowała swoją konferencję prasową. W spotkaniu wzięły udział m.in. Agnieszka Popielewicz, Lidia Popiel, Dorota Chotecka, Paulina Młynarska, Justyna Steczkowska i Ewa Pacuła.

Filmy - Ewa Pacuła (3)

 • Ewa Pacuła: Uwielbiam ubrania od projektantów

  Ewa Pacuła jest miłośniczką luksusowych ubrań od znanych projektantów. Nie unika jednak także sieciówek. Jej zdaniem o indywidualnym stylu świadczy właśnie umiejętność ciekawego zestawiania ekskluzywnych ubrań z tańszymi, zakupionymi w popularnych sklepach. Modelka od dawna znana jest z dobrego stylu i wyczucia mody; ubiera się ze smakiem i z fantazją, zawsze zgodnie z najnowszymi trendami. Przyznaje też, że jest wielką miłośniczką markowych ubrań. – Uwielbiam ubrania od projektantów, nie znam kobiety, która ich nie lubi. Lubię polskich projektantów, zagranicznych, wszystkie ciuchy lubię. Im więcej, tym lepiej – mówi Ewa Pacuła.
 • Co jedzą polskie gwiazdy? "Obiad to nie kotlet, ziemniaki i surówka"

  Polskie gwiazdy, pytane o swoje nawyki żywieniowe, deklarują, że na co dzień starają się zdrowo odżywiać i układają swoje menu w zależności od potrzeb organizmu. – Nie jest tak, że obiad to kotlet, ziemniaki i surówka - mówi Ewa Pacuła, modelka i dziennikarka. - Od czasu do czasu jest kurczak, jest dużo ryb, są też często dni bezmięsne, wtedy jemy makarony i inne wegetariańskie potrawy - wyznaje. Olga Borys podkreśla, że całkowicie zgadza się z powiedzeniem „jesteś tym, co jesz”, dlatego starannie dobiera menu. – Jeżeli zjem coś niezdrowego, to natychmiast mam jakieś reperkusje w postaci matowej cery czy innych niespodzianek, których sobie nie życzę na twarzy. Zła dieta jest odpowiedzialna za złe samopoczucie, ociężałość, senność i wszystko, co jest nam absolutnie niepotrzebne – uważa aktorka. Zdaniem Beaty Sadowskiej, w nawale pracy i pośpiechu czasem jest się wręcz zmuszonym do tego, by sięgnąć po śmieciowe jedzenie. Dziennikarka zachęca jednak do tego, żeby - kiedy tylko nadarzy się okazja - samemu ugotować coś pysznego i zdrowego. - To może być ogromna frajdą - mówi. Grażyna Wolszczak, pytana o swoje upodobania, podkreśla, że lubi od czasu do czasu łamać zasady i nienawidzi ortodoksji. - Nie jestem ani wegetarianką, ani weganką, ale mięsa jem bardzo mało, a wieprzowiny wcale, za to słodycze jem często – mówi. Marek Kościkiewicz przyznaje, że testował różne diety i próbował różnych kuchni. Na bazie tych doświadczeń wybiera teraz takie produkty i potrawy, dzięki którym czuje, że jego organizm funkcjonuje bez zarzutu. – Staram się unikać mąki i pszenicy, zrezygnowałem z makaronu, pieczywa, pizzy i myślę, że ta dieta mi bardzo służy.
 • Pacuła o seksie, ale bez kontrowersji

  W programie „Dobrenocki” w Polsat Cafe Ewa Pacuła rozmawia o seksie, poruszając nieraz kwestie stanowiące tabu w polskim społeczeństwie. Najnowszy sezon będzie poświęcony życiu seksualnemu par i ich codziennym problemom. Jak zapowiada Pacuła, tematyka będzie lżejsza niż w poprzednich sezonach. Seks grupowy, seksturystyka, seks z przełożonym lub solo z wibratorem – zanim pojawiły się „Dobrenocki”, te zagadnienia w zasadzie nie istniały w tematyce programów telewizyjnych. Po ostatnim sezonie, pełnym mocnych tematów, tej wiosny Ewa Pacuła wraz z ekipą przygotowała odcinki o lżejszej i delikatniejszej problematyce. - W nowym sezonie prześwietlamy pary. Staramy się przyjrzeć codziennym problemom, z jakimi się borykają. Stawiamy na ciepłe tematy w tej odsłonie „Dobrychnocek”, dlatego że w poprzedniej było ostro - mówi.