Ewa Mielnicka

Artykuły - Ewa Mielnicka (1)

 • Miss Polski zatańczy z Tomaszem Barańskim?

  Miss Polski zatańczy z Tomaszem Barańskim?

  ​6 grudnia podczas finałowej gali Miss Polski 2015 wystąpi Tomasz Barański. Taneczne show, które zaprezentuje, z pewnością rozgrzeje publiczność. Barański jeszcze nie ujawnia, z kim zatańczy. Czy zobaczymy go w parze z jedną z miss? Miss Polski 2014 Ewa Mielnicka przyznaje, że chciałaby partnerować znakomitemu tancerzowi.

Filmy - Ewa Mielnicka (2)

 • Miss Polski: Ten rok może wzmocnić mój związek z narzeczonym

  Ewa Mielnicka zdobyła koronę Miss Polski w grudniu 2014 roku. Już wtedy nie ukrywała, że jest w szczęśliwym związku, a narzeczony jest dla niej ogromnym wsparciem. Nigdy nie zamierzała trzymać swojego związku w tajemnicy. Dziś także podkreśla, że partner bardzo kibicował jej podczas całego konkursu i podziela jej radość z wygranej. Mielnicka nie obawia się, że korona miss wpłynie negatywnie na jej życie osobiste, a jej narzeczony rozumie, ile trudu kosztowało ją zdobycie tytułu. – Jest mądrym człowiekiem i bardzo mi ufa, wie, że dużo ze sobą przeszliśmy, dlatego ten rok tylko może nas wzmocnić i jeszcze bardziej scalić. Od samego początku, jeszcze przed finałem, mówiłam, że ktoś taki w moim życiu jest i że jak coś się wydarzy, to bierzecie mnie razem z moim bagażem, czyli w tym wypadku z moim narzeczonym – mówi Ewa Mielnicka.
 • Miss Polski 2014 Ewa Mielnicka: Przez ten rok udowodnię, że wygrała słuszna osoba

  Wiem, że dobrze wykorzystam ten rok – deklaruje Ewa Mielnicka. Mimo że koronę najpiękniejszej Polki nosi dopiero od niecałych dwóch tygodni, już podjęła obowiązki związane z tytułem Miss Polski. Zaangażowała się w kilka akcji charytatywnych, chce bowiem wnieść uśmiech w życie innych ludzi. – Korona na razie przynosi mi wiele uśmiechu i mnóstwo dobrych rzeczy, oby tylko tak było przez cały rok. Już na moim fanpage’u odzywa się wiele organizacji i wiele osób prywatnych, które nie tylko chcą mnie poznać, lecz także chcą, abym wniosła w ich życie ten uśmiech. Mam nadzieję, że będę miała ku temu mnóstwo możliwości. Dużo życzliwości spotkało mnie podczas konkursu, mam nadzieję, że będę potrafiła ją teraz przekazać dalej - mówi nowa królowa piękności. Nowa Miss Polski przyznaje też, że doświadczyła już - niestety - pewnych nieprzyjemności. Jak każda uczestniczka tego typu imprezy, była narażona na krytykę, głównie ze strony internautów. Fakt, że to jej przypadła korona i tytuł najpiękniejszej Polki, także wywołał wiele negatywnych komentarzy związanych zarówno z jej urodą, jak i przebiegiem samego konkursu. Ewa Mielnicka twierdzi jednak, że nie boi się krytyki, zawsze bowiem postępuje zgodnie ze swoim sumieniem. – Ile jest ludzi, tyle jest komentarzy. Mam nadzieję, że przez ten rok udowodnię, że wygrała słuszna osoba i że ważna jest nie tylko uroda, lecz przede wszystkim wnętrze, osobowość – mówi. Ewa Bożena Mielnicka ma 22 lata i pochodzi z Kurpi Zielonych, małej wsi pod Ostrołęką. Studiuje dziennikarstwo na Społecznej Akademii Nauk w Warszawie i marzy o posiadaniu własnej agencji public relations. Fascynują ją podróże i biznes.