Ewa Kopacz

Synonimy:
Kopacz, Kopacz Ewa
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Ewa Kopacz (632)

 • Kopacz: Nie dla projektu, który ogranicza antykoncepcję

  Kopacz: Nie dla projektu, który ogranicza antykoncepcję

  Była premier Ewa Kopacz zaapelowała we wtorek do marszałka Sejmu Marka Kuchcińskiego, by nie dopuścił do procedowania nad kolejnym obywatelskim projektem ws. zakazu aborcji i ograniczenia stosowania antykoncepcji. Projekt przygotowała Polska Federacja Ruchów Obrony Życia.
 • Ewa Kopacz apeluje o udział w marszu KOD

  Ewa Kopacz apeluje o udział w marszu KOD

  Ewa Kopacz zaapelowała o udział w sobotnim marszu KOD. - Rządzą dziś Polską ludzie, którzy niestety ostatnich lat nie uznają za sukces (...). Jestem pewna, że tym ludziom powiemy "nie" 4 czerwca - mówi była premier w spocie opublikowanym na Facebooku.
 • Ewa Kopacz: Oni popełniają identyczne błędy jak my, ale w sposób jeszcze gorszy i bardziej rażący

  Ewa Kopacz: Oni popełniają identyczne błędy jak my, ale w sposób jeszcze gorszy i bardziej rażący

  "Kiedy słyszałam o zarzutach na sali sejmowej, to tęsknota we mnie zagościła, dlaczego nie mamy tego na papierze? Papier to jest papier - trzeba się pod tym podpisać. Jak ktoś ma wiedzę i przekonanie, że ma rację, to niech położy karty na stół" - mówi, pytania o ponad 30 zawiadomień do prokuratury po audycie, gość Kontrwywiadu RMF FM, była premier Ewa Kopacz. Dodaje, że jako były premier nie lekceważy słów obecnych ministrów, ale "półprawdy, które były głoszone z mównicy dawały obraz jednostronny, jak wszystko od początku było źle". "Mamy refleksję, że nie wszystko było okej, ale pokaże mi pan taki rząd, któremu się wszystko udało?" - pyta była premier.
 • Ewa Kopacz na Kongresie Kobiet: Dzieje się ideologiczna kontrrewolucja

  Ewa Kopacz na Kongresie Kobiet: Dzieje się ideologiczna kontrrewolucja

  Była premier Ewa Kopacz, w czasie wystąpienia na Kongresie Kobiet, zaapelowała do szefowej rządu Beaty Szydło o odwołanie pełnomocnika rządu ds. równego traktowania i społeczeństwa obywatelskiego Wojciecha Kaczmarczyka. - Na naszych oczach, obok poważnej antydemokratycznej rewolucji, dzieje się poważna ideologiczna kontrrewolucja - mówiła była premier.
 • Ewa Kopacz: Potrafimy przyznać, że nie wszystko wyszło

  Ewa Kopacz: Potrafimy przyznać, że nie wszystko wyszło

  "Czy zrobiliśmy wszystko, co sobie zaplanowaliśmy? Nie wszystko. Potrafimy się jednak do tego przyznać, że nie wszystko wyszło" - mówi w rozmowie z "Super Expressem" była premier Ewa Kopacz.
 • Ewa Kopacz wysyła Antoniego Macierewicza na terapię

  Ewa Kopacz wysyła Antoniego Macierewicza na terapię

  Wielogodzinna prezentacja w Sejmie audytu z rządów PO-PSL wywarła duże wrażenie na Ewie Kopacz. Do tego stopnia duże, że aż skłoniło to byłą premier do zdiagnozowania stanu zdrowia niektórych mówców.
 • Ewa Kopacz: Jeśli odmówią, to znaczy, że stchórzyli

  Ewa Kopacz: Jeśli odmówią, to znaczy, że stchórzyli

  ​Była premier Ewa Kopacz (PO) wezwała w czwartek szefową rządu Beatę Szydło i ministrów jej gabinetu do debat. Zdaniem Kopacz, jeśli politycy PiS odmówią udziału w takich debatach, to znaczy, że "stchórzyli, że nie mają nic do powiedzenia Polakom".
 • ​Kopacz do PiS: Kłamaliście rano, w południe i kłamiecie wieczorem

  ​Kopacz do PiS: Kłamaliście rano, w południe i kłamiecie wieczorem

  - Gdyby przyszło mi podsumować ten dzień, to powiem: Kłamaliście rano, kłamaliście w południe i kłamiecie teraz, wieczorem - tak do raportu na temat działalności rządów PO-PSL w środowej wieczornej debacie odniosła się była premier Ewa Kopacz (PO).
 • Ewa Kopacz: Nawoływanie głowy państwa zabrzmiało wyjątkowo mocno

  Ewa Kopacz: Nawoływanie głowy państwa zabrzmiało wyjątkowo mocno

  - Nawoływanie głowy państwa, by opcja, z której się wywodzi, szanowała zasady państwa prawa, zabrzmiało wyjątkowo mocno - uważa była premier Ewa Kopacz. - Oby słowa o poszanowaniu wartości dotarły do partyjnych kolegów prezydenta - dodała, komentując orędzie Andrzeja Dudy, wygłoszone podczas uroczystego Zgromadzenia Narodowego, które odbyło się w Poznaniu z okazji jubileuszu 1050-lecia chrztu Polski i powstania polskiej państwowości.
 • PO zapowiada uchwałę ws. kompromisu aborcyjnego

  PO zapowiada uchwałę ws. kompromisu aborcyjnego

  Debata o aborcji, to kolejny problem, który będzie dzielić Polaków. Szykuje się nam kolejny etap wojny domowej - powiedział w Sejmie lider PO Grzegorz Schetyna. Z kolei była premier Ewa Kopacz zapowiedziała, że PO przygotuje uchwałę zakładającą kompromis aborcyjny.

Filmy - Ewa Kopacz (53)