Ewa Kasprzyk

Artykuły - Ewa Kasprzyk (69)

 • Ewa Kasprzyk o "Power Couple": Kto nie ryzykuje, nie pije szampana

  Ewa Kasprzyk o "Power Couple": Kto nie ryzykuje, nie pije szampana

  Dzięki udziałowi w "Power Couple" Ewa Kasprzyk pozbyła się wewnętrznych ograniczeń i pokonała wiele barier. Przekonała się więc, że stać ją na więcej, niż sobie wyobrażała. Aktorka nie ukrywa, że czerpie dużą siłę i motywację ze swojego związku z Michałem Kozerskim. Narzeczeni przyznają, że lubią spędzać ze sobą czas i wykorzystują każdą okazję do tego, żeby się lepiej poznać. Nowy format był dla nich znakomitą przygodą i pozwolił im uwierzyć, że mogą na siebie liczyć w każdej sytuacji.
 • Ewa Kasprzyk o "Power Couple": Byłam tam chyba najbardziej autentyczna

  Ewa Kasprzyk o "Power Couple": Byłam tam chyba najbardziej autentyczna

  "Reakcje niektórych uczestników były wyolbrzymione i dziwne. Byłam tam chyba najbardziej autentyczna" - powiedziała Ewa Kasprzyk, która wraz ze swym partnerem Michałem Kozerskim wzięła udział w nowym programie TVN "Power Couple".
 • Ewa Kasprzyk: Dramaty w polityce i na świecie wystarczą

  Ewa Kasprzyk: Dramaty w polityce i na świecie wystarczą

  "Teraz powinny być produkowane wyłącznie komedie, bo te dramaty w polityce i na świecie wystarczą. A my musimy rozweselać i dawać jakąś nadzieję" - mówi aktorka Ewa Kasprzyk.
 • Ewa Kasprzyk: Do udziału w "Power Couple" skłoniła nas nuda

  Ewa Kasprzyk: Do udziału w "Power Couple" skłoniła nas nuda

  "Jestem bezrobotna, ponieważ teatry wciąż pozostają zamknięte. Z kolei Michał akurat mógł poświęcić swoją pracę. Zdecydowaliśmy więc, że się zabawimy" - powiedziała aktorka Ewa Kasprzyk o udziale wraz ze swoim partnerem w programie "Power Couple".
 • Ewa Kasprzyk: Podczas kręcenia "Power Couple" czułam się zażenowana

  Ewa Kasprzyk: Podczas kręcenia "Power Couple" czułam się zażenowana

  Od 20 marca na antenie TVN emitowany będzie nowy program rozrywkowy pod tytułem "Power Couple", który poprowadzi Olivier Janiak. W show wzięło udział siedem znanych par. Jedną z nich byli Ewa Kasprzyk i jej narzeczony Michał Kozerski. Aktorka tłumaczy, że warunki na planie nie zawsze jej odpowiadały. Zarówno ona, jak i jej partner nie najlepiej znosili zamknięcie we wspólnej willi z innymi uczestnikami. Podkreśla, że wspólne mieszkanie i nieustanna obecność kamer wprawiały ją w zakłopotanie.
 • Ewa Kasprzyk wzięła rozwód po 36 latach małżeństwa

  Ewa Kasprzyk wzięła rozwód po 36 latach małżeństwa

  Jerzy Bernatowicz i Ewa Kasprzyk byli ze sobą przez 36 lat. Według najnowszych medialnych doniesień znana aktorka wzięła rozwód. Do rozstania miało dojść już rok temu.
 • Ewa Kasprzyk przechodzi na dietę kefirową

  Ewa Kasprzyk przechodzi na dietę kefirową

  Chodzi na siłownię i basen, trenuje boks, korzysta z masaży. Dzięki temu Ewa Kasprzyk jest w dobrej formie. Chce jednak być w jeszcze lepszej, dlatego zamierza wypróbować dietę kefirową.
 • Ewa Kasprzyk wskoczyła do rzeki

  Ewa Kasprzyk wskoczyła do rzeki

  O tym, że Ewie Kasprzyk nie brakuje energii, nie trzeba nikogo przekonywać. 63-letnia aktorka znowu zaskakuje!
 • Ewa Kasprzyk: Patryk Vega może tylko zyskać

  Ewa Kasprzyk: Patryk Vega może tylko zyskać

  Ewa Kasprzyk z radością przyjęła propozycję zagrania w nowym filmie Patryka Vegi. Uznała ją za doskonałą okazję do zmiany dotychczasowego wizerunku i zagrania postaci całkowicie różnej od jej wcześniejszych kreacji aktorskich, a także od niej samej. Gwiazda jest przekonana, że "Polityka", jako film robiony z potrzeby serca, jest najlepszym obrazem w dorobku Patryka Vegi.
 • Ewa Kasprzyk przed szumem medialnym uciekła do Afryki

  Ewa Kasprzyk przed szumem medialnym uciekła do Afryki

  Kiedy Patryk Vega wrzucał do sieci kolejne soczyste fragmenty filmu "Polityka", które wywoływały dyskusje w sieci, odtwórczyni roli pani premier, Ewa Kasprzyk, żyła zupełnie innymi sprawami. Wraz z córką wypoczywała na łonie afrykańskiej przyrody.

Filmy - Ewa Kasprzyk (19)