Ewa Farna

Artykuły - Ewa Farna (248)

 • Ewa Farna: Nie zgodziłam się na sesję w "Playboyu" [WYWIAD]

  Ewa Farna: Nie zgodziłam się na sesję w "Playboyu" [WYWIAD]

  - Za moje ciało bardzo długo mi się obrywało, ale zawsze lubiłam siebie - mówi Interii Ewa Farna. Wokalistka właśnie zaprezentowała teledysk do piosenki "Ciało", która jest pierwszym singlem z nadchodzącego szóstego polskojęzycznego albumu.
 • Ewa Farna o akceptacji własnego ciała i hejcie w internecie. Jak reagowała na złośliwe komentarze?

  Ewa Farna o akceptacji własnego ciała i hejcie w internecie. Jak reagowała na złośliwe komentarze?

  Ewa Farna wydała nowy utwór "Ciało", w którym opowiada o akceptacji własnego ciała. Wokalistka zdradziła, jak czułą się, gdy obrażano ją w internecie z powodu jej wyglądu. "Jestem taką osobą, że jak ktoś mnie do czegoś zmusza, to mówię - a nie. Dlatego, jak ktoś mi pisał, że jestem gruba, to mówiłam, a to zjem jeszcze więcej" - opowiadała.
 • Ewa Farna pokazuje swoje nagie "Ciało" bez upiększeń. Zobacz teledysk i sprawdź tekst

  Ewa Farna pokazuje swoje nagie "Ciało" bez upiększeń. Zobacz teledysk i sprawdź tekst

  Singel "Ciało" otwiera drogę do kolejnego, szóstego już polskojęzycznego albumu Ewy Farnej. Do sieci właśnie trafił teledysk do tego nagrania.
 • Ewa Farna z nowym materiałem. Posłuchaj utworu "Ciało"

  Ewa Farna z nowym materiałem. Posłuchaj utworu "Ciało"

  Singel "Ciało" otwiera drogę do kolejnego, szóstego już polskojęzycznego albumu artystki.
 • Mąż Ewy Farnej zorganizował jej wyjątkowy urlop. Fani zachwyceni!

  Mąż Ewy Farnej zorganizował jej wyjątkowy urlop. Fani zachwyceni!

  Wiele gwiazd nie ogląda się na zagrożenie, jakie niesie ze sobą podróżowanie w czasie pandemii i chętnie odwiedza ciepłe kraje. Katarzyna Cichopek z rodziną przebywa właśnie na Dominikanie, na Teneryfę wybrała się Małgorzata Socha, a Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor zabrali córki na Fuerteventurę. Popularnością cieszy się też Zanzibar, meksykański Tulum czy Dubaj. Wakacje w tym ostatnim zamarzyły się także Ewie Farnej, która w ostatnim wpisie na Instagramie zdradziła, jak wyglądał jej "urlop".
 • Ewa Farna szykuje nową płytę. "Rzecz od serca"

  Ewa Farna szykuje nową płytę. "Rzecz od serca"

  Choć nie może grać koncertów, to spędza czas bardzo pracowicie. Właśnie pracuje nad swoją nową płytą, która będzie pierwszym krążkiem po sześcioletniej przerwie. Ewa Farna, która jest w trakcie nagrywania wokali do nowych utworów, poinformowała właśnie, że jedna z osób będzie miała okazję wysłuchać najnowszych nagrań jeszcze przed oficjalną premierą i to w towarzystwie ich autorki. Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z tej okazji?
 • Ewa Farna znacznie schudła

  Ewa Farna znacznie schudła

  Ewa Farna jest jedną z najbardziej lubianych gwiazd. Na sympatię fanów zapracowała sobie dzięki dystansowi do siebie i świata, skromności i poczuciu humoru.
 • Ewa Farna przeszła zakażenie koronawirusem. Jak się obecnie czuje?

  Ewa Farna przeszła zakażenie koronawirusem. Jak się obecnie czuje?

  Na profilach Ewy Farnej w mediach społecznościowych pojawiło się zdjęcie męża wokalistki z ich synem w opuszczonej przez turystów Pradze. Przy okazji wokalistka ujawniła, że przeszła zakażenie koronawirusem.
 • Gwiazdy oburzone wyrokiem Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji

  Gwiazdy oburzone wyrokiem Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji

  Decyzja Trybunału Konstytucyjnego o uznaniu za niekonstytucyjny przepis zezwalający na aborcję w przypadku dużego prawdopodobieństwa ciężkiego i nieodwracalnego upośledzenia płodu albo nieuleczalnej choroby zagrażającej jego życiu, wywołał ogromne oburzenie. Kto skomentował orzeczenie TK?
 • Polskie gwiazdy, które spróbowały swoich sił w filmie

  Polskie gwiazdy, które spróbowały swoich sił w filmie

  Wokalistka, trenerka fitness, autorka bestsellerowej książki, fotomodelka i gwiazda telewizyjnego programu - co je łączy? Każda z nich zapragnęła spróbować swych sił w aktorstwie. Cóż, nie można być dobrym we wszystkim. Oto polskie gwiazdy, który chciały sprawdzić się przed kamerą.

Zdjęcia - Ewa Farna (208)

 • film.interia.pl
  "Idol": Jurorzy
 • muzyka.interia.pl
  Ewa Farna i jej imponujący dekolt na Fryderykach 2016
 • muzyka.interia.pl
  Ewa Farna i jej imponujący dekolt na Fryderykach 2016
 • muzyka.interia.pl
  Ewa Farna i jej imponujący dekolt na Fryderykach 2016
 • muzyka.interia.pl
  Ewa Farna i jej imponujący dekolt na Fryderykach 2016
 • muzyka.interia.pl
  Ewa Farna i jej imponujący dekolt na Fryderykach 2016

Filmy - Ewa Farna (18)

 • Ela Romanowska jako Ewa Farna w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" [wideo]

  Ela Romanowska w cuglach wygrała 3. odcinek programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"! Brawurowo wcieliła się Missy Elliott i wykonała utwór "Lose Control". Po tym występie jurorzy oklaskiwali ją na stojąco . "Fenomenalne wykonanie, naprawdę. Po prostu słów brak: – stwierdził Paweł Królikowski. W najbliższym odcinku aktorka przeistoczy się w Ewę Farną. To również metamorfoza doskonała. Zobaczcie fragment programu – dosłownie wbija w fotel! "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" w sobotę 16 marca o godzinie 22:15 w Polsacie!
 • "Wszystko albo nic": Paweł Deląg i Ewa Farna o filmie

 • Powstanie dokument o Ewie Farnej

  Ewa Farna obchodzi 10-lecie pracy artystycznej. Z tej okazji wkrótce ukaże się film dokumentalny opowiadający m.in. o początkach jej kariery muzycznej.
 • Ewa Farna: w show-biznesie czasem trzeba tupnąć nogą

  Wychowywano mnie na grzeczną dziewczynkę – mówi Ewa Farna. W show-biznesie wokalistka musiała jednak nauczyć się stanowczości i umiejętności walczenia o swoje. Zawsze stara się jednak zachowywać tak, by mogła być z siebie dumna. Zdaniem Ewy Farnej w świecie show-biznesu trzeba umieć walczyć o swoje. Jej samej nie zawsze przychodziło to łatwo, rodzice wpajali jej bowiem nieco inne wartości. Musiała więc nauczyć się stanowczości i umiejętności egzekwowania tego, czego oczekuje od współpracowników.