Evander Holyfield

Artykuły - Evander Holyfield (93)

 • Boks. Holyfield: Tyson Fury najlepszym obecnie pięściarzem wagi ciężkiej

  Boks. Holyfield: Tyson Fury najlepszym obecnie pięściarzem wagi ciężkiej

  Były bokser Evander Holyfield, czterokrotny mistrz świata wagi ciężkiej, uważa Brytyjczyka Tysona Fury'ego za najlepszego obecnie pięściarza tej "królewskiej" kategorii. - Rzecz w tym, że nikt go jeszcze nigdy nie pokonał - zauważył Amerykanin.
 • Boks. Holyfield o taktyce na pierwszą walkę z Tysonem

  Boks. Holyfield o taktyce na pierwszą walkę z Tysonem

  Wracający z bokserskiej emerytury 57-letni Evander Holyfield może się zmierzyć z innym wielkim czempionem wagi ciężkiej, swoim dawnym rywalem Mike'em Tysonem (53 lata), którego powrót robi w mediach masę szumu. Tyson dwukrotnie krzyżował z Holyfieldem rękawice (w 1996 i 1997 roku) i dwukrotnie przegrywał, a oto jak taktykę na pierwszą walkę wspomina zwycięzca.
 • Boks. Andrzej Gołota chętny na walkę z Mikiem Tysonem

  Boks. Andrzej Gołota chętny na walkę z Mikiem Tysonem

  Andrzej Gołota zadeklarował, że mógłby się zmierzyć z Mikiem Tysonem, który ostatnio postanowił wrócić na ring. Polak podkreśla, że cały czas jest w dobrej formie.
 • Mike Tyson wyklucza Evandera Holyfielda jako rywala w powrotnej walce

  Mike Tyson wyklucza Evandera Holyfielda jako rywala w powrotnej walce

  Słynny bokser Mike Tyson wykluczył możliwość stoczenia walki z innym dawnym mistrzem świata wagi ciężkiej Evanderem Holyfieldem. Po 15-letniej przerwie Tyson wraca na ring i wkrótce ma zostać ogłoszony jego rywal. Pieniądze zamierza przekazać na cele dobroczynne.
 • Boks. Holyfield chwali się treningiem z Kliczką

  Boks. Holyfield chwali się treningiem z Kliczką

  Emerytowani mistrzowie boksu Evander Holyfield i Mike Tyson doskonale rozumieją media i wiedzą jak podsycać zainteresowanie swoim potencjalnym pojedynkiem pokazowym.
 • Boks. Tyson otwarty na pokazówkę z Holyfieldem

  Boks. Tyson otwarty na pokazówkę z Holyfieldem

  Mike Tyson wydaje się zachwycony ideą trzeciej walki z Evanderem Holyfieldem, tym razem o charakterze pokazowym, na cele charytatywne.
 • Mike Tyson demonstruje swoją siłę. Jest gotowy do powrotu

  Mike Tyson demonstruje swoją siłę. Jest gotowy do powrotu

  Mike Tyson nie może ostudzić w sobie charakteru wojownika i zamierza powrócić na ring. Niedawno ogłosił, że "chce kolejnej wojny". Jego przeciwnikiem ma być Evander Holyfield. 53-letnia "Bestia" udowadnia w sieci, że wciąż ma sporo siły.
 • Boks. Holyfield: Najmocniej bili Foreman i Bowe

  Boks. Holyfield: Najmocniej bili Foreman i Bowe

  Dzięki paru krótkim filmikom o Mike'u Tysonie i Evanderze Holyfieldzie (44-10-2, 29 KO) znów jest głośno od kilkunastu dni. Obaj są zapraszani do wywiadów, a dziennikarze często wracają do starych czasów. Bo przecież jest co wspominać.
 • Evander Holyfield: Poradziłbym sobie w każdej erze boksu

  Evander Holyfield: Poradziłbym sobie w każdej erze boksu

  Kibice często lubią dyskusje o walkach mistrzów z różnych epok. I choć trudno takie epoki porównywać, to legendarny Evander Holyfield (44-10-2, 29 KO) zapewnia, że poradziłby sobie doskonale w każdej z nich.
 • Boks. Evander Holyfield: Mój syn może być lepszy ode mnie

  Boks. Evander Holyfield: Mój syn może być lepszy ode mnie

  Evander Holyfield, jako jedyny w historii, był czterokrotnym mistrzem świata w wadze ciężkiej. Twierdzi jednak, że jego syn, może być lepszy od niego.