Film - Evan Rachel Wood

Synonimy:
Wood Evan Rachel,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Evan Rachel Wood (14)

 • Evan Rachel Wood: Odważna aktorka z mroczną przeszłością

  Evan Rachel Wood: Odważna aktorka z mroczną przeszłością

  Ma 33 lata i na swym koncie trzy nominacje do Złotych Globów. Ma też mroczną przeszłość - próbę samobójczą i pobyt w klinice psychiatrycznej. Wyznała, że była ofiarą przemocy fizycznej, psychicznej oraz gwałtu. Evan Rachel Wood znana jest z kreacji w tak głośnych produkcjach, jak "Westworld", "Co nas kręci, co nas podnieca", "Mildred Pierce", "Charlie musi umrzeć". W środę, 7 kwietnia, kanał Polsat Seriale pokaże jeden z ważniejszych filmów w karierze aktorki, "Across the Universe".
 • Evan Rachel Wood była szantażowana przez żonę Marylina Mansona

  Evan Rachel Wood była szantażowana przez żonę Marylina Mansona

  Okazuje się, że Evan Rachel Wood, która na początku lutego publicznie oskarżyła Marylina Mansoona o psychiczne i fizyczne znęcanie się nad nią, była szantażowana przez obecną żonę rockmana. Lindsay Usich, by wymusić na niej milczenie, groziła, że ujawni kompromitujące ją zdjęcia.
 • ​Evan Rachel Wood: Marilyn Manson był moim oprawcą

  ​Evan Rachel Wood: Marilyn Manson był moim oprawcą

  Evan Rachel Wood w zamieszczonym na Instagramie poście potwierdziła właśnie krążące od lat plotki o tym, że Marilyn Manson stosował wobec niej przemoc. Znana z serialu "Westworld" aktorka wyznała, że słynny muzyk znęcał się nad nią psychicznie i fizycznie oraz zasugerowała, iż była przez niego zastraszana i szantażowana. Jej słowa wstrząsnęły Hollywood, a wiele gwiazd okazało jej swoje wsparcie. "Twoja odwaga inspiruje" - napisała Anna Paquin.
 • Gwiazda serialu "Westworld" ujawniła zdjęcia z planu. Jest na nich dużo krwi

  Gwiazda serialu "Westworld" ujawniła zdjęcia z planu. Jest na nich dużo krwi

  Zbliża się finał trzeciego sezonu serialu „Westworld” emitowanego przez HBO. Z tej okazji Evan Rachel Wood podzieliła się z fanami fotografiami, które odsłaniają kulisy tej popularnej produkcji.
 • Evan Rachel Wood krytykowana za wpis o śmierci Kobe Bryanta

  Evan Rachel Wood krytykowana za wpis o śmierci Kobe Bryanta

  Aktorka Evan Rachel Wood została skrytykowana przez internautów w związku ze sposobem, w jaki wspomniała na Twitterze o śmierci Kobe Bryanta. "Był sportowym herosem. Był także gwałcicielem" - napisała aktorka.
 • Evan Rachel Wood o swojej próbie samobójczej

  Evan Rachel Wood o swojej próbie samobójczej

  Znana z filmu "Trzynastka" i serialu "Westworld" Evan Rachel Wood opublikowała esej w czasopiśmie "Nylon". Aktorka pisze w nim otwarcie o swojej próbie samobójczej i pobycie w klinice psychiatrycznej.
 • Evan Rachel Wood: Naga norma

  Evan Rachel Wood: Naga norma

  Evan Rachel Wood przyznała, że nie przejmuje się już czekającymi ją na planie serialu "Wesrorld" rozbieranymi scenami, ponieważ duża ilość nagości w produkcji HBO sprawiła, że traktuje już podobne sekwencje jako normę.
 • Evan Rachel Wood: Cenzura kobiecej seksualności

  Evan Rachel Wood: Cenzura kobiecej seksualności

  Evan Rachel Wood skrytykowała decyzję MPAA (Motion Picture Association of American) o usunięciu z filmu "Charlie Countryman" sceny seksu oralnego, uznając to za przejaw strachu przed manifestacją kobiecej seksualnościi.
 • Clooney zbiera ekipę do filmu!

  Clooney zbiera ekipę do filmu!

  George Clooney w swojej najnowszej produkcji - "Farragut North" - najchętniej widziałby w głównych rolach: Philipa Seymoura Hoffmana, Paula Giamattiego i Chrisa Pine`a.
 • Jakby nie było... Nowy Jork

  Jakby nie było... Nowy Jork

  "Co nas kręci, co nas podnieca" ("Whatever Works"), reż Woody Allen, USA 2009, Kino Świat, premiera kinowa 9 kwietnia 2010 roku.