Evan Rachel Wood

Synonimy:
Wood Evan Rachel,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Evan Rachel Wood (11)

 • Gwiazda serialu "Westworld" ujawniła zdjęcia z planu. Jest na nich dużo krwi

  Gwiazda serialu "Westworld" ujawniła zdjęcia z planu. Jest na nich dużo krwi

  Zbliża się finał trzeciego sezonu serialu „Westworld” emitowanego przez HBO. Z tej okazji Evan Rachel Wood podzieliła się z fanami fotografiami, które odsłaniają kulisy tej popularnej produkcji.
 • Evan Rachel Wood krytykowana za wpis o śmierci Kobe Bryanta

  Evan Rachel Wood krytykowana za wpis o śmierci Kobe Bryanta

  Aktorka Evan Rachel Wood została skrytykowana przez internautów w związku ze sposobem, w jaki wspomniała na Twitterze o śmierci Kobe Bryanta. "Był sportowym herosem. Był także gwałcicielem" - napisała aktorka.
 • Evan Rachel Wood o swojej próbie samobójczej

  Evan Rachel Wood o swojej próbie samobójczej

  Znana z filmu "Trzynastka" i serialu "Westworld" Evan Rachel Wood opublikowała esej w czasopiśmie "Nylon". Aktorka pisze w nim otwarcie o swojej próbie samobójczej i pobycie w klinice psychiatrycznej.
 • Evan Rachel Wood: Naga norma

  Evan Rachel Wood: Naga norma

  Evan Rachel Wood przyznała, że nie przejmuje się już czekającymi ją na planie serialu "Wesrorld" rozbieranymi scenami, ponieważ duża ilość nagości w produkcji HBO sprawiła, że traktuje już podobne sekwencje jako normę.
 • Evan Rachel Wood: Cenzura kobiecej seksualności

  Evan Rachel Wood: Cenzura kobiecej seksualności

  Evan Rachel Wood skrytykowała decyzję MPAA (Motion Picture Association of American) o usunięciu z filmu "Charlie Countryman" sceny seksu oralnego, uznając to za przejaw strachu przed manifestacją kobiecej seksualnościi.
 • Clooney zbiera ekipę do filmu!

  Clooney zbiera ekipę do filmu!

  George Clooney w swojej najnowszej produkcji - "Farragut North" - najchętniej widziałby w głównych rolach: Philipa Seymoura Hoffmana, Paula Giamattiego i Chrisa Pine`a.