Eva Mendes

Synonimy:
Mendes Eva,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Eva Mendes (37)

 • Eva Mendes w młodości nienawidziła... swojej twarzy

  Eva Mendes w młodości nienawidziła... swojej twarzy

  Dziś zaliczana jest do najpiękniejszych gwiazd Hollywood i ma świadomość swojej atrakcyjności. Ale nie zawsze tak było. W młodości Eva Mendes miała ogromne kompleksy na punkcie wyglądu. W nowym poście na Instagramie ujawniła, że nie znosiła swojej twarzy i jej... "dziwnej struktury kości". Swoje wyznanie aktorka zwieńczyła przesłaniem dla młodych kobiet. "Jeśli nienawidzisz swoich zdjęć, poczekaj 20 lat - gwarantuję, że wtedy je pokochasz" - poradziła.
 • Eva Mendes: Dawanie dzieciom klapsów jak przemoc domowa?

  Eva Mendes: Dawanie dzieciom klapsów jak przemoc domowa?

  Gwiazda filmów „Ghost Rider” i „Królowie nocy” pokusiła się o refleksję na temat stosowania wobec dzieci kar cielesnych. Według aktorki dawanie maluchowi klapsa jest tym samym, co… bicie współmałżonka. Opinia, którą Mendes wygłosiła na Instagramie, spolaryzowała jej fanów. Wielu z nich uznało, że jest zbyt radykalna. „Zupełnie się z tym nie zgadzam. Nikt nie chce dawać dziecku klapsów, ale czasami to jedyne wyjście, by nauczyć je właściwego zachowania. Nie można porównywać tego do bicia żony!” – skomentował jeden z użytkowników serwisu.
 • ​Eva Mendes: Bura od córki

  ​Eva Mendes: Bura od córki

  Miesiąc temu Eva Mendes postanowiła zrobić sobie przerwę od mediów społecznościowych. Wreszcie wyjaśniła, dlaczego wyciszyła swoją aktywność. Aktorka zdradziła, że jej 4-letnia córka Amanada, którą wychowuje z Ryanem Goslingiem, upomniała ją, że zbyt długo ślęczy nad telefonem.
 • Eva Mendes zniknęła na sześć lat. Żona Ryana Goslinga chce wrócić do aktorstwa

  Eva Mendes zniknęła na sześć lat. Żona Ryana Goslinga chce wrócić do aktorstwa

  46-letnia aktorka po sześciu latach poświęconych na wychowanie dwójki dzieci zaczyna myśleć o powrocie na plan zdjęciowy. A przynajmniej taki wniosek można wysnuć z wywiadu, którego udzieliła w sobotę "Sydney Morning Herald".
 • ​Eva Mendes i Ryan Gosling już oficjalnie małżeństwem!

  ​Eva Mendes i Ryan Gosling już oficjalnie małżeństwem!

  Eva Mendes i Ryan Gosling wzięli ślub. Po pięciu latach wspólnego życia para powiedziała sobie "tak". Ceremonia zaślubin odbyła się ponoć już kilka miesięcy temu. Do tej pory aktorom udawało się zachowywać swój stan cywilny w tajemnicy. 42-letnia Eva i 35-letni Ryan są rodzicami dwóch córek - Esmeraldy i Amady.
 • Eva Mendes: Królowa nocy

  Eva Mendes: Królowa nocy

  "Jestem zmęczona postrzeganiem mnie wyłącznie jako symbolu seksu" - przyznała w jednym z wywiadów Eva Mendes. Aktorce nie jest jednak łatwo walczyć z takim wizerunkiem, bowiem od kilku lat znajduje się na listach najseksowniejszych kobiet świata. W jakich filmach szczególnie zapisała się widzom w pamięci?
 • Wojna Ryana Goslinga i Evy Mendes

  Wojna Ryana Goslinga i Evy Mendes

  Ryan Gosling i Eva Mendes nie mogą podobno porozumieć się w sprawie swojej przedślubnej umowy. Gwiazdor "Drive" zażądał podziału ich majątku na pół.
 • Gosling i Mendes zostali rodzicami

  Gosling i Mendes zostali rodzicami

  Eva Mendes i Ryan Gosling zostali rodzicami. Pierwsze dziecko hollywoodzkiej pary przyszło na świat w piątek, 12 września - wynika z informacji magazynu "Us Weekly".
 • Eva Mendes pokazuje drugie oblicze

  Eva Mendes pokazuje drugie oblicze

  By przekonać Dereka Cianfrance'a, że jest idealną aktorką do zagrania u boku Ryana Goslinga w "Drugim obliczu", Eva Mendes zabrała go w... podróż do przeszłości.
 • Eva Mendes: Najmniej seksowna

  Eva Mendes: Najmniej seksowna

  Jestem zmęczona postrzeganiem mnie wyłącznie jako symbolu seksu - przyznaje Eva Mendes, której nowe wcielenie zobaczymy w obrazie "Drugie oblicze". Aktorka przyznała, że schudła do roli 7 kilogramów.

Zdjęcia - Eva Mendes (17)

 • film.interia.pl
  Eva Mendes: Na aktorskiej emeryturze
 • film.interia.pl
  Eva Mendes: Na aktorskiej emeryturze
 • film.interia.pl
  Eva Mendes: Na aktorskiej emeryturze
 • film.interia.pl
  Eva Mendes: Na aktorskiej emeryturze
 • film.interia.pl
  Eva Mendes: Na aktorskiej emeryturze
 • film.interia.pl
  Eva Mendes: Na aktorskiej emeryturze

Filmy - Eva Mendes (3)

 • Eva Mendes: Musiałam w tym uczestniczyć!

  Eva Mendes w filmie "Drugie oblicze" u boku Ryana Goslinga gra kobietę, która po przelotnym romansie zostaje matką, ale wtedy jej kłopoty dopiero się zaczynają, ponieważ ojciec dziecka - lekkomyślny motocyklowy kaskader lubiący ryzyko, zaczyna napadać na banki, żeby zarobić na rodzinę.
 • Eva Mendes jako dziewczyna kaskadera

  Motocyklowy kaskader Luke (Ryan Gosling) to lubiący ryzyko i nowe wyzwania mężczyzna. Razem ze swoją dziewczyną Rominą (Eva Mendes) spodziewają się dziecka. Po jego narodzinach pojawiają się probelmy, również finansowe, w wyniku których Luke musi podjąć dodatkową pracę. W celu zapewnienia rodzinie właściwego utrzymania, zaczyna napadać na banki.
 • "Holy Motors"

  Bohaterem filmu jest Oscar, milioner pracujący dla tajemniczej agencji. Jego zadanie polega na wcielaniu się w obcych ludzi i poświęcaniu dla nich własnej tożsamości.