Eurowizja 2018

Artykuły - Eurowizja 2018 (55)

 • Co wspólnego z Polską ma Netta? Poznaj zaskakujące odkrycie

  Co wspólnego z Polską ma Netta? Poznaj zaskakujące odkrycie

  Netta Barzilai - zwyciężczyni Eurowizji 2018 ma więcej wspólnego z naszym krajem, niż mogłoby się nam wydawać. Artystka poddała się ostatnio testowi genetycznemu, który przeprowadził serwis MyHeritage, czyli główny sponsor tegorocznego Konkursu Piosenki Eurowizji. Wyniki są zaskakujące, przodkowie wokalistki mieszkali bowiem w Polsce.
 • Netta: Jesteśmy piękni bez względu na rozmiar

  Netta: Jesteśmy piękni bez względu na rozmiar

  W maju 2018 roku Netta swoim przebojowym utworem "Toy" wygrała Konkurs Piosenki Eurowizji i z uczestniczki izraelskiego talent show stała się międzynarodową gwiazdą. – Wciąż nie mam salonu, a współlokatorzy nadal krzyczą na mnie, żebym pozmywała naczynia, kiedy wracam z koncertów – mówi nam prawie rok po zwycięstwie. Jak zmieniło się jej życie, a jak wyglądało kiedyś? I czy jej zdaniem warto bojkotować tegoroczną odsłonę Eurowizji?
 • Eurowizja Junior 2018: Roksana Węgiel wygrała! Zobacz zwycięski występ

  Eurowizja Junior 2018: Roksana Węgiel wygrała! Zobacz zwycięski występ

  Poniżej możecie zobaczyć występ Roksany Węgiel podczas Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci 2018. Transmisję konkursu obejrzeli na żywo w niedzielę, 25 listopada, widzowie TVP ABC.
 • Eurowizja 2018: Netta straci zwycięstwo? Jest zarzut plagiatu!

  Eurowizja 2018: Netta straci zwycięstwo? Jest zarzut plagiatu!

  Wytwórnia Universal wystosowała oficjalne pismo o naruszenie praw autorskich przez Nettę, pochodzącą z Izraela laureatkę tegorocznego Konkursu Piosenki Eurowizji. Zwycięska piosenka "Toy" ma być bowiem plagiatem przeboju "Seven Nation Army" The White Stripes.
 • Eurowizja 2019 zagrożona? "Nie rezerwujcie jeszcze lotów"

  Eurowizja 2019 zagrożona? "Nie rezerwujcie jeszcze lotów"

  Po wygranej Netty w 63. Konkursie Piosenki Eurowizji kolejna edycja ma się odbyć w Izraelu. Organizatorzy konkursu mają zastrzeżenia wobec działalności izraelskich polityków.
 • Eurowizja 2018: Gromee z nagrodą Kate Ryan

  Eurowizja 2018: Gromee z nagrodą Kate Ryan

  Niewiele ponad tydzień po zakończeniu tegorocznej Eurowizji poznaliśmy laureata Kate Ryan Award. To nagroda dla najlepszej niedocenionej piosenki w konkursie.
 • Eurowizja 2018. Michał Szpak: To konkurs politycznie powiązany

  Eurowizja 2018. Michał Szpak: To konkurs politycznie powiązany

  Michał Szpak komentuje przegraną Gromee'ego i Lukasa Meijera podczas tegorocznej Eurowizji. Wokalista był jednym z członków polskiego jury w tym konkursie.
 • Eurowizja 2018: Netta spadła ze schodów. Tego telewizja nie pokazała

  Eurowizja 2018: Netta spadła ze schodów. Tego telewizja nie pokazała

  Droga reprezentantki Izraela do zwycięstwa nie była usłana różami. Po występie na eurowizyjnej scenie Netta zaliczyła bowiem upadek ze schodów.
 • Eurowizja 2018: Netta świętuje, internauci oburzeni. Będzie dyskwalifikacja?

  Eurowizja 2018: Netta świętuje, internauci oburzeni. Będzie dyskwalifikacja?

  Ponad 50 tys. ludzi świętowało w Tel Awiwie wraz z reprezentantką Izraela Nettą jej sukces w 63. Konkursie Piosenki Eurowizji. Wielu internautów jednak nie szczędzi głosów krytyki.
 • Eurowizja 2018: Internauci śmieją się z Eleni Foureiry

  Eurowizja 2018: Internauci śmieją się z Eleni Foureiry

  Reprezentantka Cypru Eleni Foureira, nazywana przez wielu widzów Eurowizji gorszą kopią Beyonce, podbija sieć. Wszystko za sprawą fragmentu jej wywiadu, który odbył się przed startem imprezy.

Filmy - Eurowizja 2018 (1)

 • Eurowizja Junior 2018: Kim jest Roksana Węgiel?

  Roksana Węgiel, czyli zwyciężczyni tegorocznej edycji konkursu Eurowizja Junior 2018 ma zaledwie 13 lat i masę sukcesów na koncie. W jej głosie zakochali się już widzowie TVP, gdy na początku tego roku dziewczyna brawurowo wygrała program "The Voice Kids". Kim jest ta utalentowana nastolatka?