Biznes - Eurosport

Artykuły - Eurosport (9)

 • Będzie sojusz nc+ i Eurosportu?

  Będzie sojusz nc+ i Eurosportu?

  Platforma nc+ poinformowała, że dostęp do olimpijskich kanałów Eurosport 3, Eurosport 4, Eurosport 5 będzie bezpłatny dla abonentów, którzy mają pakiety z sześcioma stacjami Canal+. To może być początek stałego sojuszu. Dlaczego?
 • Eurosport zapowiada start dodatkowych kanałów

  Eurosport zapowiada start dodatkowych kanałów

  Specjalnie z myślą o polskich widzach, którzy chcą oglądać relacje z Pjongczangu na tradycyjnym ekranie telewizora, Eurosport stworzył ofertę trzech dodatkowych kanałów, dzięki którym zyskają oni dostęp do relacji ze wszystkich dyscyplin olimpijskich przez 24 godziny na dobę, w jakości HD oraz bez reklam.
 • Kiedy kanały Eurosport 3, Eurosport 4 i Eurosport 5?

  Kiedy kanały Eurosport 3, Eurosport 4 i Eurosport 5?

  Discovery planuje jak najlepiej wykorzystać zimowe igrzyska olimpijskie. Eurosport chce, aby operatorzy oferowali IO na więcej niż dwóch kanałach. Kiedy powstaną kanały Eurosport 3, Eurosport 4 i Eurosport 5?
 • Eurosport z rekordową oglądalnością skoków narciarskich

  Eurosport z rekordową oglądalnością skoków narciarskich

  Kanał Eurosport 1 zanotował rekordowe wyniki oglądalności, jeśli chodzi o transmisje skoków narciarskich podczas mistrzostw świata w narciarstwie klasycznym. Wszystkie transmisje oglądało 538 tys. widzów, czyli ponad dwa i pół razy więcej niż przed dwoma laty i o 27 procent więcej niż podczas rekordowych dotychczas konkursów w Val di Fiemme w 2013 r.
 • Kanały Eleven zajmą miejsce Eurosportu?

  Kanały Eleven zajmą miejsce Eurosportu?

  Jak dowiedział się nieoficjalnie satkurier.pl, lada moment czeka nas bardzo zaskakujący transfer na rynku telewizyjnym. Krzysztof Świergiel, dotychczasowy dyrektor zarządzający agencji marketingu sportowego Sportfive, ma zostać szefem kanałów Eleven i Eleven Sports. To wróży interesującą przyszłość tych marek, bo Świergiel był w przeszłości dyrektorem zarządzającym Eurosport Polska. Transfer ze spółki Sportfive, która przez lata za ogromnie pieniądze sprzedawała prawa do polskiej ligi piłkarskiej CANAL+, to szansa na agresywne zakupy programowe do kanałów Eleven.
 • Nadchodzi era niekodowanych kanałów sportowych

  Nadchodzi era niekodowanych kanałów sportowych

  Niemcy mają niekodowane Eurosport i Sport 1 z Astry 19,2E, Włosi RAI Sport 1, RAI Sport 2 i Super Tennis HD z Hot Birda 13E. Mieszkańcy Zjednoczonych Emiratów Arabskich z tego samego satelity m.in. Abu Dhabi Sports. Polacy mogą oglądać dzięki naziemnej telewizji cyfrowej Polsat Sport News , ale drogą satelitarną kanał jest kodowany. Kodowana jest nawet próbna emisja satelitarna kanału Active Family (wcześniej Family Sport). Kanału, który nie pokazuje żadnych ciekawych rozgrywek, tylko podchodzi do tematu sportu lifestyle'owo. Czy kiedykolwiek taki stan rzeczy się zmieni?
 • Discovery kupił prawa do transmisji z igrzysk olimpijskich

  Discovery kupił prawa do transmisji z igrzysk olimpijskich

  Prawa do transmisji telewizyjnej i wieloplatformowej na terenie Europy z czterech kolejnych igrzysk olimpijskich w latach 2018-2024 zostały przyznane Discovery Communications, właścicielowi Eurosportu - poinformował Międzynarodowy Komitet Olimpijski.
 • Ekstraklasa piłkarska: Do 2019 roku mecze w nc+ i Eurosporcie

  Ekstraklasa piłkarska: Do 2019 roku mecze w nc+ i Eurosporcie

  Platforma nc+ będzie do końca sezonu 2018/2019 głównym nadawcą telewizyjnym meczów piłkarskiej ekstraklasy - poinformowała w piątek w komunikacie spółka prowadzącą rozgrywki. Z każdej kolejki dwa mecze kibice będą mogli obejrzeć również na antenie Eurosportu 2.
 • Oficjalnie: MLS w Eurosporcie i Eurosporcie 2

  Oficjalnie: MLS w Eurosporcie i Eurosporcie 2

  Polski Eurosport potwierdził, że zawarto umowy z Major League Soccer (MLS) na transmisje meczów tej ligi na terenie wszystkich krajów, do których dociera kanał (poza Wielką Brytanią). Umowa obejmuje lata 2015-2018. Pierwsze mecze rozpoczynającego się 6 marca, dwudziestego sezonu MLS, będzie można oglądać już w najbliższy weekend.