Sport - Eurosport

Artykuły - Eurosport (54)

 • Zmarła Adrianna Chojniarz-Zaręba. Pracowała w Eurosporcie

  Zmarła Adrianna Chojniarz-Zaręba. Pracowała w Eurosporcie

  Adrianna Chojniarz-Zaręba zmarła w wieku 46 lat. Przez lata związana była z Eurosportem.
 • Janowicz i Domachowska będą komentować w Eurosporcie

  Janowicz i Domachowska będą komentować w Eurosporcie

  27-letni tenisista wraca do zdrowia po listopadowej operacji kolana. Z tego powodu Jerzy Janowicz wycofał się z eliminacji do rozpoczynającego się 15 stycznia wielkoszlemowego Australian Open. Teraz łodzianin sprawdzi się w innej roli. W najbliższych dniach usłyszymy go współkomentującego mecze w Eurosporcie. Zadebiutuje również jego partnerka Marta Domachowska.
 • Interia z Eurosportem pokażą wielki sport w każdym wymiarze

  Interia z Eurosportem pokażą wielki sport w każdym wymiarze

  Jak Kamil Stoch skasował konkurencję, Piotrek Żyła poleciał z wiatrem, a nawet pod wiatr, Justyna Kowalczyk włączyła na podbiegu "klasyka" turbinę, czy też Agnieszka Radwańska zachwyciła techniką i wykonała zagranie miesiąca? O tym wszystkim u nas mogliście przeczytać od dawna. Od teraz wszystko to będziecie mogli zobaczyć i to tuż po wydarzeniu, a czasem w jego trakcie! Dzięki powstaniu eurosport.interia.pl.
 • Eurosport i Interia nawiązały współpracę. Stworzą nowy serwis sportowy

  Eurosport i Interia nawiązały współpracę. Stworzą nowy serwis sportowy

  Eurosport, będący częścią Discovery Communications, oraz Grupa Interia zawarły porozumienie, na mocy którego od 13 listopada działanie rozpoczyna serwis Eurosport.interia.pl. Strona będzie osadzona w domenie Interia.pl i stanie się jednym z największych portali o tematyce sportowej w Polsce.
 • Ekstraklasa na kolejne cztery lata w nc+ i Eurosporcie! Szczegóły kontraktu!

  ​Prezes spółki Ekstraklasa SA Bogusław Biszof poinformował na swoim Twitterze, że w piątek podpisano umowę na prawa do transmisji meczów Ekstraklasy na kolejne cztery lata. Prawa do pokazywania meczów pozostały w stacjach nc+ i Eurosport.
 • Piłkarska Ekstraklasa na antenach nc+ i Eurosportu

  Piłkarska Ekstraklasa na antenach nc+ i Eurosportu

  Koniec zmagań o prawa do transmitowania meczów piłkarskiej Ekstraklasy. Rozgrywki będzie nadal pokazywać nc+, a niektóre mecze będzie można zobaczyć w Eurosporcie - informuje "Przegląd Sportowy" na swoich stronach internetowych.
 • Skoki i biegi narciarskie od 2016 roku tylko w Eurosporcie

  Skoki i biegi narciarskie od 2016 roku tylko w Eurosporcie

  Od sezonu 2016/17 Eurosport na wyłączność w Polsce będzie pokazywał zawody Pucharu Świata w skokach narciarskich, biegach narciarskich, narciarstwie alpejskim, kombinacji norweskiej, snowboardzie i narciarstwie dowolnym, a także mistrzostwa świata w narciarstwie klasycznym w 2019 i 2021 roku.
 • Oni uratowali Ekstraklasę w 11. kolejce

  Ci, którzy grali dotychczas z polotem, aż człowiek zastanawiał się czy warto zdradzać naszą rodzimą z Bundesligą, utonęli w ligowej szarzyźnie. Porażki Górnika, Legii, czy bezbarwna gra Lecha oraz przeciętna - jak na wysoko podniesioną poprzeczkę przez ten klub - postawa Polonii - wszystko to spowodowało, że w 11. kolejce ligę ratowała ... jej oprawa.
 • Ekstraklasa pod strzechą, na promocji

  Aż trzy telewizje - Canal +, Polsat i Eurosport 2 zyskały prawo do transmitowania meczów Ekstraklasy. W porównaniu do kończącego się układu (prawa do ligi w rękach Canal + i Orange Sport) - liga zyska w TV większą oglądalność. Na tym na razie jednak dla Ekstraklasy plusy się kończą.
 • Eurosport 2 pokaże Ekstraklasę milionom widzów

  Eurosport 2 przeprowadzi relacje z meczów Ekstraklasy, najwyższej klasy rozgrywkowej polskiej piłki nożnej, od sezonu 2011/2012 do 2013/2014.