Eurosport

Artykuły - Eurosport (69)

 • Zmarła Adrianna Chojniarz-Zaręba. Pracowała w Eurosporcie

  Zmarła Adrianna Chojniarz-Zaręba. Pracowała w Eurosporcie

  Adrianna Chojniarz-Zaręba zmarła w wieku 46 lat. Przez lata związana była z Eurosportem.
 • Będzie sojusz nc+ i Eurosportu?

  Będzie sojusz nc+ i Eurosportu?

  Platforma nc+ poinformowała, że dostęp do olimpijskich kanałów Eurosport 3, Eurosport 4, Eurosport 5 będzie bezpłatny dla abonentów, którzy mają pakiety z sześcioma stacjami Canal+. To może być początek stałego sojuszu. Dlaczego?
 • Eurosport zapowiada start dodatkowych kanałów

  Eurosport zapowiada start dodatkowych kanałów

  Specjalnie z myślą o polskich widzach, którzy chcą oglądać relacje z Pjongczangu na tradycyjnym ekranie telewizora, Eurosport stworzył ofertę trzech dodatkowych kanałów, dzięki którym zyskają oni dostęp do relacji ze wszystkich dyscyplin olimpijskich przez 24 godziny na dobę, w jakości HD oraz bez reklam.
 • Janowicz i Domachowska będą komentować w Eurosporcie

  Janowicz i Domachowska będą komentować w Eurosporcie

  27-letni tenisista wraca do zdrowia po listopadowej operacji kolana. Z tego powodu Jerzy Janowicz wycofał się z eliminacji do rozpoczynającego się 15 stycznia wielkoszlemowego Australian Open. Teraz łodzianin sprawdzi się w innej roli. W najbliższych dniach usłyszymy go współkomentującego mecze w Eurosporcie. Zadebiutuje również jego partnerka Marta Domachowska.
 • Kiedy kanały Eurosport 3, Eurosport 4 i Eurosport 5?

  Kiedy kanały Eurosport 3, Eurosport 4 i Eurosport 5?

  Discovery planuje jak najlepiej wykorzystać zimowe igrzyska olimpijskie. Eurosport chce, aby operatorzy oferowali IO na więcej niż dwóch kanałach. Kiedy powstaną kanały Eurosport 3, Eurosport 4 i Eurosport 5?
 • Interia z Eurosportem pokażą wielki sport w każdym wymiarze

  Interia z Eurosportem pokażą wielki sport w każdym wymiarze

  Jak Kamil Stoch skasował konkurencję, Piotrek Żyła poleciał z wiatrem, a nawet pod wiatr, Justyna Kowalczyk włączyła na podbiegu "klasyka" turbinę, czy też Agnieszka Radwańska zachwyciła techniką i wykonała zagranie miesiąca? O tym wszystkim u nas mogliście przeczytać od dawna. Od teraz wszystko to będziecie mogli zobaczyć i to tuż po wydarzeniu, a czasem w jego trakcie! Dzięki powstaniu eurosport.interia.pl.
 • Eurosport i Interia nawiązały współpracę. Stworzą nowy serwis sportowy

  Eurosport i Interia nawiązały współpracę. Stworzą nowy serwis sportowy

  Eurosport, będący częścią Discovery Communications, oraz Grupa Interia zawarły porozumienie, na mocy którego od 13 listopada działanie rozpoczyna serwis Eurosport.interia.pl. Strona będzie osadzona w domenie Interia.pl i stanie się jednym z największych portali o tematyce sportowej w Polsce.
 • Eurosport z rekordową oglądalnością skoków narciarskich

  Eurosport z rekordową oglądalnością skoków narciarskich

  Kanał Eurosport 1 zanotował rekordowe wyniki oglądalności, jeśli chodzi o transmisje skoków narciarskich podczas mistrzostw świata w narciarstwie klasycznym. Wszystkie transmisje oglądało 538 tys. widzów, czyli ponad dwa i pół razy więcej niż przed dwoma laty i o 27 procent więcej niż podczas rekordowych dotychczas konkursów w Val di Fiemme w 2013 r.
 • Eurosport VR z meczami turnieju Roland Garros

  Eurosport VR z meczami turnieju Roland Garros

  Eurosport VR to nowa aplikacja Eurosportu pozwalająca kibicom znaleźć się w centrum sportowej akcji dzięki zastosowaniu kamer 360 stopni. Zaawansowana technologia umożliwia fanom przeniesienie się w wirtualną rzeczywistość (VR), zakładając specjalne okulary. W ten sposób podczas trwającego właśnie tenisowego turnieju Roland Garros kibice mogą oglądać fragmenty meczów oczami gwiazd tenisa, w tym materiały wideo z najlepszymi zagraniami dnia, a także wideo zza kulis.
 • Kanały Eleven zajmą miejsce Eurosportu?

  Kanały Eleven zajmą miejsce Eurosportu?

  Jak dowiedział się nieoficjalnie satkurier.pl, lada moment czeka nas bardzo zaskakujący transfer na rynku telewizyjnym. Krzysztof Świergiel, dotychczasowy dyrektor zarządzający agencji marketingu sportowego Sportfive, ma zostać szefem kanałów Eleven i Eleven Sports. To wróży interesującą przyszłość tych marek, bo Świergiel był w przeszłości dyrektorem zarządzającym Eurosport Polska. Transfer ze spółki Sportfive, która przez lata za ogromnie pieniądze sprzedawała prawa do polskiej ligi piłkarskiej CANAL+, to szansa na agresywne zakupy programowe do kanałów Eleven.