Euronet

Artykuły - Euronet (-1)

 • Chcesz ponad 1 tys. zł z bankomatu? Uważaj!

  Chcesz ponad 1 tys. zł z bankomatu? Uważaj!

  Euronet - właściciel największej sieci bankomatów i wpłatomatów w Polsce (7500 maszyn) - ogranicza maksymalną kwotę pojedynczej wypłaty z bankomatu do 1 tys. zł. Tłumaczy, że na razie to pilotaż. Dla klienta chcącego pobrać wyższą sumę oznacza to, że będzie musiał zapłacić łącznie wyższą prowizję.
 • Jak odzyskać pieniądze po awarii w PKO BP i Euronecie?

  Jak odzyskać pieniądze po awarii w PKO BP i Euronecie?

  Awaria usunięta. Jednak niektórzy klienci banku PKO BP i bankomatów Euronetu nadal mają problemy z odzyskaniem błędnie zaksięgowanych pieniędzy.
 • Euronet planuje likwidację bankomatów w lokalizacjach, które nie przynoszą zysków

  Euronet planuje likwidację bankomatów w lokalizacjach, które nie przynoszą zysków

  Euronet zlikwiduje część bankomatów. Plany dotyczą bankomatów w miejscach, gdzie liczba wypłat nie pokrywa kosztów instalacji i utrzymywania urządzenia. Rentowne są bankomaty, z których klienci miesięcznie dokonują od 3 do 3,5 tysiąca transakcji. Każda z nich to dziś mniej niż 1,3 zł zysku dla operatora bankomatu. Opłatę do tego poziomu obniżyły organizacje kartowe Visa i Mastercard. Na wprowadzenie prowizji od wypłat z bankomatów, która umożliwiłaby szybszy rozwój sieci, nie zgadza się jednak Ministerstwo Finansów.
 • Od połowy maja w bankomatach sieci Euronet będzie można wypłacać euro

  Od połowy maja w bankomatach sieci Euronet będzie można wypłacać euro

  W połowie maja Euronet ma wprowadzić do swoich bankomatów nową funkcję - możliwość wypłaty banknotów euro - poinformowali we wtorek przedstawiciele firmy. W pierwszym etapie usługa zostanie uruchomiona w ponad 220 wybranych bankomatach na terenie Warszawy.
 • W nocy z soboty na niedzielę bankomaty Euronetu będą nieczynne

  W nocy z soboty na niedzielę bankomaty Euronetu będą nieczynne

  W nocy z soboty na niedzielę, czyli z 6 na 7 października br., bankomaty sieci Euronet będą wyłączone z użycia w związku z prowadzeniem prac modernizacyjnych - poinformowała firma Euronet Polska na swojej stronie internetowej.
 • Euronet zmniejsza sieć bankomatów

  Bankomat 24/Euronet Sp. z o.o., największy w Polsce niezależny operator i właściciel sieci bankomatów, w dniu 15 marca rozpoczął deinstalację 30 bankomatów. Powodem takiej decyzji są planowane na rynku zmiany dotyczące wysokości stawki interchange fee dla transakcji wykonywanych w obcych bankomatach.
 • epay - nowy system płatności

  epay - nowy system płatności

  Firmy epay, należąca do Euronet Worldwide, Inc., podpisała globalną umowę z Ukash - przedsiębiorstwem specjalizującym się w alternatywnych i bezpiecznych płatnościach online. Współpraca ma na celu zwiększenie dostępności e-gotówki w sieciach detalicznych wyposażonych w terminale epay na terenie całej Polski.
 • Sprawdź saldo w bankomacie

  1 lipca br. mBank wprowadza nową usługę: sprawdzanie salda w bankomatach sieci Euronet.
 • Nowe wakacyjne bankomaty sieci Euronet na Wybrzeżu

  Klienci MultiBanku - detalicznej części BRE Banku SA - w okresie wakacyjnym do 15 września br. mają do swojej dyspozycji dziewięć dodatkowych bankomatów sieci Euronet zlokalizowanych na Wybrzeżu.