Eurocash SA

Artykuły - Eurocash SA (0)

 • Eurocash z największą w Polsce flotą hybrydowych Yarisów! Rekordowe zamówienie sfinansuje Carefleet

  Ponad 400 Toyot Yaris Hybrid trafi w tym roku do Grupy Eurocash, lidera na polskim rynku hurtowej dystrybucji produktów FMCG. Jest to największe zamówienie na hybrydowego Yarisa w polskiej historii marki Toyota. Auta sfinansuje Carefleet SA, jedna z czołowych firm specjalizujących się w wynajmie długoterminowym pojazdów, natomiast za dostarczenie samochodów odpowiada Toyota Bielany, największy dealer japońskiej marki w naszym kraju.
 • UOKiK ma zastrzeżenia do przejęcia przez Eurocash kontroli nad spółką Eko Holding

  UOKiK wydał zastrzeżenia do koncentracji polegającej na przejęciu przez Eurocash kontroli nad spółką Eko Holding.
 • Handel detalicznie zabetonowany

  Handel detalicznie zabetonowany

  Rynkiem obrotu detalicznego rządzą wielkie podmioty, zależne od zagranicznego kapitału. Dzisiaj dla polskiego przedsiębiorcy start od zera na tym rynku jest z góry skazany na klęskę.
 • Wyniki Grupy Eurocash za II kwartał 2015 r.

  W II kwartale 2015 r. sprzedaż Grupy Eurocash, krajowego lidera w hurtowej dystrybucji żywności i innych towarów szybko rotujących (FMCG), sięgnęła 5,18 mld zł i była o blisko 21 proc. wyższa niż w analogicznym okresie 2014 r. W całym I półroczu br. skonsolidowana sprzedaż wyniosła 9,79 mld zł, co oznacza wzrost o ponad 22 proc. rok do roku.
 • Eurocash nabędzie 50 proc. udziałów w firmie Rogala

  Eurocash (GPW: EUR) nabędzie 50 proc.udziałów w Firmie Rogala, prowadzącej blisko 50 sklepów franczyzowych w ramach sieci Delikatesy Centrum. Jej sprzedaż detaliczna w 2013 r. sięgnęła blisko 285 mln zł.
 • Wyniki Grupy Eurocash za IV kwartał 2013 r.

  W IV kwartale 2013 r. sprzedaż Grupy Eurocash (GPW: EUR), krajowego lidera w hurtowej dystrybucji artykułów FMCG, wyniosła 4,23 mld zł, co oznacza wzrost o 0,5 proc. w porównaniu z IV kwartałem 2012 r., a w całym ubiegłym roku sięgnęła 16,53 mld zł (spadek o 0,4 proc. r/r).
 • Erste dodał Kęty do swojego portfela, radzi unikać Amrestu, Eurocashu i TVN

  Erste dodał Kęty do swojego portfela, radzi unikać Amrestu, Eurocashu i TVN

  Analitycy Erste Banku dodali do swojego portfela polecanych na styczeń 2014 rok spółek Grupę Kęty z ceną docelową 239,4 zł, natomiast zalecają sprzedaż akcji Amrestu, Eurocashu i TVN - napisano w raporcie Erste, datowanym na 8 stycznia.
 • Już 6000 sklepów w sieci abc!

  Sieć Sklepów abc - największa w Polsce sieć zrzeszająca małe i średnie sklepy spożywcze - liczy już 6000 placówek. Utrzymujące się szybkie tempo rozwoju tej sieci potwierdza skuteczność działań Grupy Eurocash, będącej franczyzodawcą sklepów abc, która od ponad 10 lat inwestuje i wspiera rozwój polskiego handlu tradycyjnego.
 • Podpisanie znaczącej umowy

 • Zysk netto grupy Eurocash w IV kw. wyniósł 120,9 mln zł

  Zysk netto grupy Eurocash, przypisany akcjonariuszom jednostki dominującej, w czwartym kwartale 2012 roku wyniósł 120,9 mln zł wobec 107,7 mln zł spodziewanych przez analityków - poinformowała spółka w raporcie kwartalnym.