Eurobank

Artykuły - Eurobank (42)

 • Millennium zakończył integrację Eurobanku

  Millennium zakończył integrację Eurobanku

  W weekend przeprowadzona została fuzja operacyjna Millennium i Eurobanku czyli ostatni etap integracji. Klienci Eurobanku mogą już korzystać z bankowości internetowej oraz aplikacji mobilnej Millennium.
 • Bank Millennium kupuje Euro Bank i zwiększa skalę działania

  Bank Millennium kupuje Euro Bank i zwiększa skalę działania

  5 listopada 2018 roku Bank Millennium i Société Générale podpisały umowę dotyczącą zakupu Euro Banku przez Bank Millennium. Przedmiotem transakcji jest nabycie przez Bank Millennium ok. 99,79% akcji Euro Banku za cenę referencyjną wynoszącą 1 833 mln PLN.
 • PB: Millennium bada Eurobank

  PB: Millennium bada Eurobank

  Millennium interesuje się Eurobankiem - pisze czwartkowy "Puls Biznesu". Dwa źródła gazety zapewniły, że potencjalny kupiec prowadzi już due diligence w banku, ale Millennium odmawia komentowania sprawy.
 • Bloomberg: Credit Agricole zainteresowany przejęciem Eurobanku

  Credit Agricole jest zainteresowany przejęciem Eurobanku, polskiego oddziału detalicznego Societe Generale - poinformowała agencja Bloomberg, powołując się na cztery źródła.
 • Reuters: Societe Generale wystawiło na sprzedaż Eurobank

  Reuters: Societe Generale wystawiło na sprzedaż Eurobank

  Societe Generale wystawiło na sprzedaż Eurobank - poinformowała agencja Reuters, powołując się na dwóch anonimowych bankierów inwestycyjnych.
 • Pikieta Solidarności z Eurobanku

  Pikieta Solidarności z Eurobanku

  Pracownicy Eurobanku należący do związku zawodowego NSZZ"Solidarność" zapowiedzieli na dzisiaj na 16 pikietę przed siedzibą polskiego oddziału Societe Generale w Warszawie.
 • Eurobank nie na sprzedaż

  Eurobank nie na sprzedaż

  Societe Generale zaprzecza pogłoskom na temat potencjalnej sprzedaży Eurobanku - poinformowała firma w komunikacie.
 • M4B S.A. zawarł umowę z Eurobankiem

  M4B S.A. (NewConnect: M4B) dostawca rozwiązań IT dla branży Digital Signage, 8 lutego br. zawarł umowę z Eurobankiem na realizację budowy sieci Digital Signage. Wartość kontraktu to 430 tys. zł.
 • Podpisanie umowy na realizację Systemu Digital Signage w placówkach Eurobanku

  Zarząd M4B S.A. informuje, że w dniu dzisiejszym otrzymał zwrotnie umowę z dnia 8 lutego 2012 roku z Euro Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu (Eurobank) o łącznej wartości 480 tys. zł. Przedmiotem umowy jest wdrożenie w placówkach Eurobanku nośnika Digital Signage, monitora 42" wraz z playerem oraz nagłośnieniem. Podpisana umowa zakłada kilka możliwych etapów współpracy, z czego pierwszy etap obejmuje wdrożenie przez M4B S.A. Systemu Digital Signage w placówkach Eurobanku do końca III kwartału 201
 • Dobry kredyt to fundament

  Dobry kredyt to fundament

  Eurobank, ING Bank i Credit Agricole - te banki udzielą najlepszych kredytów osobom, które chcą wybudować dom. Takich informacji dostarcza ranking przeprowadzony przez Wealth Solutions.