Euro NCAP

Artykuły - Euro NCAP (23)

 • Nowe testy Euro NCAP. Ależ wpadka!

  Nowe testy Euro NCAP. Ależ wpadka!

  Euro NCAP, niezależna organizacja badająca poziom bezpieczeństwa oferowany przez debiutujące na Starym Kontynencie samochody osobowe, opublikowała wyniki kolejnych testów zderzeniowych. Nie wszyscy będą z nich zadowoleni...
 • Kolejne testy Euro NCAP. Były wpadki?

  Kolejne testy Euro NCAP. Były wpadki?

  Euro NCAP opublikowało wyniki testów zderzeniowych kolejnych nowych modeli debiutujących na rynkach Starego Kontynentu. Tym razem specjaliści od bezpieczeństwa poddali rygorystycznym próbom aż dziewięć pojazdów. Jak myślicie, obyło się bez wpadek?
 • Nowe auto koniecznie z pakietem "safety"!

  Nowe auto koniecznie z pakietem "safety"!

  Specjaliści z Euro NCAP uraczyli nas kolejną porcją informacji o poziomie bezpieczeństwa nowych aut debiutujących właśnie na europejskich rynkach.
 • Koszmarne wyniki testów zderzeniowych

  Koszmarne wyniki testów zderzeniowych

  Rozmiar portfela wpływa na różne aspekty życia, jak chociażby poziom gwarantowanego nam bezpieczeństwa. Przekonali się o tym nie tylko pasażerowie III klasy na "Titanicu", ale też... klienci firmy Renault.
 • Najbezpieczniejsze auta 2015 roku. Best in class Euro NCAP

  Najbezpieczniejsze auta 2015 roku. Best in class Euro NCAP

  EuroNCAP – niezależna organizacja badająca poziom bezpieczeństwa nowych samochodów w Europie – zgodnie z tradycją – opublikowała listę najbezpieczniejszych pojazdów minionego roku. W minionych dwunastu miesiącach specjaliści od testów zderzeniowych przetestowali aż 44 samochody. Które z nowych modeli zasłużyły na prestiżowe wyróżnienie „Best in Class”?
 • Najbezpieczniejsze samochody 2015 roku

  Najbezpieczniejsze samochody 2015 roku

  Organizacja Euro NCAP, przeprowadzająca testy zderzeniowe wszystkich nowych modeli, przygotowała zestawienie najbezpieczniejszych aut, które sprawdziła w tym roku. Oto zwycięzcy w swoich klasach.
 • Kolejne testy Euro NCAP

  Kolejne testy Euro NCAP

  Specjaliści z Euro NCAP opublikowali dane dotyczące bezpieczeństwa kolejnej trójki pojazdów, które debiutują właśnie na europejskim rynku.
 • Nowe testy Euro NCAP. Jest jedna kompromitacja...

  Nowe testy Euro NCAP. Jest jedna kompromitacja...

  Specjaliści z EuroNCAP zajmujący się badaniem poziomu bezpieczeństwa nowych, wprowadzanych na europejskie rynki, samochodów rozbili kolejne auta. Próbom zderzeniowym poddano aż piętnaście modeli. Tym razem nie obyło się bez – bardzo poważnych – wpadek. Które pojazdy wyszły z badania obronną ręką, a które – dla własnego bezpieczeństwa – lepiej omijać z daleka?
 • Euro NCAP wprowadza nowy test samochodów

  Euro NCAP wprowadza nowy test samochodów

  Euro NCAP, niezależna organizacja, która od 1997 roku bada poziom bezpieczeństwa nowych samochodów, wprowadza właśnie nowy test. Kolejne próby dotyczyć mają automatycznych systemów hamowania.
 • ​Euro NCAP znów rozbija samochody. Są wpadki?

  ​Euro NCAP znów rozbija samochody. Są wpadki?

  Kolejne cztery samochody poddano testom zderzeniowym w ramach badań bezpieczeństwa nowych pojazdów prowadzonych przez Euro NCAP. Tym razem drastyczne próby przejść musiały Audi A4, Honda HR-V, Honda Jazz i Volkswagen Caddy. Czy obyło się bez wpadek?