euforia

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Euforia (Film (2006)[Eyforiya] Reż.Iwan Wirypajew) ,

Artykuły - Euforia (74)

 • Pierwszy kwartał w mieszkaniówce pod znakiem inwestycyjnej euforii

  Pierwszy kwartał w mieszkaniówce pod znakiem inwestycyjnej euforii

  Kwietniowa informacja GUS, publikująca wstępne dane budownictwa mieszkaniowego w marcu oraz całym pierwszym kwartale, prezentuje wyniki, których wymowa odzwierciedla rynkową euforię w pełnej krasie.
 • Na Wall Street euforia po decyzji Fed o skupie obligacji

  Na Wall Street euforia po decyzji Fed o skupie obligacji

  Pierwsza część czwartkowej sesji na Wall Street przebiegała pod znakiem oczekiwania na decyzję Fed. Po jej i deklaracji o nieograniczonym czasowo skupie obligacji akcje poszybowały w górę, a indeksy zyskały po 1,5 proc. Na zamknięciu Dow Jones Industrial wzrósł o 1,55 proc., do 13.539,86 pkt. Nasdaq zyskał 1,33 proc. i wyniósł 3.155,83 pkt. Indeks S&P 500 wzrósł o 1,63 proc. i wyniósł na koniec dnia 1.459,99 pkt.
 • LTRO i włoska euforia

  Mijający tydzień miał stać pod znakiem drugiej aukcji 3-letnich pożyczek Europejskiego Banku Centralnego i w przypadku rynku złotego tak właśnie było.
 • Giełdowa euforia skorygowana

  Czwartek przyniósł spadki indeksów po środowej euforii spowodowanej decyzją banków centralnych. Inwestorów martwiła słabnąca gospodarka. Ulgę widać było na rynku obligacji.
 • Dobre wieści zdementowane, euforia trwa

  MFW zaprzeczył, by miał pożyczyć Włochom pieniądze, a Niemcy odrzucają pomysł elitarnych euroobligacji. Mimo to indeksy giełdowe poszły mocno w górę. Święty Mikołaj się zbliża.
 • Euforia na rynkach po zakończeniu szczytu UE

  Euforia na rynkach po zakończeniu szczytu UE

  W czwartek na rynkach przeważał optymizm związany z zakończeniem unijnego szczytu. Gracze są jednak wciąż ostrożni, bo obawiają się, kolejnych "trupów" w europejskiej szafie, dlatego nie spodziewają się, aby wzrost potrwał długo.
 • Odbicie od ważnego wsparcia

  Po piątkowej informacji o rezygnacji prezydenta Egiptu Hosniego Mubaraka w stolicy tego kraju zapanowała euforia. Wydarzenie to przyćmiło inne informacje, a weekend świat spędził na komentowaniu wydarzeń znad Nilu.
 • Jak ograniczyć ryzyko inwestowania?

  Jak ograniczyć ryzyko inwestowania?

  Każdy inwestor przechodzi kilka etapów na początku swojej drogi na rynku. Zawierane są pierwsze transakcje, pojawiają się pierwsze zyski. Euforia i samouwielbienie szybko przesłaniają rzeczywistość. Przychodzi jednak dzień, gdy inwestor, wracając z pracy lub nawet z sąsiedniego pokoju, spogląda w ekran i doznaje szoku.
 • Twórca "Euforii" w Krakowie

  Twórca "Euforii" w Krakowie

  Iwan Wyrypajew, jeden z najważniejszych rosyjskich dramaturgów (m.in. "Tlen", "Księga Rodzaju 2") i reżyserów filmowych (filmy "Euforia" i "Tlen") przyjedzie do Krakowa. Widzowie festiwalu Boska Komedia obejrzą jego najnowszy spektakl "Lipiec", w którym główną rolę gra Karolina Gruszka - prywatnie partnerka artysty.
 • Rosyjski krytyk wybiera

  Rosyjski krytyk wybiera

  W ramach tegorocznej edycji Festiwalu Filmów Rosyjskich "Sputnik nad Polską" zaprezentowana zostanie autorska sekcja programowa "Warszawska Euforia" stworzona przez Andrieja Płachowa.