etna

Artykuły - Etna (26)

 • Nie żyje ojciec Etny. Wokalistka pogrążona w żałobie

  Nie żyje ojciec Etny. Wokalistka pogrążona w żałobie

  Polska wokalistka disco polo, Etna od połowy stycznia przebywała w Tajlandii. Jej rajskie wakacje przerwała tragedia.
 • Etna i Dawid Ozdoba razem ("Piękna Lady")

  Etna i Dawid Ozdoba razem ("Piękna Lady")

  W mediach możemy znaleźć "mrożące krew w żyłach" historie o zatrzymaniu przez policję gwiazdy disco polo Etny. Na szczęście to tylko sceny z planu najnowszego teledysku "Piękna Lady".
 • Etna i nowa wersja "Rolnika"

  Etna i nowa wersja "Rolnika"

  Na fali nieustającego zainteresowania programem "Rolnik szuka żony" discopolowa wokalistka Etna przygotowała nową wersję swojego przeboju "Rolnik".
 • "Agresywna erupcja" Etny. Bomby wulkaniczne uszkodziły dachy

  "Agresywna erupcja" Etny. Bomby wulkaniczne uszkodziły dachy

  Wczoraj zaczęła się trwająca ponad sześć godzin erupcja wulkanu Etna. O sytuacji na sycylijskiej wyspie informuje reporterka Interia360 Maria Magdalena Szulska.
 • Obudził się największy wulkan w Europie

  Obudził się największy wulkan w Europie

  Ostatniej nocy na wschodnim stoku góry utworzył się nowy krater. Obecnie aktywność Etny jest rejestrowana jedynie przy pomocy specjalistycznego sprzętu, bo góra jest spowita chmurą i dymem. Najbliższe miejscowości i pobliskie pola pokryły się wulkanicznym pyłem.
 • Włochy: Nowa erupcja Etny

  Włochy: Nowa erupcja Etny

  Wulkan Etna na Sycylii znów się obudził. Z jego południowo-wschodniego krateru unosi się widoczna z odległości wielu kilometrów chmura popiołu wulkanicznego. Wulkan wznowił swą aktywność o północy z soboty na niedzielę; już po raz 14. w tym roku.
 • Turyści zabrali kamienie z Etny i odesłali z powodu przesądu

  Dwoje turystów z Holandii, którzy we wrześniu po wycieczce na Etnę zabrali do domu w plecakach kamienie wulkaniczne, odesłało je do hotelu z prośbą o odniesienie ich na miejsce. Wszystko z powodu przesądu, o którym się dowiedzieli.
 • Etna znów się obudziła

  Wulkan Etna na Sycylii znów się obudził. W nocy z soboty na niedzielę wyrzucał z siebie fontannę lawy wysokości 450-500 metrów.
 • Wulkan Etna przygotowuje się do wielkiej erupcji

  Wulkan Etna przygotowuje się do wielkiej erupcji

  Wszystko wskazuje na to, że wulkan Etna na Sycylii przygotowuje się do wielkiej erupcji - uważają eksperci z włoskiego Instytutu Geofizyki i Wulkanologii. Do takiego wniosku specjaliści doszli w piątek obserwując wzmożoną aktywność wulkanu.
 • Andrzej Łapicki odmówił Etnie

  Andrzej Łapicki odmówił Etnie

  Nazywana "królową disco polo" Etna szykuje teledysk do utworu "Dziadek". Do klipu chciała zaangażować znanego aktora Andrzeja Łapickiego, ten jednak odmówił.

Filmy - Etna (3)

 • Etna znów daje o sobie znać. Widowiskowe nagranie!

  Najaktywniejszy europejski wulkan - Etna - znowu groźny. Do kolejnej erupcji doszło w poniedziałkową noc, 2 grudnia. Na nagraniu widać gorącą lawę i pył wulkaniczny. Jak donoszą media, wulkaniczny popiół spadł w pobliżu sycylijskich miasteczek: Bronte, Maniace i Maletto. Według lokalnych władz, to już 19 erupcja Etny w tym roku. Ostatnia erupcja nie spowodowała na szczęścia konieczności przeprowadzenia ewakuacji. Ale - jak poinformowały lokalne władze - trzeba było na blisko godzinę zamknąć lotnisko leżące niedaleko miasta Katania i zawrócić siedem samolotów do portu w Palermo. Erupcje Etny zdarzają się sporadycznie. Ostatni poważny wybuch miał miejsce w 1992 roku.
 • Etna kręci nowy teledysk

  Zobaczcie Etnę - tancerkę i piosenkarkę muzyki disco-polo - na planie teledysku do jej najnowszej piosenki "Gorzka kawa".
 • Seksowne disco polo

  Gościem programu E-misja była królowa polskiego disco polo - Etna.