Ester Ledecka

Artykuły - Ester Ledecka (14)

• ​MŚ w snowboardzie. Czeszka Ledecka wycofała się

​MŚ w snowboardzie. Czeszka Ledecka wycofała się

Czeszka Ester Ledecka, mistrzyni olimpijska z Pjongczangu w snowboardzie, w poniedziałek wycofała się ze startu w mistrzostwach świata w słoweńskiej Rogli. Powodem jest kontuzja. Sztab szkoleniowy zawodniczki nie ujawnił jednak żadnych szczegółów urazu.
  • PŚ w snowboardzie. Ester Ledecka wygrała klasyfikację generalną

PŚ w snowboardzie. Ester Ledecka wygrała klasyfikację generalną

Czwarty raz z rzędu Czeszka Ester Ledecka triumfowała w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata w snowboardzie w zmaganiach równoległych. W Winterbergu zajęła piąte miejsce w slalomie, a wygrała Szwajcarka Patrizia Kummer. Na ósmej pozycji uplasowała się Aleksandra Król.
  • PŚ w snowboardzie - Król i Kwiatkowski tuż za podium w Chinach

PŚ w snowboardzie - Król i Kwiatkowski tuż za podium w Chinach

Aleksandra Król i Oskar Kwiatkowski uplasowali się na czwartych pozycjach w sobotnich zawodach Pucharu Świata w snowboardowym slalomie gigancie równoległym w Secret Garden (Chiny). Triumfowali Niemka Ramona Hofmeister i Słoweniec Tim Mastnak.
  • Słynna łyżwiarka Sablikova pociesza podwójną mistrzynię olimpijską Ledecką

Słynna łyżwiarka Sablikova pociesza podwójną mistrzynię olimpijską Ledecką

Słynna czeska łyżwiarka szybka Martina Sablikova dodaje otuchy rodaczce, podwójnej mistrzyni olimpijskiej Ester Ledeckiej, która na razie bez powodzenia wystartowała w alpejskich mistrzostwach świata w szwedzkim Aare. "Nie trać nadziei" - napisała Sablikova.
  • Ester Ledecka sportowcem roku w Czechach

Ester Ledecka sportowcem roku w Czechach

Podwójna mistrzyni olimpijska z Pjongczangu Ester Ledecka wygrała plebiscyt "Sportowiec roku 2018" w Czechach. Na tegorocznych igrzyskach zdobyła złote medale w narciarstwie alpejskim oraz snowboardzie.
  • Ester Ledecka nie powtórzy na MŚ sukcesu z igrzysk olimpijskich

Ester Ledecka nie powtórzy na MŚ sukcesu z igrzysk olimpijskich

Podwójna mistrzyni olimpijska Czeszka Ester Ledecka, która na igrzyskach w Pjongczangu zdobyła złote medale w narciarstwie alpejskim i snowboardzie, nie będzie miała szansy na powtórzenie wyczynu w mistrzostwach świata w 2019 r. Wszystko przez zbieżność terminów.
  • Ester Ledecka mierzy w podwójne mistrzostwo świata

Ester Ledecka mierzy w podwójne mistrzostwo świata

Czeszka Ester Ledecka, która w igrzyskach w Pjongczangu zdobyła złote medale w narciarstwie alpejskim i snowboardzie, chce powtórzyć ten wyczyn w mistrzostwach świata w obydwu dyscyplinach. W 2019 roku na przeszkodzie, obok rywalek, może stanąć... zbieżność terminów.
  • Ester Ledecka martwi się, bo alpejskie i snowboardowe MŚ kolidują terminami

Ester Ledecka martwi się, bo alpejskie i snowboardowe MŚ kolidują terminami

Czeszka Ester Ledecka, która na igrzyskach w Pjongczangu zdobyła złote medale w narciarstwie alpejskim i snowboardzie, martwi się, że w 2019 r. nie będzie mogła walczyć o medale mistrzostw świata w tych dwóch dyscyplinach. Wszystko przez kolizję terminów czempionatów.
  • Pjongczang 2018. Ester Ledecka marzy o zatrudnieniu kucharki

Pjongczang 2018. Ester Ledecka marzy o zatrudnieniu kucharki

Czeszka Ester Ledecka, która na igrzyskach w Pjongczangu zdobyła złote medale w narciarstwie alpejskim i snowboardzie, marzy o zatrudnieniu prywatnej kucharki, która jeździłaby z nią na zawody. Być może zrealizuje pomysł, bo za dwa tytuły otrzyma 3,5 mln koron (560 tys. zł) nagrody.
  • Pjongczang 2018. Historyczny wyczyn. Ester Ledecka z drugim złotym medalem

Pjongczang 2018. Historyczny wyczyn. Ester Ledecka z drugim złotym medalem

Ester Ledecka przechodzi do historii! Czeszka została pierwszą zawodniczką, która na jednych zimowych igrzyskach zdobyła złote medale w różnych dyscyplinach: snowboardzie i narciarstwie alpejskim. Po sensacyjnym triumfie w narciarskim supergigancie, dziś zwyciężyła w snowboardowym slalomie gigancie równoległym.

Filmy - Ester Ledecka (1)

• PŚ w snowboardzie. Nadya Ochner i Tim Mastnak wygrali w Carezzie. Wideo

Reprezentantka gospodarzy Nadya Ochner i Słoweniec Tim Mastnak triumfowali w snowboardowym slalomie gigancie równoległym we włoskiem Carezzie. Ochner pokonała w finale broniącą Kryształowej Kuli złotą medalistkę igrzysk w Pjonczangu Czeszkę Ester Ledecką. Mastnak w finale okazał się lepszy od Austriaka Benjamina Karla. Czwartkowe zmagania zainaugurowały sezon 2018/19 w tej konkurencji. Dobrze spisała się Aleksandra Król, która zajęła 11. miejsce.