ESL

Artykuły - ESL (8)

 • Mercedes-Benz zwiększa zaangażowanie w e-sport

  Mercedes-Benz zwiększa zaangażowanie w e-sport

  Mercedes-Benz odnawia umowę partnerską z ligą gier komputerowych ESL i przedłuża ją do 31 grudnia 2020 roku. W ramach rozszerzonej współpracy Mercedes-Benz staje się światowym partnerem ESL w zakresie mobilności.
 • ESL Mistrzostwa Polski wprowadziły krajowe rozgrywki esportowe na nowy poziom

  ESL Mistrzostwa Polski wprowadziły krajowe rozgrywki esportowe na nowy poziom

  ​5. sezon ESL Mistrzostw Polski zakończony! To była przełomowa edycja narodowych rozgrywek esportowych. Po raz pierwszy w historii zawodnicy otrzymywali regularne pensje, a pula nagród przekroczyła ćwierć miliona złotych.
 • Team Kinguin i Illuminar Gaming zwycięzcami 15. sezonu ESL Mistrzostw Polski

  Team Kinguin i Illuminar Gaming zwycięzcami 15. sezonu ESL Mistrzostw Polski

  ​15. sezon ESL Mistrzostw Polski zakończony! W wielkim finale w łódzkiej Atlas Arenie, weekend 15 - 17 września, podczas 28. Międzynarodowego Festiwalu Komiksu i Gier poznaliśmy mistrzów w Counter-Strike: Global Offensive oraz League of Legends. W CS:GO po raz czwarty z rzędu triumfował Team Kinguin, zaś w L0L najlepszy okazał się Illuminar Gaming.
 • Ważne awanse w ESL - kolejni Polacy w strukturach globalnych

  Ważne awanse w ESL - kolejni Polacy w strukturach globalnych

  ​Polski oddział ESL dynamicznie rozbudowuje swoje struktury przygotowując się na kolejną falę wzrostów w jednym z najszybciej rosnących sektorów rozrywki.
 • Krzysztof Pikiewicz obejmuje globalne stanowisko w strukturach ESL

  Krzysztof Pikiewicz obejmuje globalne stanowisko w strukturach ESL

  ​Krzysztof Pikiewicz, który przez ostatnie 7 lat zarządzał polskim oddziałem ESL, z początkiem kwietnia awansuje do struktur globalnych największej na świecie firmie zajmującej się rynkiem e-sportowych. Obejmie prestiżowe stanowisko Vice President Esports Services.
 • ESL Mistrzostwa Polski z rekordową pulą. Do wygrania 150 000 złotych

  ESL Mistrzostwa Polski z rekordową pulą. Do wygrania 150 000 złotych

  ​Counter-Strike: Global Offensive i League of Legends będą tytułami 14. sezonu ESL Mistrzostw Polski, które wystartują się już na początku lutego. W puli nagród znajdzie się rekordowa suma - 150 000 złotych.
 • Telewizyjny kanał e-sportowy

  Telewizyjny kanał e-sportowy

  Dotychczas e-sport, z małymi wyjątkami, funkcjonował głównie w Internecie, ale najbliższe miesiące mogą coś w tej kwestii zmienić. ESL planuje rozszerzyć działalność.
 • ESL we współpracy z NADA stworzy politykę antydopingową

  ESL we współpracy z NADA stworzy politykę antydopingową

  ​Rosnąca popularność e-sportu oraz stale powiększające się pule nagród sprawiają, że zespoły częściej łamią regulaminy działając przy tym na szkodę środowiska profesjonalnego gamingu.