Eskaubei

Artykuły - Eskaubei (6)

 • Recenzja Eskaubei & Tomek Nowak Quartet "Tego chciałem": Też tego chcieliśmy

  Recenzja Eskaubei & Tomek Nowak Quartet "Tego chciałem": Też tego chcieliśmy

  Eskaubei wraz z kwartetem Tomka Nowaka nagrali jeden z najlepszych polskich albumów z rapem w tym roku. Dla purystów hiphopowych poziom dojrzałości muzycznej tego krążka może być jednak nie do zniesienia. "Tego chciałem" to bowiem pozycja stricte acid jazzowa.
 • Pozytywne Wibracje: Festiwal spełnionych marzeń

  Pozytywne Wibracje: Festiwal spełnionych marzeń

  Angie Stone rozkochała się w Polsce. Jej występ podczas drugiego dnia Białystok Pozytywne Wibracje Festival był wspaniałą muzyczną ucztą, a sama artystka zachwycała się miejscem, w którym występowała oraz polską publicznością.
 • Ania Rusowicz na Pozytywne Wibracje Festival

  Ania Rusowicz na Pozytywne Wibracje Festival

  Nagrodzona w tym roku aż czterema Fryderykami Ania Rusowicz oraz grający instrumentalny hip hop z elementami funky i fusion zespół Eskaubei & Funky Flow dołączyli do grona wykonawców tegorocznej edycji Pozytywne Wibracje Festival w Białymstoku.
 • Eskaubei i "Znasz tego kota?"

  Eskaubei i "Znasz tego kota?"

  Po długich przygotowaniach i perypetiach, 25 lutego ukaże się solowa płyta Eskaubei, zatytułowana "Znasz tego kota?". Płyta powstała w rzeszowskim Studio HAOS, jednym z najlepiej wyposażonych miejsc do nagrywania na Podkarpaciu.
 • Drugi singel Eskaubei

  Drugi singel Eskaubei

  W internecie pojawił się drugi singel promujący nadchodzącą płytę Eskaubei "Znasz tego kota?". Singel nosi tytuł "Zezgredziałem?".
 • Michael Jordan rapu

  Michael Jordan rapu

  "Chcę być Michaelem Jordanem rapu" z gościnnym udziałem Kady oraz na jej bicie, to pierwszy singel promujący nadchodzącą płytę Skubiego (aka Eskaubei).