Biznes - Eska TV

Artykuły - Eska TV (10)

 • Eska TV powróci do naziemnej telewizji cyfrowej

  Eska TV powróci do naziemnej telewizji cyfrowej

  Grupa ZPR Media oficjalnie potwierdziła, że 16 czerwca br. będzie dniem powrotu kanału Eska TV i startu Eska TV Extra. Do zmiany ma dojść o godz. 6:00. Eska TV zajmie miejsce 8TV w MUX 1 naziemnej telewizji cyfrowej. Będzie też obecna w wybranych sieciach kablowych, Cyfrowym Polsacie i nc+. Natomiast Eska TV Extra wejdzie na dotychczasowe miejsce Eska TV w kablówkach. Będzie też dostępna w ofercie platformy nc+.
 • Eska TV wróci na MUX 1?

  Eska TV wróci na MUX 1?

  Minęło zaledwie siedem miesięcy od zmiany kanału Eska TV w ramach MUX 1 naziemnej telewizji cyfrowej w kanał 8TV. Z ustaleń "Presserwisu" wynika, że Grupa ZPR Media planuje powrót Eski TV na multipleks w miejsce 8TV, z którego nadawania chce zrezygnować.
 • Od 28.09 8TV zamiast Eska TV w MUX 1

  Od 28.09 8TV zamiast Eska TV w MUX 1

  28 września 2016 roku do oferty kanałów dostępnych w naziemnej telewizji cyfrowej dołączy nowy kanał należący do Grupy ZPR Media. 8TV zastąpi obecny dotąd w MUX 1 kanał muzyczny Eska TV - poinformował nadawca.
 • Zakazać zmian profilu kanałom naziemnym!

  Zakazać zmian profilu kanałom naziemnym!

  Jeśli Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji przychyli się do wniosku Grupy ZPR Media, to platformy cyfrowe i producenci satelitarnych tunerów FTA powinni do niej wysłać szampana. Spółka chce bowiem zmienić nazwę i profil muzycznego kanału Eska TV. Ma teraz nazywać się Ósemka TV i nadawać więcej programów rozrywkowych.
 • KRRiT: Limity reklam, autopromocji i audycji sponsorowanych muszą być przestrzegane

  KRRiT: Limity reklam, autopromocji i audycji sponsorowanych muszą być przestrzegane

  Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji podjęła decyzję o ukaraniu ogólnopolskich telewizji - Eska TV oraz Polo TV. Na stacje nałożona została kara w wysokości 10 000 złotych. Decyzja rady dotyczy limitów reklam, autopromocji i audycji sponsorowanych.
 • Eska TV i Rebel.tv ostro w górę

  Eska TV i Rebel.tv ostro w górę

  Viva Polska była najchętniej oglądaną stacją muzyczną w styczniu br. W pierwszej trójce znalazły się również Polo TV i 4fun.tv.
 • UPC o rozszerzeniu oferty sieci Aster

  UPC o rozszerzeniu oferty sieci Aster

  Od momentu przejęcia, UPC dokłada wszelkich starań, aby zaoferować aktualnym klientom, korzystającym dotychczas z sieci Aster, usługi telekomunikacyjne na najwyższym poziomie, a priorytetem operatora jest stała dbałość o konkurencyjność oferty. Telewizja cyfrowa Aster została wzbogacona o 2 nowe programy, czyli ESKA TV oraz Russia Today.
 • Nowe kanały w naziemnej telewizji cyfrowej

  Nowe kanały w naziemnej telewizji cyfrowej

  Prezes UKE wydał decyzję rezerwacyjną na współużytkowanie częstotliwości w ramach pierwszego multipleksu (MUX1) i oprócz Telewizji Polskiej, w ramach pierwszego multipleksu, swoje programy nadawać będą ESKA TV SA, spółka Stavka, spółka Lemon Records i ATM Grupa - poinformował UKE na stronie internetowej.
 • Telewizja cyfrowa dla wszystkich na Euro 2012?

  Telewizja cyfrowa dla wszystkich na Euro 2012?

  - W najbliższych dniach Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji wyda koncesje dla nadawców, którzy obok TVP będą emitować programy telewizyjne na pierwszym multipleksie telewizji cyfrowej - Eska TV, ATM Rozrywka TV, U-TV i Polo TV - poinformowała dyrektor w KRRiT Agnieszka Ogrodowczyk.
 • Polo TV na pierwszym multipleksie

  W związku z rezygnacją spółki Kino Polska TV z koncesji na nadawanie satelitarne naziemne w sygnale multipleksu pierwszego, programu pod nazwą Kino Polska Nostalgia, Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji dokonała ponownego wyboru, uzupełniając ofertę multipleksu pierwszego o program pod nazwą Polo TV, który będzie rozpowszechniany przez spółkę Lemon Records. Polo TV to wyspecjalizowany program muzyczny popularyzujący polską muzykę.