Eryk Lubos

Artykuły - Eryk Lubos (39)

 • Eryk Lubos: Do ringu i do łóżka

  Eryk Lubos: Do ringu i do łóżka

  "Przyszedł już czas, w którym mogę grać też inne role, a nie tylko biegać z pistoletem. Może nie jestem piękny, ale Tommy Lee Jones także nie należy do grona amantów, a trochę już zagrał" - powiedział kiedyś. Z okazji 45. urodzin Eryka Lubosa przypominamy jego najważniejsze ekranowe wcielenia.
 • Mamed Chalidow komplementowany za rolę w filmie

  Mamed Chalidow komplementowany za rolę w filmie

  Ogłoszenie końca kariery sportowej w mieszanych sztukach walki przez Mameda Chalidowa zbiega się z premierą filmu "Underdog", w którym 38-latek wciela się w jedną z głównych ról. Mający polskie obywatelstwo wojownik z Czeczenii zbiera sporo komplementów od koleżanek i kolegów z planu, m.in. od aktorki Aleksandry Popławskiej.
 • "Underdog": Eryk Lubos i Mamed Khalidov w klatce

  "Underdog": Eryk Lubos i Mamed Khalidov w klatce

  "Underdog" - w żargonie sportowym to ten, który dostaje szansę, choć teoretycznie skazany jest na porażkę - to tytuł nowego filmu z Erykiem Lubosem i Mamedem Khalidovem w rolach głównych. Historia zawodnika MMA, który po upadku będzie walczył o powrót na szczyt, trafi na ekrany kin w styczniu 2019.
 • Yach Film Festiwal 2016: Maria Peszek, Mary Komasa i Dawid Podsiadło nominowani

  Yach Film Festiwal 2016: Maria Peszek, Mary Komasa i Dawid Podsiadło nominowani

  10 grudnia 2016 roku w gdańskim klubie B90 zostaną przyznane nagrody Yach Film. 6 grudnia poznaliśmy nominowanych do tej prestiżowej nagrody. O statuetki powalczą m.in. klipy Dawida Podsiadły, Marii Peszek, Mary Komasy i grupy Rysy.
 • Maria Peszek: Eryk Lubos jako "Samotny tata"

  Maria Peszek: Eryk Lubos jako "Samotny tata"

  Poniżej możecie zobaczyć najnowszy teledysk Marii Peszek. Wideo powstało do utworu "Samotny tata".
 • ​"Frankenstein": Eryk Lubos gra potwora

  ​"Frankenstein": Eryk Lubos gra potwora

  W potwora w spektaklu "Frankenstein" w reżyserii Bogusława Lindy wcieli się Eryk Lubos, znany z takich filmów, jak "Chemia", "Zabić bobra" czy "Róża". "Będzie fruwanie, skakanie i ogień na scenie"- mówi Lubos. Na scenie m.in. Jerzy Radziwiłowicz i Wojciech Zieliński. Premiera - 1 marca w Teatrze Syrena.
 • Eryk Lubos został akcjonariuszem Górnika Zabrze

  Eryk Lubos został akcjonariuszem Górnika Zabrze

  Eryk Lubos pojawił się w Zabrzu przy okazji kręcenia zdjęć do filmu "Gwiazdy", który będzie opowiadał historię Jana Banasia, wybitnego piłkarza Górnika. Został też akcjonariusz klubu.
 • Eryk Lubos w teledysku Chainsaw

  Eryk Lubos w teledysku Chainsaw

  Heavymetalowcy z bydgoskiego Chainsaw udostępnili właśnie nowy teledysk "Distant Dreams". Główną rolę zagrał w nim znany polski aktor Eryk Lubos.
 • "To nie koniec świata!": Wesele w ostatnim odcinku!

  "To nie koniec świata!": Wesele w ostatnim odcinku!

  Ula i Darek, niezwykle barwna i energiczna para z serialu "To nie koniec świata!", w którą wcielają się Magdalena Lamparska i Eryk Lubos, wreszcie stanęła na ślubnym kobiercu.

Zdjęcia - Eryk Lubos (1)

 • film.interia.pl
  "Demon": Bez uśmiechów na premierze

Filmy - Eryk Lubos (7)