Eric Molina

Artykuły - Eric Molina (132)

 • Eric Molina chce walczyć z Davidem Price'em

  Eric Molina chce walczyć z Davidem Price'em

  Menedżer Erika Moliny (26-5, 19 KO) pracuje nad tym, by jego zawodnik otrzymał możliwość boksowania przed upływem dwuletniej dyskwalifikacji. Amerykanin chciałby się zmierzyć w Wielkiej Brytanii z Davidem Price'em (22-5, 18 KO).
 • Marcin Najman mocno: Kilku osobom w Polsce na tym zależało

  Marcin Najman mocno: Kilku osobom w Polsce na tym zależało

  To nie pojedynek Artura Szpilki z Dominikiem Guinnem miał być walką wieczoru podczas "Narodowej Gali Boksu" w Warszawie, tylko starcie Mariusza Wacha z Erikiem Moliną. Naprędce wdrożono plan awaryjny, bo Amerykanin został zawieszony za wpadkę dopingową z 2016 roku. Organizator gali Marcin Najman w mocnych słowach skomentował tę sytuację.
 • Narodowa Gala Boksu. Molina się tłumaczy z dyskwalifikacji za doping

  Narodowa Gala Boksu. Molina się tłumaczy z dyskwalifikacji za doping

  Pięściarz Eric Molina (26-5, 19 KO) odniósł się do oskarżeń o stosowanie dopingu. Niestety ani słowa nie powiedział o planowanej na piątek, najpewniej nieaktualnej walce z Mariuszem Wachem (33-3, 17 KO).
 • Narodowa Gala Boksu. Mariusz Wach wydał oficjalny komunikat

  Narodowa Gala Boksu. Mariusz Wach wydał oficjalny komunikat

  Najpierw była degradacja z miana walki wieczoru "Narodowej Gali Boksu", a we wtorek okazało się, że Eric Molina został ukarany dwuletnim zawieszeniem za doping, wykryty w jego organizmie w 2016 roku. W tej sytuacji pojedynek Mariusza Wacha i Amerykaninem 25 maja na PGE Narodowym w Warszawie najpewniej się nie odbędzie. Na zaistniałą sytuację oficjalnym komunikatem zareagował pięściarz z Krakowa.
 • Narodowa Gala Boksu. Eric Molina zawieszony za doping. Miał walczyć z Wachem

  Narodowa Gala Boksu. Eric Molina zawieszony za doping. Miał walczyć z Wachem

  Eric Molina został zawieszony na dwa lata za zażywanie niedozwolonej substancji po walce z Anthonym Joshuą w grudniu 2016 roku. Amerykanin miał walczyć z Mariuszem Wachem podczas Narodowej Gali Boksu, która odbędzie się 25 maja w Warszawie.
 • Narodowa Gala Boksu. Wach kontra Molina, Szpilka z Guinnem

  Narodowa Gala Boksu. Wach kontra Molina, Szpilka z Guinnem

  Główny bohater "Narodowej Gali Boksu" Mariusz Wach poznał nazwisko przeciwnika, z którym zmierzy się 25 maja na PGE Narodowym w Warszawie. Będzie nim 35-letni Amerykanin Eric Molina. Pojedynek dwóch byłych pretendentów do tytułu mistrza świata w wadze ciężkiej będzie miał status walki wieczoru. Z kolei rywalem Artura Szpilki będzie 42-letni Dominick Guinn.
 • Dominic Breazeale doczeka się wymarzonej walki z Deontayem Wilderem?

  Dominic Breazeale doczeka się wymarzonej walki z Deontayem Wilderem?

  Dominic Breazeale (19-1, 17 KO) pokonując w nocy przed czasem Erica Molinę (26-5, 19 KO) nabył status oficjalnego pretendenta do tytułu mistrza świata wagi ciężkiej federacji WBC. Wkrótce doczeka się więc wymarzonej walki z Deontayem Wilderem (39-0, 38 KO), z którym ma porachunki osobiste po bójce w korytarzu hotelowym.
 • Dominic Breazeale zastopował Erica Molinę

  Dominic Breazeale zastopował Erica Molinę

  Dominic Breazeale (19-1, 17 KO) był faworytem pojedynku z Erikiemem Moliną (26-5, 19 KO) w wadze ciężkiej i co prawda między linami nie błyszczał, ale swoich kibiców nie zawiódł. Pogromca Polaka Izu Ugonoha zwyciężył przez RTD w ósmej rundzie na gali w Nowym Jorku i zapewnił sobie kolejne bardzo interesujące potyczki.
 • Dillian Whyte wściekły na decyzję WBC

  Dillian Whyte wściekły na decyzję WBC

  Władze federacji World Boxing Council podjęły decyzję o tym, że wygrany z walki Dominica Breazeale'a (18-1, 16 KO) z Erikiem Moliną (26-4, 19 KO) zyska status obowiązkowego challengera dla Deontaya Wildera (38-0, 37 KO) bądź Bermane'a Stiverne'a (25-2-1, 21 KO). Oba pojedynki zostaną rozegrane w sobotnią noc podczas gali na Brooklynie. Transmisja w Canal+ Sport. Decyzja WBC rozwścieczyła Dilliana Whyte'a (22-1, 16 KO), który liczył na pojedynek z Wilderem.
 • Kontrowersja przed walką Breazeale - Molina. Skąd ta decyzja?

  Kontrowersja przed walką Breazeale - Molina. Skąd ta decyzja?

  Kontrowersyjna decyzja zapadła w sprawie sobotniej walki Erica Moliny (26-4, 19 KO) z Dominikiem Breazeale'em (18-1, 16 KO) na Brooklynie. Zwycięzca tego pojedynku zmierzy się o tytuł mistrza świata prestiżowej organizacji WBC. - Kpina i skandal - słychać opinie w środowisku.

Filmy - Eric Molina (10)