Erbud SA

Artykuły - Erbud SA (347)

 • Erbud traci na GPW ok. 30 proc. - to efekt informacji o stracie z powodu przeszacowania marż

  Z powodu przeszacowania marż na realizowanych kontraktach w pierwszej połowie tego roku spółka Erbud zanotuje 30 mln zł straty, podczas gdy rok wcześniej zysk wyniósł 7 mln zł - w efekcie tej informacji spółki, Erbud jest liderem spadków środowych notowań na warszawskim parkiecie.
 • ERBUD SA z wartym 12,6 mln zł kontraktem na budowę osiedla "Dom Saski" na Pradze Południe w Warszawie

  ERBUD, jedna z pięciu największych grup budowlanych w Polsce, zrealizuje kompleks mieszkaniowy na Saskiej Kępie w Warszawie. "Dom Saski" powstanie w rejonie Al. Stanów Zjednoczonych i ul. Międzynarodowa. W ramach kontraktu realizowanego w formule generalnego wykonawstwa, spółka wybuduje budynek mieszkalny wraz z niezbędną infrastrukturą oraz zagospodarowaniem terenu.
 • ERBUD i STRABAG wybudują Szpital Południowy w Warszawie

  Konsorcjum ERBUD SA i spółek koncernu STRABAG będzie generalnym wykonawcą Szpitala Południowego na warszawskim Ursynowie. We wtorek 18.10 br. konsorcjum, którego liderem jest ERBUD SA podpisało kontrakt o wartości 168 024 634,15 zł netto z inwestorem - Miastem Stołecznym Warszawa.
 • Erbud SA wybuduje kolejne obiekty hotelowe w Warszawie i Kołobrzegu

  Grupa Erbud, jedna z pięciu największych grup budowlanych w Polsce, podpisała kontrakty na budowę zespołu uzdrowiskowo-hotelowego Seaside Park w Kołobrzegu oraz budynku hotelowego w Warszawie. Kontrakt na budowę Seaside Parku wynosi 28,1 mln zł, z kolei inwestycja w Warszawie to wartość 36,1 mln zł.
 • Erbud wybuduje kompleks mieszkalny we Wrocławiu dla Vantage Development za 52,8 mln zł

  Erbud SA, jedna z czołowych firm budowlanych w kraju, poinformowała o podpisaniu umowy na realizację kompleksu mieszkalnego we Wrocławiu. Inwestorem jest firma VD spółka z ograniczoną odpowiedzialnością MIESZKANIA XII sp. k. z Grupy Vantage Development. Całkowita wartość zleconych prac to ok. 52,8 mln zł.
 • ERBUD wybuduje hotel i aquapark w kompleksie Baltic Park Molo w Świnoujściu. Wartość umowy to 25,98 mln zł netto

  Erbud S.A., jedna z czołowych firm budowlanych w kraju, poinformowała o podpisaniu umowy na wybudowanie części kompleksu Baltic Park Molo w Świnoujściu, w tym pięciogwiazdkowego hotelu Radisson Blu Resort oraz aquaparku. Inwestorem jest Zdrojowa Invest Sp z o.o. Projekt 7 S.K.A. Wartość umowy to 25,98 mln zł netto.
 • Wyniki finansowe Grupy Erbud w I-III kw. 2015 r.

  Grupa Erbud zakończyła I-III kw. br. 17,4 proc. wzrostem przychodów do 1,3 mld zł, co przełożyło się na skokowy, ponad 1,5-krotny wzrost zysku netto do poziomu 27,5 mln zł. W planach dalszy rozwój grupy w kolejnych latach.
 • Erbud SA wykona prace przy elektrociepłowni gazowej w Toruniu za 41,2 mln zł

  Erbud SA zawarł kontrakt na roboty budowlane, instalacyjne i drogowe przy kompleksie elektorciepłowni gazowej w Toruniu. Umowa o wartości 41,2 mln zł zostanie zrealizowana do lipca 2016 roku. Zleceniodawcą jest spółka Babcock Borsig Steinmüller GmbH.
 • Paweł Smoleń nowym członkiem zarządu Erbud SA

  16 czerwca br. rada nadzorcza powołała Pawła Smolenia na stanowisko członka zarządu Erbud SA. Paweł Smoleń będzie odpowiedzialny za rozwój kompetencji grupy Erbud w sektorze przemysłowym i energetycznym w kraju i za granicą.
 • Erbud zrealizuje projekt mieszkaniowy za 63,6 mln zł w Warszawie

  Erbud SA podpisał umowę na budowę zespołu mieszkaniowego zlokalizowanego w Warszawie w rejonie ul. Olbrachta. Umowa o wartości 63,6 mln zł netto zostanie zrealizowana do czerwca 2017 roku. Inwestorem i zleceniodawcą jest Dom Development SA z Warszawy.