entuzjazm

Artykuły - Entuzjazm (16)

 • Entuzjazm na giełdach - wiedzą coś więcej?

  Entuzjazm na giełdach - wiedzą coś więcej?

  - W Europie Zachodniej na giełdach duże zwyżki wskaźników. To reakcja na próby rozwiązania konfliktu na Ukrainie - podają maklerzy.
 • Decyzja Fed wywołała entuzjazm na rynkach

  Decyzja Fed wywołała entuzjazm na rynkach

  Odroczenie w czasie przez Fed wygaszania programu stymulującego gospodarkę USA wywołało entuzjazm wśród inwestorów. Waluty rynków wschodzących zyskiwały, w górę szły ceny surowców, a giełdy 9nie wyłączając Warszawy) notowały solidny wzrost - wskazali ekonomiści.
 • "FT": Stygnie entuzjazm wobec przyjęcia wspólnej waluty

  "FT": Stygnie entuzjazm wobec przyjęcia wspólnej waluty

  Entuzjazm dla wspólnej unijnej waluty spada wśród najmłodszych członków UE we wschodniej Europie. Nawet premier Łotwy, która szykuje się do przyjęcia euro w 2014 r., przyznaje, że wielu obywateli stało się sceptycznych - pisze w piątek "Financial Times".
 • Pohamuj entuzjazm!

  Pohamuj entuzjazm!

  Cradle Of Filth "The Manticore And Other Horrors", Mystic Production
 • Debiut PAK bez entuzjazmu

  Drogowskazem dla dzisiejszych notowań nie były giełdy w USA, które nie pracowały wczoraj z powodu cyklonu Sandy i nie wznowiły pracy również dziś. Doniesienia o szkodach wywołanych cyklonem, ogłoszenie klęski żywiołowej, co pozwala na uruchomienie rządowych programów pomocowych, których wartość szacuje się już na 20 mld dolarów osłabiły dziś dolara. Kierunek notowań określiły dziś giełdy europejskie, które notowały od rana zwyżki.
 • Globalny entuzjazm

  Wczorajsza sesja zakończyła się wzrostem indeksów, ale trzeba zaznaczyć, iż popyt koncentrował się w głównej mierze na akcjach największych spółek.
 • Entuzjazm po greckich wyborach szybko osłabł

  Entuzjazm po greckich wyborach, które wyłoniły szansę na powstanie proeuropejskiego rządu Nowej Demokracji i PASOK-u, szybko opadł i na rynki znów powróciła nerwowość. Inwestorzy zdają sobie sprawę, że problem Grecji nie został rozwiązany i czekają na rozmowy przedstawicieli nowych władz z partnerami z Unii Europejskiej. W tle ciągle pozostaje niepewna sytuacja kolejnych członków strefy euro: Hiszpanii i Włoch.
 • "Ziemia obiecana": Młodzi, pełni entuzjazmu

  "Ziemia obiecana": Młodzi, pełni entuzjazmu

  Twórcy i obsada "Ziemi obiecanej", wśród nich reżyser Andrzej Wajda oraz aktorzy Daniel Olbrychski, Wojciech Pszoniak i Andrzej Seweryn, spotkali się w niedzielę w Krakowie na uroczystym pokazie tego filmu w wersji zrekonstruowanej cyfrowo.

Filmy - Entuzjazm (2)

 • Jego entuzjazm zachwycił internautów

  LaDarius Marshall, członek grupy cheerleaderów i cheerleaderek z Navarro College w stanie Teksas, błyskawicznie zyskał sławę w internecie. Stało się to za sprawą jego nagrania, na którym wykonuje układ choreograficzny z wielkim entuzjazmem. Jego miny zachwyciły internautów, w tym znanego rapera Ludacrisa oraz wiernych widzów talk-show Ellen DeGeneres. (STORYFUL/x-news)
 • Pociąg wprawił go w euforię!

  Od wielu miesięcy marzył o jednym: uwiecznić, jak przez jego miejscowość przejeżdża historyczny pociąg. Kiedy wreszcie to się stało, jego entuzjazm nie miał granic!