Entourage

Synonimy:
Ekipa,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Entourage (358)

 • Ekipa prezentuje teledysk "Chill". Wideo podbija sieć [SPRAWDŹ TEKST]

  Ekipa prezentuje teledysk "Chill". Wideo podbija sieć [SPRAWDŹ TEKST]

  2,6 mln odsłon w ciągu 17 godzin od premiery - takim wynikiem może pochwalić się teledysk "Chill" Ekipy, którą tworzą popularni youtuberzy Friz, Poczciwy Krzych i Tromba.
 • "Ekipa" [recenzja]: Kolejny raz

  "Ekipa" [recenzja]: Kolejny raz

  Chłopaki z serialowej ekipy bawili swoich wiernych widzów od 2004 roku. W trakcie 8 sezonów zdarzały się serie kilku odcinków, po których rzeczywiście nie można było powstrzymać ataku śmiechu. Ale bywały też "mielizny". Chłopcy zbyt dużo i zbyt często mówili o tym samym. Było wiadomo, że chodzi o bycie maczo, seks, pieniądze i dobrą zabawę. Gdzieś w tle zawsze czaiła się ta niby "prawdziwa" fabryka snów - wielkie gwiazdy, reżyserzy, piękne kobiety i w końcu całe pokolenie celebrytów. Dla serialu te wzloty i upadki działały wręcz kojąco. W przypadku filmowej wersji "Ekipy" przyjemność ulatuje dosłownie w mgnieniu oka.
 • Brutalny atak na ekipę niemieckiej telewizji

  Brutalny atak na ekipę niemieckiej stacji ARD w Chinach. Napad przypominał sceny z gangsterskiego filmu. To najpoważniejsze tego typu zdarzenie w Chinach od lat.
 • Syria: Ekipa Czerwonego Półksiężyca wjechała do Baba Amro

  Ekipa Syryjskiego Arabskiego Czerwonego Półksiężyca wjechała w środę do obleganej do niedawna przez siły rządowe dzielnicy Baba Amro w mieście Hims na zachodzie Syrii i zastała tam niewielu mieszkańców - podał Międzynarodowy Komitet Czerwonego Krzyża (MKCK).
 • Chile: Kino, lody i praca - życie codzienne górników

  Oglądają telewizję, jedzą trzy ciepłe posiłki dziennie, a na deser lody i pracują - tak wygląda życie codziennie 33 chilijskich górników uwięzionych od 5 sierpnia 700 metrów pod ziemią w kopalni miedzi i złota.
 • Koterski kręci w Łodzi nowy film

  Koterski kręci w Łodzi nowy film

  W Łodzi rozpoczęły się zdjęcia do nowego filmu Marka Koterskiego "Baby są jakieś inne". W najnowszym obrazie twórcy m.in. "Dnia świra" w głównych rolach zagrają m.in. Adam Woronowicz i Robert Więckiewicz.
 • Tusk: Wszystkie działania rządu - przeciw zadłużaniu się państwa

  Premier Donald Tusk zapewnił we wtorek, że wszystkie działania jego rządu mają zapobiegać nadmiernemu zadłużaniu się państwa. Rząd chce, by żadna ekipa - w tym obecna - nie mogła wydawać więcej, niż wynoszą dochody państwa - podkreślił Tusk.
 • Ferrari straszy przed Grand Prix Włoch

  Ferrari straszy przed Grand Prix Włoch

  Zespół Ferrari urasta do grona wielkich faworytów zbliżającego się Grand Prix Włoch Formuły 1. Na swoim domowym torze Monza ekipa z Maranello będzie walczyła o najwyższe laury. Przekonują o tym nie tylko zapowiedzi obu kierowców, ale przede wszystkim wyniki treningów.
 • Wicepremier Kołesnikow: Polska to silna ekipa

  Wicepremier Kołesnikow: Polska to silna ekipa

  Wicepremier Ukrainy Borys Kołesnikow, który wybiera się do Łodzi na sobotni mecz towarzyski piłkarskiej reprezentacji jego kraju z Polską, ocenił biało-czerwonych jako silną ekipę.

Filmy - Entourage (3)

 • ,,Budowlańcy": Budowa domu dla szwagra

  Mariusz zarobione pieniądze zagranicą postanowił przeznaczyć na budowę domu. Do robót zaangażował zaufanych fachowców. Perypetie ekipy stały się jednym z głównych wątków programu ,,Budowlańcy" emitowanego na antenie telewizji Polsat Play.
 • "Ekipa" bez odniesień...

  Jak mówi reżyserka Agnieszka Holland w "Ekipie" - nowym serialu Polsatu - nie znajdziemy bezpośrednich odniesień do aktualnie funkcjonujących ludzi lub zdarzeń z pierwszych stron gazet.
 • "Ekipa" Agnieszki Holland

  "Ekipa" to opowieść realizowana według scenariusza Dominika Rettingera i Wawrzyńca Smoczyńskiego. Główna fabuła serialu to prezentacja wydarzeń na szczytach władzy współczesnej Polski.