Entourage

Synonimy:
Ekipa,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Entourage (689)

 • "Ekipa" [recenzja]: Kolejny raz

  "Ekipa" [recenzja]: Kolejny raz

  Chłopaki z serialowej ekipy bawili swoich wiernych widzów od 2004 roku. W trakcie 8 sezonów zdarzały się serie kilku odcinków, po których rzeczywiście nie można było powstrzymać ataku śmiechu. Ale bywały też "mielizny". Chłopcy zbyt dużo i zbyt często mówili o tym samym. Było wiadomo, że chodzi o bycie maczo, seks, pieniądze i dobrą zabawę. Gdzieś w tle zawsze czaiła się ta niby "prawdziwa" fabryka snów - wielkie gwiazdy, reżyserzy, piękne kobiety i w końcu całe pokolenie celebrytów. Dla serialu te wzloty i upadki działały wręcz kojąco. W przypadku filmowej wersji "Ekipy" przyjemność ulatuje dosłownie w mgnieniu oka.
 • Brutalny atak na ekipę niemieckiej telewizji

  Brutalny atak na ekipę niemieckiej stacji ARD w Chinach. Napad przypominał sceny z gangsterskiego filmu. To najpoważniejsze tego typu zdarzenie w Chinach od lat.
 • Afganistan: Ambitna, letnia wyprawa

  Afganistan: Ambitna, letnia wyprawa

  Latem tego roku wyrusza międzynarodowa wyprawa wspinaczkowo-paralotniowa do Korytarza Wachańskiego w Afganistanie. Celem wyprawy jest dotarcie do odizolowanych dolin we wschodniej części Korytarza Wachańskiego w masywie Małego Pamiru.
 • Ekipa z Bollywood znów będzie kręcić w Krakowie

  Filmowcy z Indii rozpoczną we wtorek w Krakowie zdjęcia do kolejnej, dużej bollywoodzkiej produkcji. Będzie to "love story" z udziałem gwiazdy, której nazwiska producenci na razie nie ujawniają.
 • Syria: Ekipa Czerwonego Półksiężyca wjechała do Baba Amro

  Ekipa Syryjskiego Arabskiego Czerwonego Półksiężyca wjechała w środę do obleganej do niedawna przez siły rządowe dzielnicy Baba Amro w mieście Hims na zachodzie Syrii i zastała tam niewielu mieszkańców - podał Międzynarodowy Komitet Czerwonego Krzyża (MKCK).
 • CNN International będzie nadawać z Trójmiasta

  Od wtorku do piątku ekipa międzynarodowej telewizji informacyjnej CNN International będzie nadawać swój program na żywo z Gdańska, Gdyni i z Sopotu. Reporterzy odwiedzają Polskę w ramach tygodniowego programu "Eye on Poland". W poniedziałek program będzie nadawany z Warszawy.
 • Chile: Kino, lody i praca - życie codzienne górników

  Oglądają telewizję, jedzą trzy ciepłe posiłki dziennie, a na deser lody i pracują - tak wygląda życie codziennie 33 chilijskich górników uwięzionych od 5 sierpnia 700 metrów pod ziemią w kopalni miedzi i złota.

Filmy - Entourage (2)

 • "Ekipa" bez odniesień...

  Jak mówi reżyserka Agnieszka Holland w "Ekipie" - nowym serialu Polsatu - nie znajdziemy bezpośrednich odniesień do aktualnie funkcjonujących ludzi lub zdarzeń z pierwszych stron gazet.
 • "Ekipa" Agnieszki Holland

  "Ekipa" to opowieść realizowana według scenariusza Dominika Rettingera i Wawrzyńca Smoczyńskiego. Główna fabuła serialu to prezentacja wydarzeń na szczytach władzy współczesnej Polski.